Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Hol lehet kényelmes ágyat kapni?

Összecsuk
X

•    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Hol lehet kényelmes ágyat kapni?

Akció
    Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni, több szem többet lát, hátha valaki beleszaladt egy jó helybe...
    Új ágyat szeretnénk venni, de meglehetősen kriplik vagyunk, főleg én, derékfájós, hátfájós. A legjobb lenne, ha találnék valahol egy rendes, kárpitozott ágyakat készítő üzemet, akik csinálnak nagy méretű (180X200) franciaágyat, tisztességes gerinckímélő alátámasztással, ha lehet jó magasat is. A ma divatos ágykeret-ágyrács-matracos megoldások nekem nem tetszenek sajnos és nem is olyan praktikus, mint egy egyben fölnyitható franciaágy. A Dominom cég csinált ilyeneket egészen két hónappal ezelőttig, azóta már csak ülőgarnitúrákat gyártanak, nem tudtam kisírni belőlük, hogy csináljanak nekünk egy jó ágyat.
    Nem tud valaki ajánlani valamit?
    Köszi!
    Alin

Ábel Sebestyén(2000.11.13.) és Lőrinc Benedek(2008.04.14.) anyája

a fájós derékkal miért praktikus egyben felnyitni egy ágyat?
    Niké és Hanna (2006,04,07),Gitta (2008,03,14), Zsuzska (2010,09,15)
    Egri hordozóklub csütörtökön és Mezőköves minden szerdán
    Beli Buba babahordozo-tanfolyamvezető vagyok
    írj a gmailemre az is cyanus

Comment

Nem a derekam miatt praktikus, hanem a pakolás miatt , meg aztán ott az ember is, ő is nyitogathatja. Bár amikor kipróbáltam a nagy egybefelnyitást, meglepően könnyű volt, könnyebb jóval, mint egy szimpla heverő felnyitása.
      Alin

Comment

hát nem tudom, nekünk van nagy , és marhára nem egyszerű felnyitni
        a pakolásra nekem az ágy alá tett nagy ikeás dobozok jobban bejonnek, azokat szeretem ki-be húzgálni, beágyazni meg úgysem szoktam, csak szépen eligazítom az ágyat
        Niké és Hanna (2006,04,07),Gitta (2008,03,14), Zsuzska (2010,09,15)
        Egri hordozóklub csütörtökön és Mezőköves minden szerdán
        Beli Buba babahordozo-tanfolyamvezető vagyok
        írj a gmailemre az is cyanus

Comment

én is kripli vagyok az ágyakat illetően, én is utálom a keret-rács-matrac megoldást...
          Budaörsön van egy kárpitos, családi vállalkozás (apuka, fia), iszonyat aranyosak, és csúcsszuper ágyakat csinálnak, nekem a "lánykori" ágyamat is velük készíttettük, és a mostani családi fészkünket is, amelyben együtt alszunk mindnyájan nagyon kényelmesen...jó kemény (nem rugósat kértem), felnyitható, mindent elnyelő ágyneműtartója van, és L alakban szép kárpitos fala is, hogy ne a hideg falnak menj neki, Mira sosem verte emiatt még be a falba a fejét, miközben ugrándozik rajta..én csak ajánlani tudom, a kárpitot is több százból választottam ki, hozzá uolyan párnákat is csináltak..
          ha érdekel, priviben küldöm az elérhetőségüket is.

Csatolok egy képet is, de a miénk kisebbre lett készíttetve, mint a klasszikus francia méret, ez csak 150x200-as.
          Mellékletek
          Hédi, Mira (10.03.01.) és Áron (13.10.12.)

Comment

ennek a felnyitása nagyon könnyű, mert csak az elején elindítod, 'oszt felkapja saját magát..

Comment

Jaj, Hédi, köszi szépen, igen ez az! Végre valaki, aki szintén nem kedveli a keret-rács-matrac ágyakat Tudom, hogy ez a divat, meg egyszerű cserélgetni a matracokat kétévente, de egyetlen valamire való bútoros sem ajánlja. Meg nekem nem is tetszik. És gondolom, akkor azt is meg lehetne beszélni velük, hogy magasabb legyen picit az ágy a megszokottnál. Én sem rugósat szeretnék, hanem valami jófajta, esetleg többrétegű, gerinctámaszos szivacsot rendes kárpitozással. Amit én próbáltam kinyitni az is olyan volt, hogy fél kézzel könnyedén (meglepően könnyedén) fel lehetett nyitni.
              Nagyon megköszönném, ha megadnád az elérhetőségüket, meg ha nem túl indiszkrét kérdés, akkor a nagyjából kalkulálandó árat is jó lenne tudni. Köszi szépen még egyszer!
              (És elfértek 150 centin?!?!!)
              Alin

Comment

háát, akkor csináltattuk ezt az ágyat, amikor még 1 szobás lakásban laktunk, így kicsit spórolnunk kellett a hellyel, akkor még Mira sem volt és azt sem gondoltam még, h. együttalvósok leszünk (bár a 2 macsekkal már akkor is együtt aludtunk)..jól elférünk, de még el tudnék képzelni hozzá egy vonalzónyi szélességet, mikor M a fejemre kanyarodik.. sztem majd csináltatunk egy nagyobbat, ezt meg megöröklik a gyerekek..
                apukáméktól megkérdezem az elérhetőséget és holnap írom is priviben. ja, és sztem bármit meg lehet velük beszélni.

