Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Minek örülsz ebben a percben?

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Töröltem
    Utoljára szerkesztette bobe85; 2011.03.19., 15:14.

    Comment


      Töröltem
      Utoljára szerkesztette bobe85; 2011.03.19., 15:14.

      Comment


        bobe85 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Aludtam vagy fél órát a gyerkőccel és olyan jól esett,még a nyálam is kifolyt
        Az nekem is szokott.
        Réka, Panna ( 2009.04.18. ) és Szofi ( 2011.10.20. ) boldog anyája

        Comment


          Mind3 alszik, én meg közben kendőt adok-veszek.
          Szép az élet
          Mamami az a hely, ahol a gyermeknevelés témában több megértésre, inspirációra és támogatásra lelhetek, mint a saját családomban (lásd.: nagyszülők)Köszönöm nektek! Enikő és a pereputty: Johi (2005.okt.), Igi (2007. máj.), Illés (2010. máj.)

          Comment


            Jó hogy rátaláltam erre a topikra, bár írtam a kesergősbe is, azért mindig van minek örülni: hogy szeretjük egymást a férjemmel, és mindent megtesz értünk (takarít , főz , ha kell és postára is megy, ha el vagyok úszva, és órákon keresztül hordozza a picit, és fürdeti egyedül, tanul a nagyokkal, és azt mondja egy sokszor ébredős éjszaka után hogy feküdjek le aludni délelőtt ) és van három gyönyörű gyerekünk
            Barbi , lány,lány,lány,fiú

            Comment


              bobe85 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Jó nyaralást!

              Köszönöm!! Már nagyon várjuk. Csak néhány nap, nem is a Maldiv-szigeteken, csak Sátoraljaújhelyen, de barátoknál, ahol szintén van kicsi gyerek. Olyan jó őket együtt látni! Meg az is jó, hogy annyira szeretjük egymás gyerekét.

              Comment


                Folytatom a sort. Ma tartottam egy 2 órás készségfejlesztő foglalkozást és jól sikerült. Ami hihetetlen volt, hogy egyáltalán nem izgultam, pedig elég rosszul tűröm a stressz. Még csak a gyomrom sem ugrott össze.

                És negatív lett a cukorterhelésem!!!
                (Persze azért le kell fogyni.)
                Tényleg, majd itt fogok bejelenteni minden mínusz kilót. Hátha ez segít a kitartásban.

                Comment


                  A gyerekeim a szőnyegen ölelkeznek, gurulnak ide-oda,és puszilgatják egymást nagy kacarászások közepette
                  Évi #motherofdragons és a három kölyöksárkány: L(2007 tavasz), és L(2009 ősz) és L (2017 tél)

                  Comment


                    Töröltem
                    Utoljára szerkesztette bobe85; 2011.03.19., 15:08.

                    Comment


                      HáromNyulak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      A gyerekeim a szőnyegen ölelkeznek, gurulnak ide-oda,és puszilgatják egymást nagy kacarászások közepette
                      Barbi , lány,lány,lány,fiú

                      Comment


                        .. h végre rámtalált A NÉV! üröm az örömben, h kinevetnek és a férjem úgy tiltakozik, mint még soha de én akkor is boldog vagyok tőle
                        egy ideje már vacakul vagyok és ez most kellett
                        Dius vagyok
                        Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

                        Comment


                          na ennek a névnek utána kell olvassak, Diusom.
                          viszont örülök hogy rádtalált! mert hiszem hogy a névadás az így működik!
                          Judit, Réka (4) és Zétény (1) anyukája

                          Comment


                            igen, de eddig senkinek nem tetszik - még egy általam nagyrabecsült mamaminak se, akinek adok a véleményére
                            Dius vagyok
                            Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

                            Comment


                              Dius, felcsigáztál. Tutu, mint...?
                              Életem fő műve: a G.A.M.Sz. Művek -egyik alapító tagja, koordinátora, menedzsere, mindenese vagyok (2007-2012.)

                              Comment


                                Dius, nekem tetszik! Nagyon kedves név. Eleven, barátságos, vidám, van benne valami az élet zamatából.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X