Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Minek örülsz ebben a percben?

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Annak örülök, hogy tegnap befejeztem egy elég hosszú cikket, amivel már tartoztam az újságnak és Damoklész kardja volt a fejem felett és már utáltam géphez ülni, mert lelkifurdalásom volt De végre kész lett tegnap este és le is adtam

    És most Emma alszik, egyedül a szobában, már 3/4-ed órája, és nem cicivel a szájában

    Ja, és a Krisna-völgyi biofarmról elküldték a plakátot, hogyan ültetik ők a bioketrjüket
    pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
    Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
    hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
    a XIII. kerklub ÚJ topikja

    Comment


      elállt az eső!!!
      kata

      Comment


        ... hogy a nagyfiam ilyennek lát:



        (bocs a fotó minőségéért)

        Comment


          Judit! Gyönyörű vagy!
          Ma este, amikor hazaértem, mindenki rám várt: Gergő az ágyában álldogálva, Alíz az apja ölében, kutyánk, macskánk elémrohanva. És legfőképp az apjuk, kb másfél óra kitartó altatás után
          Életem fő műve: a G.A.M.Sz. Művek -egyik alapító tagja, koordinátora, menedzsere, mindenese vagyok (2007-2012.)

          Comment


            Ma van Alíz első névnapja és sikerült neki élményajándékot adnunk
            Életem fő műve: a G.A.M.Sz. Művek -egyik alapító tagja, koordinátora, menedzsere, mindenese vagyok (2007-2012.)

            Comment


              háziboszi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ma van Alíz első névnapja és sikerült neki élményajándékot adnunk
              Jó egészséget, boldog növekedést neki és nektek is !

              életmód blogom

              Comment


                pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Annak örülök, hogy tegnap befejeztem egy elég hosszú cikket, amivel már tartoztam az újságnak és Damoklész kardja volt a fejem felett és már utáltam géphez ülni, mert lelkifurdalásom volt De végre kész lett tegnap este és le is adtam

                És most Emma alszik, egyedül a szobában, már 3/4-ed órája, és nem cicivel a szájában

                Ja, és a Krisna-völgyi biofarmról elküldték a plakátot, hogyan ültetik ők a bioketrjüket

                Milyen cikk?
                Miről? Hol lehet olvasni?
                életmód blogom

                Comment


                  Hogy az én drága prüntyőm (a régebbi,) mennyire örül az éppen most haza térő apjának
                  És lám, egyből bevallja, hogy asziszem apa hogy meg fogsz haragudni, mert kikaccsoltama számítógépet anyánál...
                  életmód blogom

                  Comment


                    Flájlédinek
                    Matyi lassan hét, Noémi pedig négy és fél éves, Johanna Zelma 14 hónapos

                    Comment


                      Az elsős fiam rájött, hogy tud olvasni, és mer olvasni, nem fél végre a kudarctól, és könyvet olvas!!! Közölte velem, hogy ez nagyon jó!
                      momi74
                      Három kisfiam van
                      TSMT-terapeuta vagyok

                      Comment


                        Tintin, de aranyos vagy, köszönjük! Akkor mostmár ezzel együtt két dologtól csattanok ki. A másik, hogy egy szenzációsan jól sikerült autogén tréning ülésről értem haza és mindkét gyerek alszik!
                        Életem fő műve: a G.A.M.Sz. Művek -egyik alapító tagja, koordinátora, menedzsere, mindenese vagyok (2007-2012.)

                        Comment


                          Annak, h mégse kellett papírt intézni, a hölgy tök aranyos volt, gyorsan intézkedett, és végre hazaértünk a hivatalból, ahol a világ összes nációja bírja magát képviseltetni, és hogy nem kellett ott leülni, úgy izéltem, hogy nehogymár le kelljen...
                          életmód blogom

                          Comment


                            OFF Boszi,

                            milyen autogén? Milyen ülés? Engem 'A Titok' tud felvillanyozni
                            életmód blogom

                            Comment


                              Hogy a delutani beteg nem jott es mingya megyek haza!!!!!!!!!
                              Andrea és a girl-power: Noémi & Amira
                              és a legifjabb padavan: Ádám
                              aki kíváncsi az agymenéseimre, kukk ide:http://andrea-momdoc.blogspot.com/

                              Comment


                                háziboszi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Ma van Alíz első névnapja és sikerült neki élményajándékot adnunk
                                Nalunk az Aliz masodik nev.
                                Andrea és a girl-power: Noémi & Amira
                                és a legifjabb padavan: Ádám
                                aki kíváncsi az agymenéseimre, kukk ide:http://andrea-momdoc.blogspot.com/

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X