Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Három (vagy több) gyerek az autóban

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #16
    Nekünk is Ford van. C-max. Elfér benne hátul 3 ülés. De anyukám VW Polo-jában is elfér. Szorosan.
    Vera

    Comment


      #17
      Évi, nekünk is ugyanilyen az astránk, és oda ugyan el nem fér 3 ülés! 9-18as és 0-13-as recaróink vannak. középre max egy nagyon vékony gyerkőc tudna beülni bármiféle magasitó nélkül.
      gyanitom, hogy mindkettőtök ami nem recaro, keskenyebb mint azok
      mindenkinek köszi, jöhet még tapasztalat!
      Edit- Linda, Léna- a márciusi szülinaposok mamája- +hajtka,bora meitai

      Comment


        #18
        Vera, milyen ülésetek van?
        gyanitom, hogy a recarókkal igencsak kilógunk az átlagmezőnyből...


        wartburg
        Edit- Linda, Léna- a márciusi szülinaposok mamája- +hajtka,bora meitai

        Comment


          #19
          C-max van nekünk is. (kölcsön gyerekekkel megvan a 3.(illetve 4,mert 2 unokateso van)
          Belefér a 3 ülés(mindegyik más méret)
          A bekötést ugy oldom meg,hogy előre becsatolom,és csak be kell bujni alá,így sokkal könnyebb,mint vakon célozgatni.

          A másik kocsi seat cordoba,abba nem fér bele 3 ülés.(én is csak alig...de régen sokszor mentünk így Miskolcra-nem volt más..)
          Döme és a lurkók.

          Comment


            #20
            légyszi irjatok ülésmárkákat is!!!
            (kölcsöngyerek )
            Edit- Linda, Léna- a márciusi szülinaposok mamája- +hajtka,bora meitai

            Comment


              #21
              Ülésmárkák (még mindig Wartburgban)
              Egy maxi cosi priori xp 9-18
              egy römer king britax 9-18
              és egy römer ülésmagasító, támlás.
              Mindegyiket használtan vettem a neten, ugyanattól az eladótól.
              Nuska
              három kicsi nyílvessző-gyerek (2004-2006-2008) boldog anya-íja

              Comment


                #22
                Ok. Szoval Maxi cosi priori 9-18kg
                Maxi cosi rodi xr 18-36kg
                + 18-36kg(az tesomé,majd megkérdezem milyen)
                Döme és a lurkók.

                Comment


                  #23
                  Nuska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ülésmárkák (még mindig Wartburgban)
                  .
                  Wartburg
                  Nekünk is az volt!!Még van is egy anyuéknál az udvaron,abban játszanak a gyerekek.
                  Avval mentünk a Balcsira,és mondtuk apunak hogy menjünk 100-al,menjünk 100-al,(4-es vagyunk tesok)és sikongattunk mikor véégre 100-al mentünk!!!(az még 2 ütemü volt...)
                  Nagyon szerettük.
                  Döme és a lurkók.

                  Comment


                    #24
                    Edit bármilyen ülés belefér. 2 nagy gyereknek való van, meg egy közepes. (Nem tudom a neveket, tudod, a kagyló a kicsi, a másik kettőt tudod, mire értem... )
                    Vera

                    Comment


                      #25
                      Amikor 3 gyerekünk lett, vettünk egy kombi autót, azonban kicsinek bizonyult a 3 gyereküléshez. El is adtuk nagyon hamar, és vettünk egy Seat Alhambrat. Ez 7 személyes, és azért jó, mert teljesértékű, különálló ülései vannak. Ha nincs hátul berakva a 6. és 7. ülés, a csomagtere is hatalmas! Mi annyira szeretjük, hogy ez már a 3. ilyen autónk, most gondolkodtunk, hogy lecseréljük másra, de nem találtunk ennél kényelmesebbet. A férjemnek Ford Mondeoja van (kombi), az is elég nagy, de a Seat azt is veri a kényelem szempontjából. (na meg abba nem is férünk el 6-an)
                      Eszter, 4 lányom van

                      Comment


                        #26
                        Nekünk Chevrolet Tacumánk van, szeretjük, nagy, megbízható, praktikus, ámde lomha, igazi családi autó. Egyszer koccantam vele (én bambultam el) a másik kocsi horpadt..de jópofa volt a fickó, mert ahogy kiszállt és meglátta, hogy az enyémen nincs még egy ici-pici karcolás sem, elkezdte dicsérni,milyen klassz autó!
                        Íme egy totálkáros szösszenet róla:
                        http://auto.indavideo.hu/video/Total...evrolet_Tacuma

