Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Minek örülsz ebben a percben?

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Eszti,
    Cili, Zsófia Panna (2008.02.09) és Benedek Botond (2010.05.17.) anyuja

    Comment


      A lánykám göndörödő, vörösödő hajának, és annak, amilyen örömmel a férjem fésülgeti éppen Olyan jó látni, hogy végre felszabadultan tud lazítani, nagyon sokat dolgozott mostanában...
      Évi #motherofdragons és a három kölyöksárkány: L(2007 tavasz), és L(2009 ősz) és L (2017 tél)

      Comment


        Apa és Fia elmentek nagyot tekerni a bringával Én meg itthon a picivel
        Kristóf királyfi(2008.06.) és Zoé királylány(2010.12.) és Márk királyfi (2014.04.)

        Comment


          Vikit fürdeti az apukája és csak úgy hangzik a fürdőszoba a kacagástól
          Judó - Viktória (2010.szeptember) és Bence (2012.március) anyija

          Comment


            Örülök, hogy hetente van miniklub itt mifelénk és olyan társaságban lehetünk, ahol minden természetes.
            Eszter és négy kétlábú meg két négylábú

            Comment


              Örülök, hogy leánykám a takonykór ellenére is most nagyon jól alszik. Már ráfér...
              Judó - Viktória (2010.szeptember) és Bence (2012.március) anyija

              Comment


                Hogy most csináltam meg az adóbevallásom, és rájöttem, hogy elfelejtettem adójóváírást kérni, így szép kis summát kapok vissza
                Évi #motherofdragons és a három kölyöksárkány: L(2007 tavasz), és L(2009 ősz) és L (2017 tél)

                Comment


                  ül vagy legalábbis valami nagyon hasonlót csinál
                  “Az anya nemcsak egy gyermeknek ad életet, hanem a szeretetnek és az örömnek, amit valaha magának remélt.”

                  Comment


                    játszanak, jó hallgatni a csicsergésüket
                    Kata és az egri leánykák

                    Comment


                      NNNAggyon off, hegymászó klubtársam feljutott a Lotche-ra. Élete első 8 ezrese!!!
                      Nem is olyan régen még én is ott voltam, amikor a jégcsákány használatát tanítgattuk neki...

                      Bocs, bocs bocs, de annyira örülök!!!
                      Jégkor
                      gyerekek: Aga 2006jún, Bi 2009jan, Csongi 2011jún,Tünde 2014máj

                      Comment


                        bodzaboris eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Örülök, hogy hetente van miniklub itt mifelénk és olyan társaságban lehetünk, ahol minden természetes.
                        ennek én is örülök, olyannyira, hogy képes vagyok átcaplatni a fél városon is érte (igaz nem gyakran, de amikor megyek, mindig jól érzem magam)

                        Most leginkább annak örülök, de fergetegesen, hogy tegnap este raktam föl aukcióra a sosem használt 30 ezres légzésfigyelőnket, és mire visszaértünk a sétából, már le is ütötték! Amikor azt hittem, sose fogom tudni eladni... Juhúúúú!
                        A, az SSC hero és az elsős Á, aki már nem SSC-töltelék (2010. ősz)
                        Keresek: elliptikus trénert és Star Wars-os dolgokat

                        Comment


                          van egy új unokahúgom.... Zoé,3300 gr,51 cm...csaszi után simán!!!
                          1 boszorka van, 3 fia van

                          Comment


                            Harci Macska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            ennek én is örülök, olyannyira, hogy képes vagyok átcaplatni a fél városon is érte (igaz nem gyakran, de amikor megyek, mindig jól érzem magam)

                            Most leginkább annak örülök, de fergetegesen, hogy tegnap este raktam föl aukcióra a sosem használt 30 ezres légzésfigyelőnket, és mire visszaértünk a sétából, már le is ütötték! Amikor azt hittem, sose fogom tudni eladni... Juhúúúú!
                            Ada, dettó!
                            (lehet h 1x végre a mi talink is összejön?)

                            Hurrá a gyors eladáshoz!
                            (gyorsan vegyél belőle egy kendőt)


                            Hogy ON is legyek:
                            a gyerekeim übercukik és tegnap mindkét pasimtól virágot kaptam: Barni a bölcsiben tépett vmi rózsaszín gazt, G meg egy szál vörös rózsával állított be
                            (ez azért extra mert 1 kezemben meg tudnám számolni h a 7év házasság alatt hányszor kaptam)
                            Csillu (javíthatatlan extrovertált, dumagép) Gyermekeim: Barni (3dikos okoska), Olívia (suliba készülő szépség) és Emília (bölcsis Csirke)
                            Privi helyett: csillacsaplar85@gmail.com

                            Comment


                              Encsi, gratula az unokahúgéknak!!!
                              Csillu (javíthatatlan extrovertált, dumagép) Gyermekeim: Barni (3dikos okoska), Olívia (suliba készülő szépség) és Emília (bölcsis Csirke)
                              Privi helyett: csillacsaplar85@gmail.com

                              Comment


                                Már a 4. napja éjszaka csak 2* kel szopizni Sári
                                remélem már nem "romlik" vissza
                                Barbi , lány,lány,lány,fiú

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X