Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Régi játékok feújítása, újra tervezése

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Régi játékok feújítása, újra tervezése

    Akció
    Sziasztok!

    Na ez most nekünk nagyon aktuális. Lányaim vannak és a kicsi nagyon szereti a hajas babákat, mert szereti morzsolgatni a hajukat, de kezdenek nemezesedni. A szép babahajaknak mára annyi, kampec. Utána néztem, hogy hogyan lehetne helyrehozni, de nem megy.

    Ezt a topikot azért hoztam létre, hogy megosszuk a tapasztalatokat. Játékokat hogyan lehet helyrehozni? Összefilctollazott játékok, babahajak újraélesztése, alkatrészek beszerzése.. esetleg, ha nekünk nem megy, akkor vannak e akik ezzel foglalkoznak. Kik ők? Vannak e tapasztalatok stb?

    Mikor érdemes már inkább a kukát választani?

    Jó lenne ilyen volt, ilyen lett képeket feltölteni és hozzá a tuti módszert

    De érdekes téma lehet egy játék újratervezése is.

    Hm?
    Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

    #2
    Barbi hajak: olivaolaj utana hajbalzsam. Nekem bevalt

    Comment


      #3
      Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Barbi hajak: olivaolaj utana hajbalzsam. Nekem bevalt
      szárazon?
      Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

      Comment


        #4
        Én ezt próbáltam, de kudarc:

        https://mindy.hu/hu/kreativ-otlet/14...lag-egyszeruen
        Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

        Comment


          #5
          Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

          szárazon?
          Vizesen. Rendesen hajat mosok neki eloszor az olajjal aztan samponnal es hajbalzsammal..utana kifesulheto. Jo nyilvan van az az allapot ami mar nem.de ez a modszer nekem eddig bevalt

          Comment


            #6
            én valami ruhaöblítős videót néztem, meg utána sampon. utána még ki kellett vasalni. jobb lett mint volt, de nem tökéletes.
            bár nekünk nem barbi volt. nem tudom h ezek a hajak különböznek-e, de szuper lenne valami rendes hajú baba, ami nem gubancolódik össze kb 1 hónap után...

            mi sok játékot javítunk, pl ragasztunk töröttet. de ha leesik pár nap és pár alkalom után ugyanúgy az kuka.

            filctollra is vannak trükkök pl körömlakk lemosó, akkor a baj, h jön vele az eredeti festék is. én ezért csak dörcsölgetem.

            a youtube-on nagyon sok "repair" videó van
            Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

            Comment


              #7
              Voltam a babaklinikán és közölték, hogy nagyon vacak, rossz minőségű a haj. A Götz babáké olyan , hogy 20 év múlva is rendbe lehet hozni. Nem kuka, mert abszolút kedvenc a kicsinek.

              Körömlakklemosó nálam is tuti segédeszköz.
              Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

              Comment


                #8
                Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Voltam a babaklinikán és közölték, hogy nagyon vacak, rossz minőségű a haj. A Götz babáké olyan , hogy 20 év múlva is rendbe lehet hozni. Nem kuka, mert abszolút kedvenc a kicsinek.

                Körömlakklemosó nálam is tuti segédeszköz.
                sajna Lia nem götzöket kap. de azért elég mérges vagyok, amikor kap 11 ezerért (nem tőlünk) és vacak a haja
                én ennyiért nem is veszek, hisz látom mi lesz a sorsa...mondjuk tőlem eddig ilyen picike babákat kapott csak.

                én a mieinket úgy ahogy rendbe hoztam, de iszonyú sok munka és ugye nem tett tökéletes. illetve az is van h hamar ugyanolyan lesz. én befonom és ha úgy hagyná akkor jó is lenne, de persze bontogatja és gubancolódik.- mondjuk megértem, mire jó egy hajasbaba ha nem lehet vele hajazni...
                Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                Comment


                  #9
                  Kockapaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                  sajna Lia nem götzöket kap. de azért elég mérges vagyok, amikor kap 11 ezerért (nem tőlünk) és vacak a haja
                  én ennyiért nem is veszek, hisz látom mi lesz a sorsa...mondjuk tőlem eddig ilyen picike babákat kapott csak.

                  én a mieinket úgy ahogy rendbe hoztam, de iszonyú sok munka és ugye nem tett tökéletes. illetve az is van h hamar ugyanolyan lesz. én befonom és ha úgy hagyná akkor jó is lenne, de persze bontogatja és gubancolódik.- mondjuk megértem, mire jó egy hajasbaba ha nem lehet vele hajazni...
                  Fonással próbálkoztam én is Én sem vennék soha ilyen babákat. Disney hercegnős babák (Belle és Aranyhaj) amúgy és kb 10e volt ha jól tudom. Soha-soha nem adnék ki ennyit érte! Anyumék adták, csak hát kedvenccé nőtte ki magát Belle hercegnő és pont a haja miatt, mert hasonlít az enyémre és lehet morzsolgatni, ha épp az enyém nincs kézközelben

                  Fú, Norcsi anno bőr cipőt és az egyik bőr táskámat firkálta össze tollal. a táskából kijött valamennyire (FKF konténerben végezte), de a cipőből sehogyan sem tudtam kiszedni (FKF konténerben végezte az is). Az utóbbi nem fájt annyira, mert másodkézből vett gyerekcipő volt, amolyan játszós/tartalék, a táskát azért sajnáltam bár régi volt.
                  A rossmannban lehet kapni "varázs szivacsot", na az néha csodákra képes. Egy baja van, hogy kb 1X-2x használatos, aztán kuka.
                  Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                  Comment


                    #10
                    Egy pici Gotz 12-13e ft.

                    Hajnelkuli babat kap nalunk a kicsi az mar tuti.
                    Kriszti

                    Comment


                      #11
                      kerry eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Egy pici Gotz 12-13e ft.

                      Hajnelkuli babat kap nalunk a kicsi az mar tuti.
                      Hát igen.
                      A babaklinikán lehet kspni olcsóbban Götz babát, gondolom, hogy használtan, de felújítva.
                      Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                      Comment


                        #12
                        Ez az a babajavító, itt voltunk mi is: https://www.facebook.com/www.nlc.hu/...zNTY3ODY4Mjcx/
                        Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                        Comment

                        Mamami portál footer

                        Összecsuk

                        Friss bejegyzések

                        Összecsuk

                        Cikk a mamami portálról

                        Összecsuk

                        szivárvány
                        Betöltés...
                        X