Comment

Sziasztok!
                  Az elérhetőségük engem is érdekelne.
                  köszi
                  Ági
                  párszáz ruha kabát-overall-kesztyű cipő 18-33 lány pedi női könyv-játék 0-99 lányruha+szoknya bélelt nadrágok

Comment

Alin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni, több szem többet lát, hátha valaki beleszaladt egy jó helybe...
                    Új ágyat szeretnénk venni, de meglehetősen kriplik vagyunk, főleg én, derékfájós, hátfájós. A legjobb lenne, ha találnék valahol egy rendes, kárpitozott ágyakat készítő üzemet, akik csinálnak nagy méretű (180X200) franciaágyat, tisztességes gerinckímélő alátámasztással, ha lehet jó magasat is. A ma divatos ágykeret-ágyrács-matracos megoldások nekem nem tetszenek sajnos és nem is olyan praktikus, mint egy egyben fölnyitható franciaágy. A Dominom cég csinált ilyeneket egészen két hónappal ezelőttig, azóta már csak ülőgarnitúrákat gyártanak, nem tudtam kisírni belőlük, hogy csináljanak nekünk egy jó ágyat.
                    Nem tud valaki ajánlani valamit?
                    Köszi!
                    Van olyan keretes ágy, ami ágyneműtartós és ugyanúgy egyben felnyitható, mint a kárpitozott ágy. Nekünk ilyen van. Az ágyrácsot lehet felemelni a matraccal együtt. Gázrugó segíti az emelést.
                    Mi is sokat kerestünk ágyat (szintén derék és nyakfájás miatt) és azt találtuk, jó matrac és jó ágyrács is kell a jó ágyhoz. Kárpitos bútorral nem tudom meg lehet-e oldani.
                    Györgyi

Comment

Igen, láttam én is rácsos-matracos egyben felnyithatót, az biztosan jó, csak ezeknek már horror-ára van, úgy láttam. Meg egyszerűbbnek tűnik nekem, ha jó masszívan egybe van építve az egész, sajnos a gyereket nem bírom leszoktatni az ágyon-ugrálásról...
                      Alin

Comment

Igen, tényleg horror ára van. Mi abban reménykedünk, hogy behozza az árát, amikor a matrac elhasználódásakor csak matracot kell majd cserélnünk, nem a teljes ágyat. Persze érhetnek meglepetések, mert mostanában nem éppen az örökkévalóságnak gyártják a használati tárgyakat sajnos.
                        Takarítani mindenesetre sokkal könnyebb, mint a kárpitost, mert csak port kell törölnünk. A mi korábbi kárpitos ágyunk 5 év után már göröngyös volt, pedig azt sem bagóért vettük. És akkor még gyerekek sem voltak, akik ugráltak volna rajta. Nem úgy mint most.
                        Györgyi

Comment

Nekünk tatai Rottex ágyunk van, nagyon jó! Kényelmes, szép és az ára is elfogadható volt 3 éve, amikor vettük. A férjem is odavan érte,bárhol járunk, olyan jó hazajönni aludni benne!Csak ajánlani tudom!
                          Szüleimnek vízágya van, apum esküszik rá, nekem nagyon nem jön be.
                          Linda és a kölköcskék: Dani('94), Lilla('97), Réci('09.szept.)

Comment

mi az egyiket 2000 karácsonyára csináltattuk, mai napig teljesen tökéletes állapotban van, igaz én anno kultúráltan aludtam rajta, most az apuék alszanak rajta, de sztem ők már nem lepedő-akrobaták...
                            a miénk most 4 éves, ezen M ugra-bugrál, meg mi sem mindig "csak" alszunk, de ez is teljesen újszerű még, csak annyi a hibája, h. az egyik macska amikor még kölyök volt kikaparta az egyik sarkán a kárpitot, de ez nyilván nem befolyásol semmit.
                            szóval csak ajánlani tudom őket nyugodt szívvel! (közben bejelentkezem náluk jutalékért )

Comment

No-no, csak ne becsüljük le apuékat...
                              Alin

Comment

Mamami portál footer

Összecsuk

Népszerű

Összecsuk

Cikk a mamami portálról

Összecsuk

szivárvány

Ajándékötletek

Összecsuk

potty-konyv
                              Betöltés...