Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Állást kereső mamamik

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Állást kereső mamamik

    Akció
    Akinek van kedve, itt megírhatná, milyen munkát keres, hol, miért stb, ha tudunk egymásról, talán segíteni is tudunk

    Én itthonra vállalnék szívesen angolból és olaszból fordítást

    aktuális ajánlatok:
    biztonsági őr http://mamami.hu/forum/showpost.php?...postcount=1872
    uniós pályázatok http://mamami.hu/forum/showpost.php?...postcount=1873
    marketing-pr manager http://mamami.hu/forum/showpost.php?...postcount=1857
    liliputihoz sales-es http://mamami.hu/forum/showpost.php?...postcount=1858
    asszisztens http://mamami.hu/forum/showpost.php?...postcount=1859
    óvónő http://mamami.hu/forum/showpost.php?...postcount=1874



    a könnyebb keresés és egymás segítése végett jó lenne ide gyűjteni az aktuális hirdetéseket, tudnátok ebben segíteni? jelezzétek, kérlek, ha van új, vagy ha a listában szereplő már nem aktuális

    köszi
    Utoljára szerkesztette szrekuc; 2014.10.22., 23:12.
    Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)


    ÁLOMJÁRÓ CD
    születésnaptár
    babahordozási tanácsadó vagyok

    #2
    Angol fordítás engem is érdekelne!
    Köszi a topikot, Szrek!
    (Olasz tanítást nem vállalsz?)
    három a kislány

    Comment


      #3
      Szrek, jó topik!

      Én tanítói állást keresek lehetőleg Erzsébet, Soroksár, (esetleg Kispest,Lőrinc-Imre) Haraszti, Alsónémedi, Taksony körzetben. Itt vállalnék korrepetálást, vagy magántanulónak oktatást is szívesen.

      Napközis állás is jó lenne, vagy informatika elsőtől hatodikig.
      Utoljára szerkesztette ana; 2010.08.27., 21:21. Oka: bővítettem

      Comment


        #4
        Sziasztok!

        Nagyon jó a topik!

        Én is állást keresek, igaz, csak pár hónapra
        Van munkahelyem, de nem hajlandóak visszavenni, így keresgélek, hátha vmi időszakos bejelentett munka lenne máshol.
        Szocpedet végeztem, de még nincs meg a nyelvvizsgám
        Most 2 hetet adminisztráltam egy kórházban.
        Akár egyik, akár másik téren szívesen dolgoznék.
        Botond(2006.03.20) Bendegúz(2008.03.26) Nimród(2011.02.20)
        "Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanuljunk belőle valamit, még az is, amelyiket elveszítjük."
        Paulo Coelho

        Comment


          #5
          Bocs az offért. Pitypang, mit jelent az, hogy nem hajlandóak visszavenni? Megkaptad a felmondást, vagy csak simán azt mondják, hogy nem? Mert ha ez utóbbi, akkor ragaszkodj ahhoz, hogy ők mondjanak fel! Nehogy megtedd helyettük!
          Varda

          Roland (2007. december); Niké Boglárka (2013. április) anyuja

          Az igazságnak sok arca van

          Comment


            #6
            ana eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Szrek, jó topik!

            Én tanítói állást keresek lehetőleg Erzsébet, Soroksár, (esetleg Kispest,Lőrinc-Imre) Haraszti, Alsónémedi, Taksony körzetben. Itt vállalnék korrepetálást, vagy magántanulónak oktatást is szívesen.
            tesómat izzítottam, hátha a sulijában keresnek
            Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)


            ÁLOMJÁRÓ CD
            születésnaptár
            babahordozási tanácsadó vagyok

            Comment


              #7
              Varda Tintalle eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Bocs az offért. Pitypang, mit jelent az, hogy nem hajlandóak visszavenni? Megkaptad a felmondást, vagy csak simán azt mondják, hogy nem? Mert ha ez utóbbi, akkor ragaszkodj ahhoz, hogy ők mondjanak fel! Nehogy megtedd helyettük!
              Szia Varda!

              Mivel az agyukra megy, hogy már megint babát várok, és ha visszavennének, csak úgy vehetnének, ha könnyített melót adnak, ezért nem vesznek vissza. Az állásidőről hallani sem akarnak, mert hogy 5 éve csak kiadás vagyok nekik. De szerencsére a táppénzt sikerült megoldani, elsőre azt sem akarták, bepróbálkoztak, hogy menjek fizetés nélkülire, mert nekem az állam úgyis fizet gyest és csp-ot. Munkaügyi Bírósággal nem fenyegetőztem, mert mi van, ha mégis egyszer oda kell visszamennem????
              Botond(2006.03.20) Bendegúz(2008.03.26) Nimród(2011.02.20)
              "Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanuljunk belőle valamit, még az is, amelyiket elveszítjük."
              Paulo Coelho

              Comment


                #8
                nem értem Réka...nem vagy te védve?


                off
                megkérdeztem neked, hívj fel, mert eltüntettema számod...
                Zsófi, Márton Bendegúz, az ovis nagyfiú, a szelíd , Zalán Bonifác, a brutálisan zsivány és a kicsilány Flóra Lelle, a karácsonyi

                Comment


                  #9
                  Tök jó topik!