                        Az ülések: amíg Tomi kisebb volt Graco hordozó (talppal) és 2 Graco Junior maxi fért el. Most, hogy Tomi ülése egy Brevi Grand Pix lett, jó, hogy Anna elérte a 136 cm-t és nem kell neki ülés, mert így már nem férne el a 3 gyerekülésünk.
                        1 lány (2001), 2 fiú (2004; 2008)

                        Comment


                          #27
                          Mi is vittük az üléseket, amikor kocsit készültünk venni. Szerintem megoldás lehet az is, hogy kocsival mentek ülést venni. Lehet olyan kedves az eladó, hogy segít keresni egy olyan ülést, ami biztonsági-kényelmi szempontból hozza amit kell és befér a másik kettő mellé. Nekünk Toyota Corolla van, hátul van mindhárom ülés. Középre tettük a legkisebbet Maxi cosi pr., a két szélén a támlások (Römer) Necces...de befér.
                          Kriszta
                          Danika2000,Szilvike2003,Noémi2008.okt. anyukája

                          Comment


                            #28
                            Nekünk Opel Merivánk van, és nagyon szeretjük, kényelmes és nagy, variálható hátsó ülés sorral (ha csak két gyerek ül bent összetolom - így jobban véd oldalról is sztem, ha három gyerekülés kell akkor szét húzom).
                            Nekünk a három gyerekülés a következő:
                            MegaMax (vagy euromax?) 9-36
                            Concord Trimax 9-36
                            és egy kagyló, kényelmesen elférnek egymás mellett.
                            A kagyló van középen, a két nagy ülés pedig a két szélén. Abban reménykedem, hogy ha a legkisebb kinövi majd a kagylót, akkor a legnagyobbnak már elég lesz egy ülésmagasító (szintén középre a kagyló helyett).
                            És még a csomagtere is nagy, ámbár én egy ifát is tele tudnék pakolni simán (tudod, az ember mindig annyit rámol amennyi hely van).
                            Lili Eperke , Soma Bernát és Fanni Csenge anyukája
                            Aki aromaterapeuta is

                            Comment


                              #29
                              Mamacsibe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Évi, nekünk is ugyanilyen az astránk, és oda ugyan el nem fér 3 ülés! 9-18as és 0-13-as recaróink vannak. középre max egy nagyon vékony gyerkőc tudna beülni bármiféle magasitó nélkül.
                              gyanitom, hogy mindkettőtök ami nem recaro, keskenyebb mint azok
                              mindenkinek köszi, jöhet még tapasztalat!
                              Csatlakozom az Astrásokhoz, és ugyan Tomi már ülés nélkül utazik, de hogy a két Brevi Grand Prix 0-18 közé nem férne be még egy ülés, az tuti. Szerintem még egy kagyló sem (de azt szerintem holnap megpróbálom bevarázsolni, kíváncsiságból ). Néha hátul ülök, de pl. a két kezemet nem tudom magam mellé tenni.
                              Kata
                              Tamás Krisztián (1996.11.18.) Mira Zoé & Gergő Bence (2008.04.19.)
                              Drukkokat kérek, autóbaleset utáni vizsgálatokhoz és regenerálódáshoz! Köszönöm

                              Comment


                                #30
                                Mamamcsibe, nekünk is opel astra kombi (caravan)van. A következő ülések férnek be. Most: bbc elios hordozó, concord trimax (9-36), römer kid(15-36).
                                A fiaim hamarosan kinövik az ülést, már megvettük a következőt, az is befér: concord trimax (9-36), römer kid (15-36), römer kid plus(15-36).
                                Én sem cserélném le 3 gyerekkel az astrát. Jó nagy a csomagtér, nálunk az nagyon kell.
                                Mielőtt megvettük az új ülést, megkértük az eladókat, hogy bepróbálhassuk.(Természetesen a másik két ülés bent volt. Autót meg 3 gyereküléssel mentünk választani.)
                                Utoljára szerkesztette bamaan; 2009.09.09., 00:31.
                                Ági (hordozási tanácsadó, oktató) és az orgonasíp: Anna (2003.08.), Máté (2006.08.), Balázs (2008.09.), Dóra (2012.03.)Hordozós klub havi rendszerességgel Gyulán kluBlog
                                Kreálom

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X