Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Hunbaba MT tapasztalatok

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Hunbaba MT tapasztalatok

    Hahó!

    Kinek van itt Hunbabája?
    Érdekelne, hogy mik a tapasztalatok.

    Nekünk sajnos nincs, de nagyon tetszik, sőt, megkockáztatom, hogy a Magyarországon varrott MT-k közül nekem a legjobban ezek tetszenek! Talán egyszer rászánom magam és sok-sok hordozónk mellé veszek egy Hunbabát is, de addig is jöhetnek a tapasztalatok!
    Szilva


    Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
    Hurcibaba Klub (8)

    #2
    JA ,és fotókat is kérek természetesen! Hadd gyönyörködjem!
    Szilva


    Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
    Hurcibaba Klub (8)

    Comment


      #3
      Koszi, Szilva, a topikot! Engem is nagyon erdekel, mar fel is vettem a keszitojevel a kapcsolatot, csak meg a budzset kell alakitgatni
      A Bambihoz hasonlithato?
      Judit, Noémie (2007), Ábel (2010) és Sacha (2014) mamája

      Comment


        #4
        Szerintem pont az a baj, hogy az ember hasonlítgat.
        Nem tudom, hogy milyen, mert egy KLubban ugyan találkoztam személyesen is egy példánnyal, de gyerekem épp nem volt velem, kölcsigyereket (az édes Várkonyt) meg azért nem akartam hátradobálni, uh végülis nem tudtam kipróbálni, és ez azóta is fájó pont nekem
        Szilva


        Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
        Hurcibaba Klub (8)

        Comment


          #5
          Az az igazság, hogy nagyon újjat nem lehet már alkotni, max a Mei Tai-t, mint olyat a saját képünkre formálni, saját kényelmünknek megfelelően, és vagy bejön másoknak is vagy nem. Hasonlítani ezért mindenképpen fog erre, arra vagy amarra, vagy mindegyikre, akkor is, ha nincs az emberben koppintási szándék.
          Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
          "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

          Comment


            #6
            Miért nem szóltál Szilva? Adtam volna neked dobálandó gyermeket!
            Zsófi, Márton Bendegúz, az ovis nagyfiú, a szelíd , Zalán Bonifác, a brutálisan zsivány és a kicsilány Flóra Lelle, a karácsonyi

            Comment


              #7
              Off...elképzeltem,ahogy legközelebb a klub ajtajára ki is lenne írva:
              -Vigyázz,repülő gyerekek
              -Gyerekkölcsönzés gyerekdobálóknak
              Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

              Comment


                #8
                Illa, használjátok már a Hunbabát?
                Móni, Jázmin és Kincső anyája

                Comment


                  #9
                  A MIT???
                  Még nem volt hozzá szerencsém...(hülyeposta,ugyebár elkeverte...holnap-holnaputánra várom GLS-sel.És a Kismamám se jött még a januári,holnap utána kell nézetnem annak is)
                  Na,ennyit a postáról.Remélem mást nem tüntet el...
                  Te meg lelőtted a meglepit...
                  Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

                  Comment


                    #10
                    Akkor tényleg jól elkavarta a posta.(együttérző szmájli) Várjuk a képes élménybeszámolót, és én ígérem, meg fogok lepődni!
                    Móni, Jázmin és Kincső anyája

                    Comment


                      #11
                      Remélem,valami jóképű fickó hozza legalább Úgyis csak egy percig látom(a fickót)
                      Keveset vásárolok,így nem jár ilyesmi errefelé.
                      Pedig GTR-nél pl.lenne kit körbeölelgetni barátilag-férjem 2 régi kollégája ott dolgozik,ezer éve nem láttuk őket!
                      Egy érdekesség:Általában a posta szállít ide-a postakocsiból bárki száll ki,tuti lóg a cigi a kezében/szájában-más csomagszállítóknál nem ilyen feltűnő/még nem nagyon láttam.
                      Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

                      Comment


                        #12
                        Illa, a Kismama az mi lesz? ugye nem kendő???

                        a HUNBABA-ról: a minták nagyon szuperek, édes pl. a cseresznyés! Nem tudom, mennyit tart raktáron Márti, már érdeklődtem nála ezutóbbi iránt, de asszem nem volt neki.

                        Az anyaga kb pont mint a kozy (muszáj hasonlitanom). Jó erős vászon.
                        A szabása is kb mint a kozy, de a pántok jobban párnázottak (Bambi). De nem annyira vizsgáltam meg, tehát lehet hogy nincs is igazam... Sajnos nem próbáltam ki.

                        Annyit még láttam, mikor Márti mutatta be, hogy a bodyja kicsit alacsonyabb mint kéne, ill az ő nagylányával furán alacsonynak tűnt. a kapucni is rövid emiatt valahogy. de nem tudom tényleg, mert nem próbáltam. a kapucni miatt mindenképp szeretnék egyszer egy hunbabát felkötni, hogy lássam milyen. (nekünk csak ivelt MT-nk van)

                        Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

                        Comment


                          #13
                          Mivel úgy írta,hogy a januári Kismamát nem vitték ki neki, gondolom az újságról van szó.
                          Eszter, 4 lányom van

                          Comment


                            #14
                            A pillangósba azonnal beleszerettem. De hol lehet ezekre rálelni? Megtaláltam a blogot, csak kutatnom kellene benne?
                            Mégsem búcsúzom.

                            Comment


                              #15
                              Nyf! en a Vateran, vagy teszveszen lattam a Hunbabakat.
                              Szilva, en csak azert kerdeztem a Bambihoz hasonlitast, mert en azt probaltam csak ilyen szupert, de ez a Hunbaba ahhoz nagyon hasonlonak tunik nekem (foleg a parnazottsagot, es tartast illetoen, az en kolcson meitaimhoz kepest). Viszont tenyleg a hasonlitgatassal az is "baj", hogy mindenki mas felepitesu, mashol faj neki igy a kenyelmesseg ettol is fugg.
                              Na szoval, irjatok rola, sokat, barmit, hogy megtudjuk, milyen!
                              Judit, Noémie (2007), Ábel (2010) és Sacha (2014) mamája

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X