Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

A jó mei tai

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    igen, bp-en lakom.

    amiket eddig próbáltam nem csoda, hogy nem vált be :
    chicco kengurut hátra felvenni,
    illetve ezt a fajta hordozókendőt:
    http://www.brendon.hu/Products/ViewD...store&store=-1

    Comment


      Violetta, azt javaslom én is hogy előbb próbálj (és kölcsönözz) mielőtt vásárolnál . aukciós oldalról igazán jó minőségű sk-val még nem találkoztam...
      Zsuzs
      Három lányom és egy fiam van

      Comment


        Violetta, szerintem szánj rá egy kis időt és próbálgass. Nagyon sokféle mei tai van és nagyon egyéni, hogy kinek melyik válik be.

        Nekem pl. anno a kozy volt a csúcs, pedig annak a derékpántja nem párnázott, csuklyája sincs...

        Comment


          Sztem meg az is lenyeges szempont, hogy mekkora a babad. Van MT ami kicsi babahoz egesz jo, de nagynal mar kenyelmetlen, aztan van olyan amit kicsi babahoz kifejezetten rossz, de nagynal kenyelmes stb. A legjobb tenyleg az, hogy kölcsönzöl valahonnan es akkor raerzel, hogy nektek mi a legjobb.
          Fiu(2007) lány (2009) fiu (2017)

          Comment


            Ebben Zsuzsinak tökéletesen igaza van.

            Comment


              Ha már így fellendült a topik, kérdezek én is egyet.
              8 hónaposomat hordozom mt-ben. Eddig visszahajtva volt a derékpánt, de mostanra akkora a gyerek h. a body kb a háta tetejéig ér és simán kiteszi kétoldalt a kezeit (ilyenkor ugye még addig sem ér..). Minap visszahajtás nélkül tettem bele, így a nyaka sem lógott ki, majdnem a fejét is tartotta a body, de mintha túlságosan is bele lett volna süppedve.
              Szóval a kérdésem az lenne h. ebben a korban meddig "kell" h. érjen a body?
              Emese, egy elsős fiú, egy ovis fiú és egy kicsi leány anyukája

              Comment


                Mesi hogy lett 8 hónapos Á?????
                Ági

                Comment


                  kolibrike5 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Mesi hogy lett 8 hónapos Á?????
                  Hát, régen volt már július
                  Emese, egy elsős fiú, egy ovis fiú és egy kicsi leány anyukája

                  Comment


                    Szakértő nem vagyok, de Abigélnél bő egy évesig mei taioztunk, és végig kitett kézzel, tekert derékpánttal. És én is feltettem ezt a kérdést akkor. Érdekes h kendőben azóta is be szereti a kezét tenni. Ja és én is próbálatam nem tekerni a derékpánton, úgy útálta!

                    Döbbenet, hogy így telik az idő!
                    Ági

                    Comment


                      Gremese vagy HajtkaSzerintem.
                      Gremesénk volt (még most is fáj utána időnként a szívem). Hajtkából vándort volt szerencsénk próbálni (elsőre megtetszett).
                      Gremesének párnázott a fejrésze. Hajkának puhább a pántja. Kényelemre, hozzám simulásra ugyanolyan jók voltak.
                      Iza
                      Hercegnőnk 20100729

                      Comment


                        Én eddig azt hittem király meitaiom van de ideért hozzám a ahjtka vándor és most arra gyúúrok
                        Vicus és E. + Z klubunk
                        privi helyett: vicababaprivi kukac gemel
                        totális szisztemdán itt elérsz hetven-héthetvenkilencnegyvennyolcvannégy

                        Comment


                          Sziasztok!

                          Segítsetek légy szíves

                          Meitait szeretnék venni minél olcsóbban. Nézegettem a vaterán és van alapmodell gremese vagy 3. generációs liliputi használtan, melyiket válasszam. Olvasgattam itt, azt már leszűrtem h a gremesét jobbnak tartjátok, de akkor is ha nem párnázott a fejrésze?

                          Köszönöm a segítséget!

                          Klau
                          Vince 2011.09.02, Ábel 2014.03.08

                          Comment


                            Én érdeklődtem Gremesénél erről. (miért annyira olcsó, egyáltalán tényleg ő-e az) Azt mondta, hogy csak az anyagokban, pl. dekorban van különbség, ami a használatát nem befolyásdolja. (gondolom a reklám miatt is rak föl pár olcsóbb darabot) Végül használt Gremesét vettem, teljesen bevált. (ami miatt még nem az igazi, az csak az én gyakorlatlanságom. egyelőre csak tükör mellett merem fölvenni. )

                            Comment


                              Hunbabáról valakinek van tapasztalata?

                              Comment


                                kendő vs. mei tai

                                Sziasztok! Hordozó kendőt használtunk eddig előlkötésre, de a kisfiam (5 hónapos) mostanra kinőtte a dolgot
                                A batyuzás nem az erősségem.. Gondolkozom egy MT-ben, és tetszik a Lana, de nem értem hogyan felel ez meg a hordozás azon követelményének, hogy tartja a gerincet. Kendő után nehéz elképzelni, hogy ez is igazán jól tart.
                                Kérlek, segítsetek megértnem Kb. ennyi (és néhány próba) hiányzik a vásárláshoz. Pedig kellene, érzem a hiányát!
                                Előre is köszönöm!
                                Betti

                                ui.: nálam nem jelenik meg a csatolt kép. mit csinálok rosszul?

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X