Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Intimtorna

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Intimtorna

    Akció
    Rászántam magam, el kéne kezdeni és csinálni kéne végre! Rendszeresen!

    Van egy Kriston könyvem, persze tanfolyam se ártana...

    Van valakinek tapasztalata?

    Bíztassatok, mert nem vagyok kitartó...
    Varda

    Roland (2007. december); Niké Boglárka (2013. április) anyuja

    Az igazságnak sok arca van

    #2
    Nekem is van Kriston könyvem, egyszer már elkezdtem, és nagyjából meg is tanultam a gyakorlatokat, de nem voltam elég kitartó, hamar abbahagytam. Tanfolyamra is el akartam menni szülés előtt, de nem lett belőle semmi. Csatlakoznék, ha mennél Kriston tanfolyamra, ott talán jobban el lehet sajátítani a gyakorlatokat, bár a könyv is nagyon jó! Sok életmódtanács is van benne. Csak olyan fura az egész, sokszor nem tudja az ember, hogy jó izmokat mozgat-e, olyan nehéz ott lent érezni a dolgokat.
    Ildi, Gréti (2008) és Flóra (2010) anyukája és IBCLC-hallgató vagyok.
    Vecsési Klub minden hónap 2. keddjén. Gyertek!
    ÖLBEBABA

    Comment


      #3
      csatlakoozom Varda, próbáljuk biztatni egymást, mert ez az amit az ember könnyen elnapol aztán a napból hetek lesznek, telnek el hogy nem csinálunk semmit. én most csak heti kétszer a kismama jógán csinálom végig a kismamáimmal de ez kevés. szóval rajta!!!!
      marica 3 poronttyal Levi (2007.02.19) Mirkó (2011.09.24), AnnaKamilla (2016.10.25) www.mamamibolt.hu

      Comment


        #4
        Nálam ugyanez a helyzet. Van könyvem, várandósan megtanultam, csináltam, majd szülés után nem volt rá idő, fáradt voltam, és szépen "elkopott" a dolog sajnos!
        3 gyermek anyukája

        Comment


          #5
          Na, a nagy lelkesedésben elkezdtem újraolvasni a könyvet

          Persze ez nem edzés, de úgy érzem, a lényeges részeket el kell olvasnom újra, mielőtt nekiesek féligmeddig jól gyakorlatozni.

          Néztem, hogy tanfolyam holnapra van meghirdetve utoljára egyelőre, arra meg már késő volna jelentkezni, úgyhogy maradok a könyvnél. Nekem szokott sikerülni könyvből tanulni.

          Van valaki, aki olvasta a könyvet és volt tanfolyamon is? Miben ad többet/mást a tanfolyam?
          Varda

          Roland (2007. december); Niké Boglárka (2013. április) anyuja

          Az igazságnak sok arca van

          Comment


            #6
            Varda:Igen olvastam, utána voltam a tanfolyamon is, sőt csinálom napi-kétnapi zinten Meg lehet tanulni simán könyvből is, de a tanfolyamon sok olyan apró dolgot mond, amitől könnyebb elképzelned, hogy melyik izmodat is mozgatod éppen és hogyan.
            Csak elkezdeni nehéz, ha egy hónapig rászánod magad és minden nap csinálod, utána lelkifurid lesz, ha kihagyod (most magamról beszélek). Nekem segített, hogy elhatároztam,mindig Barni délelőtti alvása alatt csinálom, akkor úgyis mellette kell lennem, de mondjuk este elalvás előtt, vagy bármikor jó. Kétszer, ahogy a könyv írja, reggel-este én nem bírom rávenni magam, de így is nagyon jó eredményt lehet elérni.
            Marina+3 (22,18, 7)

