Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Horgolás

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    livi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    bravo, csak a képeket felejtettem el.
    Livi, tündéri lett a kiscipőd
    Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

    Comment


      Köszönöm! Azt, amiről eredetileg beszéltünk, feladtam.

      Roni, szerinted mi jön ki 10dkg Cataniából egy 7 hónapos kislánynak? Kaptunk ajándékba két gombolyag cirmos rózsaszínt, nem tudom mit csináljak vele. Kijön abból egy ruhácska? Vagy ez csak kiegészítőkhöz elég?
      ¤¤¤ Az egyből kétfogú Rozi (2009.10.05.) anyusa ¤¤¤

      Comment


        Monnyuk valami ilyen kijöhet, vagy egy sort, vagy sapka az már kiegészítő ugye, de nekem egy karimás kalap egy gombolyagból már nem jön ki, vagy veszel mellé még hozzáillő szinben egy két gombolyagot.
        Az én nevem Verus, és kis kendőtöltelékem Zsolna/2008.12.23./ ,és Petit Rekamé: Anna Léna /2013.08.21./.

        Comment


          Nekem nem nyílt meg semmi a linken..
          ¤¤¤ Az egyből kétfogú Rozi (2009.10.05.) anyusa ¤¤¤

          Comment


            Mágika
            http://kristieskids.weebly.com/patterns1.htmlén ilyen amigurumis lovat már csináltam. elég kicsi, kb 10×10es. az apró részek elég szütyögősek, de hamar kész volt, és ilyen lett,mint a képen, csak mégszebb

            Comment


              Madamrekamé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Leírás nincs, de itt egy .
              Köszönöm.
              Ez aztán a paripa!
              Nagyon jópofa, idétlen és nagyon munkás darab.
              Ovisaim: Csenge (06.08.28), a kékszemű és Csongor (09.05.26), a hosszúpillájú. Horgolok.
              Uram! Ha elkerülhetetlen a baj, legyen meg az én életemben, hogy a gyermekeim nyugodtan élhessenek!

              Comment


                livi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Ez ugyan nem olyan kúl, mint amit Verus talált, és inkább csak csikó, de van hozzá minta. Hm?
                Köszönöm.
                Ez ugyan zsiráf, de könnyen lóvá tehető.
                Ovisaim: Csenge (06.08.28), a kékszemű és Csongor (09.05.26), a hosszúpillájú. Horgolok.
                Uram! Ha elkerülhetetlen a baj, legyen meg az én életemben, hogy a gyermekeim nyugodtan élhessenek!

                Comment


                  toncsi80 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Mágika
                  http://kristieskids.weebly.com/patterns1.htmlén ilyen amigurumis lovat már csináltam. elég kicsi, kb 10×10es. az apró részek elég szütyögősek, de hamar kész volt, és ilyen lett,mint a képen, csak mégszebb
                  Köszönöm!
                  Csenge ki is választotta. Ez lesz a mi lovunk.

                  Főnököm szerint előbb csináljak kék lovat, utána fejezzem be a szivárványos takarót (eddig 35*35cm-s és egyre lassabban növekszik ).
                  Ovisaim: Csenge (06.08.28), a kékszemű és Csongor (09.05.26), a hosszúpillájú. Horgolok.
                  Uram! Ha elkerülhetetlen a baj, legyen meg az én életemben, hogy a gyermekeim nyugodtan élhessenek!

                  Comment


                    Mágika75 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Köszönöm.
                    Ez ugyan zsiráf, de könnyen lóvá tehető.
                    Hú, de ciki Éreztem én, h valami nem stimmel vele... A sárga szín volt gyanús. No nem baj, zsiráfnak is jópofa szerintem, lehet, hogy nekiállok.
                    ¤¤¤ Az egyből kétfogú Rozi (2009.10.05.) anyusa ¤¤¤

                    Comment


                      livi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Hú, de ciki Éreztem én, h valami nem stimmel vele... A sárga szín volt gyanús. No nem baj, zsiráfnak is jópofa szerintem, lehet, hogy nekiállok.
                      Nekem nagyon bejön!
                      Ha a csemeték összes kívánságát kiszolgáltam (kék ló, takaró, sapik, pulcsik, kardigánok, mamuszok), akkor nekem ilyen zsiráfom (is) lesz, mert a zsiráfok nagyon tetszenek.
                      Asszem Neked/Nektek előbb lesz zsiráfotok, mint nekem...
                      Ovisaim: Csenge (06.08.28), a kékszemű és Csongor (09.05.26), a hosszúpillájú. Horgolok.
                      Uram! Ha elkerülhetetlen a baj, legyen meg az én életemben, hogy a gyermekeim nyugodtan élhessenek!

                      Comment


                        Ja! és még egy kék is szerepel a listán.
                        Most a kék a kedvenc. Eddig a lila volt.
                        Ovisaim: Csenge (06.08.28), a kékszemű és Csongor (09.05.26), a hosszúpillájú. Horgolok.
                        Uram! Ha elkerülhetetlen a baj, legyen meg az én életemben, hogy a gyermekeim nyugodtan élhessenek!

                        Comment


                          livi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Köszönöm! Azt, amiről eredetileg beszéltünk, feladtam.

                          Roni, szerinted mi jön ki 10dkg Cataniából egy 7 hónapos kislánynak? Kaptunk ajándékba két gombolyag cirmos rózsaszínt, nem tudom mit csináljak vele. Kijön abból egy ruhácska? Vagy ez csak kiegészítőkhöz elég?


                          hát, ruhácska biztos nem, sapka jön ki, de akkor marad belőle. a helyebden kis mellénykét csinálnék belőle, és vennék még hozzá fehéret kiegészítésként
                          Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

                          Comment


                            Én is előlépnék a homályból és megmutatnám ez első elkészült művemet, a topik olvasásának hatására fogtam bele
                            Mellékletek
                            Csilla
                            Alexander (2008.07.24), Elizabet (2009.08.23.) és Maximilián (2014.05.02) anyukája

                            Comment


                              Jujj de cuki
                              Zsuzsa

                              Comment


                                Nagyon klafa.
                                Az én nevem Verus, és kis kendőtöltelékem Zsolna/2008.12.23./ ,és Petit Rekamé: Anna Léna /2013.08.21./.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X