Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

babás akciók - beszélgetős topic

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    sz_eszter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Momomama, kérdezz rá, hogy nálatok hogy van. Az M.K.B-nál úgy, hogy ha beiskolázási támogatásra akarod igénybe venni az általad befizetett összeget, akkor talán 180? nappal korábban már a számlán kell lennie annak az összegnek, amit erre akarsz igénybe venni. Vagyis csak "régi" befizetést lehet erre költeni. Kell óvodalátogatási papír is az első igénybevétel előtt (mert most még óvodás a gyerkőc, utána iskolalátogatási)
    Nekünk is ott van. Elég a számlával beküldeni az iskolalátogatási igazolást?
    Zs & T &​​L

    Comment


      sz_eszter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

      De jó, hogyhogy nem kell táska? Ennyire jó suli? Melyik ez?
      Törökvész sima osztály, nem kell hazavinni a tanszereket. Uzsinak, max 1 fuzetnek kell táska.
      Zs & T &​​L

      Comment


        sz_eszter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Momomama (bocs, nem tudom a neved, megírod?), igen, talán el lehet számolni ilyesmit is . Mi kértünk már H&M-es, Decathlonos számlát is, igaz, azon ruha, fehérnemű, leggings; illetve sportcipő, hótaposó ilyesmi szerepelt. De majd meglátod, hogy elfogadják-e, ha nem, max. visszaküldik a számlát. Amúgy, azt tudd, hogy nem csak most, hanem egész évben vásárolhatsz "beiskolázási támogatás címén" (és az egész évre vonatkozik az összesen 138e Ft költhető összeg gyerekenként)! Szóval ha bármit veszel a gyerekeknek, kérj számlát és küldd be nekik.

        Amúgy meg hűdejó, hogy korcsolyázni és úszni is viszik majd őket! Abszolút nekünk való hely lenne (igaz, E. pont most szív, mert az uszodai víztől durván beekcémásodott a bőre, így most egy hetet ki kell hagynia a tanfolyamból, annyira sebes mindenfelé a bőre-pedig neki nem szokott ekcémája lenni...)
        Mi januar óta vagyunk ebben a pénztárban. A penztar neve, címe kell a számlára? +Gyerek név, tagazonosito?
        Zs & T &​​L

        Comment


          zsocicmic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

          Nekünk is ott van. Elég a számlával beküldeni az iskolalátogatási igazolást?
          igen, de még az óvodalátogatási kell, mert ugusztus 31-ig óvodás
          Eszter, a gyönyörűséges, folyton mosolygó, csillagszemű Emma (2011/09/20) anyukája

          Comment


            zsocicmic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

            Mi januar óta vagyunk ebben a pénztárban. A penztar neve, címe kell a számlára? +Gyerek név, tagazonosito?
            ha gyereknek kérsz számlát, akkor a tag neve+gyerek neve, plussz saját lakcímetek, tagkód nem kell. de hívd fel őket, az a biztos (mondjuk mi így csináljuk és így jó)
            Eszter, a gyönyörűséges, folyton mosolygó, csillagszemű Emma (2011/09/20) anyukája

            Comment


              zsocicmic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

              Mi januar óta vagyunk ebben a pénztárban. A penztar neve, címe kell a számlára? +Gyerek név, tagazonosito?
              az a lényeg, hogy legyen olyan összeg a számlán, ami talán 180 napnál régebbi, ezt tudod csak a gyerekre költeni. de a költhető egyenleget is megmondják telefonban
              Eszter, a gyönyörűséges, folyton mosolygó, csillagszemű Emma (2011/09/20) anyukája

              Comment


                sz_eszter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                az a lényeg, hogy legyen olyan összeg a számlán, ami talán 180 napnál régebbi, ezt tudod csak a gyerekre költeni. de a költhető egyenleget is megmondják telefonban
                Masik penztarbol olvadt be ide, megneztem online, van 180 napnal regebbi összeg. Párom nevén van, így velem nem beszelnek telefonon, őt meg nehez ravenni ilyenre
                Zs & T &​​L

                Comment


                  sz_eszter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                  ha gyereknek kérsz számlát, akkor a tag neve+gyerek neve, plussz saját lakcímetek, tagkód nem kell. de hívd fel őket, az a biztos (mondjuk mi így csináljuk és így jó)
                  Most azt mondták, hogy a tagkód is legyen rajta (szerintem csak a munkájuk könnyítése végett). Egyszerre kell küldeni mindent, számla+iskola/vodalátogatás+családi pótlák jogosultság igazolás+pénztár oldaláról letöltött igénybejelentés (https://www.mkbep.hu/tagoknak_osp_el...o-szolg.html#6 , https://www.mkbep.hu/dl/media/tag/os...eiskolazas.pdf)
                  A, Momo (2012) és Maci (2014) boldog anyukája

                  Comment


                    hm, nekem meg azt mondták, tagkód nem kell... és én így szoktam kérni és el is számolják. de igazából mindegy, akkor irassátok rá. így van, ezek kellenek, de csak az első bejelentésnél (meg gondolom, ha majd intézményváltás lesz, vagyis most ősszel)
                    Eszter, a gyönyörűséges, folyton mosolygó, csillagszemű Emma (2011/09/20) anyukája

                    Comment


                      Csíbó: most rendelnék, de nem engedi a személyes átvételt. De miért???? A termékeknél külön-külön azt jelzni, hogy üzletben is átvehető, de összességében a kosár tartalma már nem! (???) Járt már valaki így?
                      Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                      Comment


                        Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Csíbó: most rendelnék, de nem engedi a személyes átvételt. De miért???? A termékeknél külön-külön azt jelzni, hogy üzletben is átvehető, de összességében a kosár tartalma már nem! (???) Járt már valaki így?
                        Azért, mert 20 %-os akció van, ilyenkor nem engedi az üzletbe rendelést. Én is épp itt tartok...
                        A és egy kosárlabdacsapatnyi gyerek

                        Comment


                          Valaki nem rendelne velem közösen cuki uzsonnásdobozokat a Tchobo-tól? Van fiús és lányos szett, 4-4 db. Nekem 2-2 db. elég lenne.
                          A és egy kosárlabdacsapatnyi gyerek

                          Comment


                            bomami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Valaki nem rendelne velem közösen cuki uzsonnásdobozokat a Tchobo-tól? Van fiús és lányos szett, 4-4 db. Nekem 2-2 db. elég lenne.
                            Mennyi lenne Neked összesen? Én 4500-körül rendelnék.
                            Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                            Comment


                              Ja, és 22-én megyünk Gödre, azaz elvileg útba tudnánk ejteni. Hm?
                              Vagy a DP-nál tudnánk talizni.
                              Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                              Comment


                                Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                                Mennyi lenne Neked összesen? Én 4500-körül rendelnék.
                                Elküldtem időközben. 12 lett, így még az is kevés lett volna az ingyeneshez VISZONT azt mondták az ügyfélszolgálaton, hogy a telefonos alkalmazáson leadott rendelések ilyenkor is ingyenesek! (Nekem sajnos már nem fér semmi a telefonomra, de ha letöltöd, ingyen tudsz rendelni az akció idején is.
                                A és egy kosárlabdacsapatnyi gyerek

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X