                  Én is beállok az angolos sorba, én angolra is szívesen fordítok, pszichológiai szakszövegek angolra fordítása a szívem csücske (referenciáim is vannak).
                  Illetve franciáról fordítanék még.
                  Nojno és Csenge (5 és fél)
                  "Én azt csinálom, amit akarok!"

                  Comment


                    #10
                    szrekuc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    tesómat izzítottam, hátha a sulijában keresnek
                    off: szrek, hol tanít a tesód? én sulit keresek, a harmadikos fiamnak.
                    Lexi picasa

                    blog

                    Comment


                      #11
                      Pitypang eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Szia Varda!

                      Mivel az agyukra megy, hogy már megint babát várok, és ha visszavennének, csak úgy vehetnének, ha könnyített melót adnak, ezért nem vesznek vissza. Az állásidőről hallani sem akarnak, mert hogy 5 éve csak kiadás vagyok nekik. De szerencsére a táppénzt sikerült megoldani, elsőre azt sem akarták, bepróbálkoztak, hogy menjek fizetés nélkülire, mert nekem az állam úgyis fizet gyest és csp-ot. Munkaügyi Bírósággal nem fenyegetőztem, mert mi van, ha mégis egyszer oda kell visszamennem????

                      De hisz pont fizetés nélküli szabin vagy, amígy GYED-en, GYES-en vagy....

                      És igen, védve vagy. Én megfenyegettem a melóhelyemet munkaügyi bírósággal, mielőtt visszamentem. Használt.
                      Varda

                      Roland (2007. december); Niké Boglárka (2013. április) anyuja

                      Az igazságnak sok arca van

                      Comment


                        #12
                        Varda Tintalle eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        De hisz pont fizetés nélküli szabin vagy, amígy GYED-en, GYES-en vagy....

                        És igen, védve vagy. Én megfenyegettem a melóhelyemet munkaügyi bírósággal, mielőtt visszamentem. Használt.
                        Eddig szabin voltam(gyes alatt), most jár majd le a héten. A munkaügyes azt akarta, hogy ezután menjek fiz. nélkülire(holott a táppénz is simán jár...), erre berágtam, és bementem személyesen egy elbeszélgetésre. Azt tudom, hogy védve vagyok, ezért is akart fiz. nélkülire küldeni, mert hogy ki nem tehet.

                        De nem offolom tovább a topikot...Elnézést!!!!!!!!!
                        Botond(2006.03.20) Bendegúz(2008.03.26) Nimród(2011.02.20)
                        "Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanuljunk belőle valamit, még az is, amelyiket elveszítjük."
                        Paulo Coelho

                        Comment


                          #13
                          Jó ötlet a topik, bár én a saját ügyemben már indítottam magamnak egyet.
                          Szóval webprogramozás, elsősorban PHP érdekel. Kevés tapasztalat, lehetőleg részmunkaidő - valószínűleg én vagyok minden munkaadó álma. (Arról nem is beszélve, hogy tervezzük a tesót. ) Nagyjából szeptember végétől szeretnék dolgozni.
                          Timi Csabi(2007.08.) Hangi(2012.08.) Kincső(2017.04.)
                          Költözés előtti kiárusítás, mindenfélék, keresd a topikjaimat https://mamami.hu/forum/images/smilies/smile.png

                          Comment


                            #14
                            Pitypang eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Eddig szabin voltam(gyes alatt), most jár majd le a héten. A munkaügyes azt akarta, hogy ezután menjek fiz. nélkülire(holott a táppénz is simán jár...), erre berágtam, és bementem személyesen egy elbeszélgetésre. Azt tudom, hogy védve vagyok, ezért is akart fiz. nélkülire küldeni, mert hogy ki nem tehet.

                            De nem offolom tovább a topikot...Elnézést!!!!!!!!!
                            Szerintem ez nem OFF (na jó, kicsit ), ez érdekel sokunkat.

                            Szerintetek amúgy hány állásadó olvassa a mamami ezen topikját?
                            Nojno és Csenge (5 és fél)
                            "Én azt csinálom, amit akarok!"

                            Comment


                              #15
                              Szrek, nagyon jó kis topik! Jelentkezem is mert nagyon aktuális! A határozott idejű munkaszerződésem a szülés után szűnt meg, és januárban lejár a gyed, anélkül meg nem tudjuk fizetni a lakáshitelt pedig a férjem már így is 2 helyen dolgozik.

                              Akkor írnám is! Eddig kb.8 éves irodai tapasztalatom van minden féle területen, igazából ezt a fajta munkát szeretem a legjobban ezért főleg irodai/adminisztratív/ügyfélszolgálati munkát keresek, vagy olyasmit ami közel áll ehhez! Mondjuk momentán nagyon komoly gondjaink lesznek ha január után nem tudok elhelyezkedni ezért abban az esetben bármi jöhet legalább átmenetileg-de komolyan!

                              Köszönöm , bármi lesz is
                              Utoljára szerkesztette enci; 2010.08.23., 21:11.
                              Enci : Dani (2003) Krisztián (2009) Levike (2011)
                              RÁKOSMENTI KLUB NYÁRI SZÜNET UTÁN A VIGYÁZÓBAN ! KLUBVEZETŐT KERESÜNK!!!! HA ÉRDEKEL , ÍRJ!

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X