Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Pyelon-tágulat

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Nyolcpetty, Orsi hogyan áll most a tágulata a kicsinek?
    Hiszen te formáltad bensőm, s anyám méhében te szőtted a testem. Dicsőítlek téged, mert olyan csodálatosan alkottál, és tudom jól, milyen csodálatos minden műved!
    Meseterápia

    Comment


      Sziasztok!
      Pocaklakónál 19 hetesen ultrahangon találtak kétoldali tágulatot, 4,8 és 3,8mm. Olvasgattam a topicban és valamelyest megnyugodtam, de
      Kérdés, hogy ilyen picinél ezek az értékek enyhék vagy súlyosak, vagy úgyis minden attól függ, hogy alakulnak később? És ha már ilyen korán fény derült rá, van bármi amire odafigyelhetnék, és segíthetném vele, hogy jó irányba alakuljon? Vagy van bármi amit kerülni kell ilyenkor ennek érdekében?
      Évi, Lilla (2012. 04. 03.) és Viola (2016. 03. 07.) éés Ferike (2018 február) anyukája

      Comment


        Ákos gyógyult pyelon vonalon <3 3,5 évvel a nagyműtét után.
        Réka vagyok, fehérló.
        Csikóim: Máté, Ákos, ]Liliom és Kamilla
        Spec ht (ClauWi), dúla (DONA) szoptatássegítő (IBCLC hallgató) Segíthetek?

        Comment


          Évi elküldtek további vizsgálatra? Bekerültetek szakorvoshoz? Mikor lesz újabb vizsgálat?
          Mit mondtak pontosan?
          Keressed meg Klárit, ő tud segíteni homeopátiás szerrel.
          Étkezéssel, egyébbel ezen nem lehet segíteni.
          Hiszen te formáltad bensőm, s anyám méhében te szőtted a testem. Dicsőítlek téged, mert olyan csodálatosan alkottál, és tudom jól, milyen csodálatos minden műved!
          Meseterápia

          Comment


            Réka ez nagyon jó hír!
            Hiszen te formáltad bensőm, s anyám méhében te szőtted a testem. Dicsőítlek téged, mert olyan csodálatosan alkottál, és tudom jól, milyen csodálatos minden műved!
            Meseterápia

            Comment


              Katanya eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Évi elküldtek további vizsgálatra? Bekerültetek szakorvoshoz? Mikor lesz újabb vizsgálat?
              Mit mondtak pontosan?
              Keressed meg Klárit, ő tud segíteni homeopátiás szerrel.
              Étkezéssel, egyébbel ezen nem lehet segíteni.
              Persze lesznek további vizsgálatok. Azt mondták, amit már írtam, jobb oldal 3,8mm, bal oldali 4,8mm.
              Évi, Lilla (2012. 04. 03.) és Viola (2016. 03. 07.) éés Ferike (2018 február) anyukája

              Comment


                Évi remélem spontán eltűnik a kétoldali vesetágulat. Bencének is az volt, egy másik probléma miatt. Az a legnehezebb ebben a témában, hogy bármi előfordulhat. Amikor megszületett nagyon tág határokat jelölt ki a doki, hogy mi minden történhet vele. Nagyon keveset lehet tenni.
                Nekünk Klári segít több, mint két éve, hogy a jobb oldali vese magához térjen, a hólyag szépen, rendezetten működjön, és ne legyen újabb elzáródás a húgycsőben. Az alkati szer mellett a vese működéséhez is szedünk speciális szert.
                Hiszen te formáltad bensőm, s anyám méhében te szőtted a testem. Dicsőítlek téged, mert olyan csodálatosan alkottál, és tudom jól, milyen csodálatos minden műved!
                Meseterápia

                Comment


                  Sziasztok, bocs nem jártam erre
                  öszönöm a biztatást meg az érdeklődést, a picurnál már a 32 hetes UH-n nem látott a doki tágulatot. Remélem nem lepődünk meg a 6 hetes ultrahangon majd...

                  Nagyfiammal is megjártuk a szokásos féléves kontrollt, az égvilágon semmi se változott, ugyanakkora az ureter tágulat mint volt. Azzal biztatom magam, hogy ha a gyerek nő, a tágulat meg nem, az végülis jó Tünete továbbra sincs, így nincsen semmi teendőnk hál'Istennek.
                  Orsi, Marcianyukája

                  Comment


                    Orsi nagyon jó, hogy a picurnál semmi és a nagyfiú is tünetmenetes!
                    Hiszen te formáltad bensőm, s anyám méhében te szőtted a testem. Dicsőítlek téged, mert olyan csodálatosan alkottál, és tudom jól, milyen csodálatos minden műved!
                    Meseterápia

                    Comment


                      sze eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Sziasztok!
                      Pocaklakónál 19 hetesen ultrahangon találtak kétoldali tágulatot, 4,8 és 3,8mm. Olvasgattam a topicban és valamelyest megnyugodtam, de
                      Kérdés, hogy ilyen picinél ezek az értékek enyhék vagy súlyosak, vagy úgyis minden attól függ, hogy alakulnak később? És ha már ilyen korán fény derült rá, van bármi amire odafigyelhetnék, és segíthetném vele, hogy jó irányba alakuljon? Vagy van bármi amit kerülni kell ilyenkor ennek érdekében?
                      30 hetes ultrahangon még látta az orvos a tágulatot, de azt mondta nem feltűnő. 32 hetesen pedig már leírták, hogy üregrendszeri tágulat nincs
                      Évi, Lilla (2012. 04. 03.) és Viola (2016. 03. 07.) éés Ferike (2018 február) anyukája

                      Comment


                        Sziasztok! Kisfiam 3,5 éves, vesemedence tágulatos és II. stádiumú vizelet refluxa van. Március 5-én futunk neki a harmadik beavatkozásnak. Szívesen olvasnék a témában, illetve várom a hozzászólásokat, tapasztalatokat! Anita

                        Comment


                          Szia! Hova jártok kezelésre?
                          Évi, Lilla (2012. 04. 03.) és Viola (2016. 03. 07.) éés Ferike (2018 február) anyukája

                          Comment


                            Miskolcra a GYEK-be.

                            Comment


                              Mi Budapesten járunk. Még csak egy kisebb beavatkozás volt és vizsgálatok. Amíg lehet várják, hogy nőjön még csak 6 hetes. Holnap megyünk izotópra aztán meglátjuk.
                              Évi, Lilla (2012. 04. 03.) és Viola (2016. 03. 07.) éés Ferike (2018 február) anyukája

                              Comment


                                Sziasztok!

                                Jár még erre valaki? Jó lenne "sorstársakkal" beszélgetni

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X