            Comment


              #7
              Én megvettem a könyvet, és elolvastam, mondván minek a tanfolyam. Aztán amikor először akartam csinálni a gyakorlatokat rájöttem hogy halvány gőzöm nincs mit kellene éreznem, mit kellene összehúznom, úgyhogy talán mégiscsak jobb lenne egy tanfolyam. A Kriston tanfolyam pont nem volt jó már nekem időben, úgyhogy egy jógastúdióban voltam egy Kriston Andreától tanult lány tanfolyamán, és teljesen megfelelt az igényeimnek. Ez hétvégi tanfolyam volt, 2 délelőtt, a végén viszonylag testreszabott gyakorlatsort kaptunk, képbe kerültem, hogy mit miért és hogyan kell csinálni. Szóval én ajánlom a tanfolyamot, és nem baj ha nem pont a szerzőhöz kerültök, de mindenképp Kriston által akkreditált tanfolyamvezetőt válasszatok, az az igazi.
              Félix (2007 nov) és Frida (2010 nov) mamája, a mamami adminisztrátora
              1001fonal.hu - természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

              Comment


                #8
                Akkor kezdem a könyvvel és azért figyelem a tanfolyamokat
                Varda

                Roland (2007. december); Niké Boglárka (2013. április) anyuja

                Az igazságnak sok arca van

                Comment


                  #9
                  Bp-en a Padma jógastúdióban vannak mindig ilyen tanfolyamok. asszem jogastudio.hu címen elérhetőek. ott pl kriston oktató tartja tudomásom szerint.
                  marica 3 poronttyal Levi (2007.02.19) Mirkó (2011.09.24), AnnaKamilla (2016.10.25) www.mamamibolt.hu

                  Comment


                    #10
                    Oké, akkor én is elkezdem olvasni újból, aztán itt értekezhetünk a dolgokról.
                    A tanfolyam azért is jó gondolom, mert ott leírod, hogy milyen problémáid vannak/voltak és ahogy kattix írta, kapsz személyre szabott gyakorlatsort.
                    Ildi, Gréti (2008) és Flóra (2010) anyukája és IBCLC-hallgató vagyok.
                    Vecsési Klub minden hónap 2. keddjén. Gyertek!
                    ÖLBEBABA

                    Comment


                      #11
                      Csak azon gondolkoztam, hogy az oktató honnan tudja, értem-e, jól csinálom-e a gyakorlatokat, mikor nem látszik

                      Szülés előtt nekem semmi konkrét "panaszom" nem volt. Most van éppen, ezért se ártana.
                      Varda

                      Roland (2007. december); Niké Boglárka (2013. április) anyuja

                      Az igazságnak sok arca van

                      Comment


                        #12
                        Na hétvégén elhozom a klubból a könyvet, aztán én is nekiesek! Bíztatás nagyon kell, mert lusta dög vagyok!
                        Zsófi

                        Comment


                          #13
                          Nekem a könyv nincs meg, hanem egy elég rossz minőségű másolt videókazit kaptam még az első lányom születésekor. Gondolom, kapható dvd-n is ma már. Elmondja, hogy mit miért és megtanítja a gyakorlatokat. Persze személyreszóló tanács nincs. Sajnos nincs két szabad délelöttöm, de ha Ti itt buzogtok, talán motivál és előkeresem azt a videókazit.
                          Móni, Jázmin és Kincső anyája

                          Comment


                            #14
                            Én jártam Kriston tanfolyamra és az a tapasztalatom, hogy tudni fogod mit kell érezned! Olyan szemléletesen, jó hasonlatokkal mondja el a dolgokat, hogy hamar elpárolgott a kezdeti bizonytalanságom.
                            A Padmában tényleg van ilyen tanfolyam, oda jártam kismamajógára! Szerettük a helyet nagyon, alig várom, hogy újra jógázni kezdjek.
                            Lexi picasa

                            blog

                            Comment


                              #15
                              A Padmával csak az a gond, hogy 10 hétig tart hétköznap. Nem tudnék végig járni, tekintve, hogy októbertől dolgozok.

                              Inkább valami 2-3 alkalmas hétvégi tanfolyamot kéne találni.

                              az intimtorna.hu-n is vannak időpontok, csak holnapnál későbbi nincs egyelőre.
                              Varda

                              Roland (2007. december); Niké Boglárka (2013. április) anyuja

                              Az igazságnak sok arca van

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X