Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

babás akciók - beszélgetős topic

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    nagyon köszönöm végül találtam társat az akciós kiárusítós termékekből is vonta a 20%-ot így nekem most így megérte

    Comment


      sz_eszter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

      elmentem a müllerbe.... húúúú, de nagyon drága. (( még kuponnal is csak picit ovlt olcsóbb, mint pl. a Játéksziget, ami szintén nem olcsó-viszont itt, ha otp-s kártyával fizetsz, akkor legalább lejönne 10%... de akkor még várok a feketepéntekre, hátha...
      igen sajni alapvetően drága, én nem is szoktam ott játékot venni csak leértékeltet....
      Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

      Comment


        Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        nagyon köszönöm végül találtam társat az akciós kiárusítós termékekből is vonta a 20%-ot így nekem most így megérte
        Nincs is már, amit akartam... Egyébként a Csibós levelezésem azóta többkötetesre dagadt. Most megírtam, hogy a fogyasztóvédelemhez fordulok. Persze nagyon vicces, kulturált levelek. Tegnap felolvastam a családnak. Jót derültek.
        A és egy kosárlabdacsapatnyi gyerek

        Comment


          Szeretne valaki közösködni velem használt legó rendelésben? A pk-t jó lenne megosztani.
          Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

          Comment


            Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Szeretne valaki közösködni velem használt legó rendelésben? A pk-t jó lenne megosztani.
            Nori en megnezem maris a nagyokat elvitte az apjuk vasarolni a kicsi alszik hozzam bujva szoval van idom juhejj

            Comment


              nem talaltam most semmi izgit te mit rendelsz?

              Comment


                Én most nem nagy csomagot, csak elemeket. Kastélyhoz valókat veszek. oldalelem, virágok, torony, kupola, fa, lomb, fű stb...Sophia-s legót vettem Allegrától, de jó lenne hozzá kiegészítő is. De már 6e ft-nál tartok :-o Rékusnak kell vennem, de ugye ő jan.1-n született, szóval szülinap és karácsony is egyben lesz rendelve.
                Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                Comment


                  jol hangzik

                  Comment


                    H&M-ben leárazás van, azaz bővült a leakciózott készlet. Van most ingyenes kiszállítós kód?
                    Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                    Comment


                      Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      H&M-ben leárazás van, azaz bővült a leakciózott készlet. Van most ingyenes kiszállítós kód?
                      Csak ez: Ingyenes szállítás a 12000 Ft-ot meghaladó vásárlása esetén. Kódot: 0810.
                      Viki&Lackó(14,5)
                      https://www.instagram.com/viki.bacskai/

                      Comment


                        Hol tudok online bélelt nadrágot rendelni? 158 méretben

                        Vastagabb, polárral bélelt kellene. A H&M-ben levők télen már hidegek.
                        Viki&Lackó(14,5)
                        https://www.instagram.com/viki.bacskai/

                        Comment


                          Decathlon?
                          Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                          Comment


                            Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Decathlon?
                            Köszi Nóri, nézem , volt onnan már nadrágja, amiben suliba járt.
                            Viki&Lackó(14,5)
                            https://www.instagram.com/viki.bacskai/

                            Comment


                              A Müllerben játékvásár van, 20 % jön le a kasszánál november 4-ig.
                              Nóra, már három kisfiú anyukája
                              (2011/03, 2014/03, 2016/10)

                              Comment


                                A lidlben van termo farmer, nagyobbaknak, 134-es mérettől, 3 e Ft, sima farmer vagy gumis aljú fekete. Nem túl vastag a belső réteg. Bocsi ez nem online!
                                Nem vettem, mert még mindig nem tudom, télen hogy van az iskolásoknál. Elsős a nagyfiam, váltó cipő lesz télen, de az öltözködéssel gondban vagyok. Sportiskola, úszásra járnak majd novembertől, napi 1-2 tesi óra, egyelőre szünetekben is kimennek. Meleg nadrágot adnék rá, de a teremben nem lesz nagyon melege? Iskolásoknál hogy van ez?
                                Nóra, már három kisfiú anyukája
                                (2011/03, 2014/03, 2016/10)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X