Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Mei Taiban hordoznék-hogyan csináljam...?

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Mitől félsz?
    Zsuzsi
    Privi helyett, kérlek, írj mailt: akacvirag77kukacgmailpontcom Köszönöm!

    Comment


      Attól félek, hogy rosszul kötöm meg és ártok vele. A talpreflexről amit írt a cikk megijeszt, de nem értem akkor miért alszik benne, és valóban, amikor eleinte bele tettem mintha emelgette volna magát (de ez csak így utólag jut az eszembe), de most egyáltalán nem csinálja. Pedig összesen max. 10x volt eddig benne rövid időkre mindig!
      A kendő nagyon tetszik, de azt hiszem laikus kezébe nem való. Tanfolyamon meg még nem voltam. Az biztos segítene.
      [COLOR="Magenta"]Édes pici Julcsibaba [és még kisebb Bojtibaba/COLOR]anyukája

      Comment


        dazzling eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Attól félek, hogy rosszul kötöm meg és ártok vele. A talpreflexről amit írt a cikk megijeszt, de nem értem akkor miért alszik benne, és valóban, amikor eleinte bele tettem mintha emelgette volna magát (de ez csak így utólag jut az eszembe), de most egyáltalán nem csinálja. Pedig összesen max. 10x volt eddig benne rövid időkre mindig!
        A kendő nagyon tetszik, de azt hiszem laikus kezébe nem való. Tanfolyamon meg még nem voltam. Az biztos segítene.
        A reflexek meg az alvás szerintem nincsenek ellentétben, pl. ha alvás közben megszúrja valami a kezed, tuti, hogy elrántod, de nem biztos, hogy felébredsz. De megijedned egyáltalán nem kell! Azt hiszem, én is más kötésben hordoznám most a kisfiamat, mint amikor elkezdtem a hordozást. Azt gondolom, az a fontos, hogy mindig az aktuális legjobb tudásunk szerint csináljuk!
        És tényleg, egy tanácsadás nagyon sokat tud segíteni!
        Zsuzsi
        Privi helyett, kérlek, írj mailt: akacvirag77kukacgmailpontcom Köszönöm!

        Comment


          Sziasztok!
          Mikortól szabad a gyermeket mei taiba vagy csatosba tenni?
          A kisfiam paraméterei 3,5 hónapos, 6,5 kg és 65cm
          Most még kendőzünk aktívan, de néha egyszerűbb lenne...
          2013.08.05 Enikő +2015.05.05 BotondFérj+Feleség

          Comment


            A minimum, hogy az adott mei tai-ba belenőjön. Azaz térdhajlattól térdhajlatig érjen a hordozó alja, ne tűnjön el benne a feje...
            http://www.hordozo.hu/a-babahordozas...ruk-mei-tai-ok
            Van aki mozgásfejlődéshez köti.
            http://babbamia.hu/hordozas/melyik-hordozot-mikortol/
            Judit, Máté (2009), Zsófia (2012) és Dorottya (2014) mamája
            Dunakanyar Klub

            Comment


              Sziasztok!

              Kissé tanácstalan vagyok mei tai ügyben, nekem nagyon tetszenek, de ellentmondó dolgokat olvasok.
              http://www.brendon.hu/Products/Details/64319
              Itt azt írják, hogy újszülött kortól használható. Vagy ez az Amazonas fajta pont használható? Mert más helyen meg alapból azt írják, hogy 3-4 hónapos kortól, de még inkább mikor már ülni tud.
              Merjek ilyet venni szerintetek?
              Van kendőm is, de jobban húz a szívem egy ilyen felé... 1 hónapos most a kisfiam, nagyrészt 2 hónapos korától lenne jobban használva.

              Köszönöm!
              Roland (2015.09.) anyukája

              Comment


                Nem, ez sem használható jobban újszülött kortól, mint a többi. Sokkal inkább valóban ülni tudástól, de minimum 4 hónapos kortól. Ami korábban is használható, az mind kendőből készült, nem bélelt, állítható terpeszű, persze ezek általában drágábbak is, és főleg WAHM-ok készítenek ilyet.
                Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                Kelleni fog még egy macska

                Comment


                  Ó, de kár!!!
                  Kendőn kívül akkor semmi sem használható, csak ami újszülött betéttel van ellátva? Vagy az sem javasolt annyira?

                  Köszi!
                  Roland (2015.09.) anyukája

                  Comment


                    Az újszülött betét csak reklámfogás, nem egészséges. Újszülöttnek csak a szövött kendő, szövött karikás kendő és a rugalmas kendő való, de az utóbbit én nem pártolom. Láttam, írtál az újszülöttes topicba is, ott épp te előtted pár oldallal foglaltuk össze, mit kell tudni ezekről.
                    Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                    Kelleni fog még egy macska

                    Comment


                      Köszönöm, visszaolvasok!
                      Roland (2015.09.) anyukája

                      Comment


                        merre laksz? egy hordozós klub nagyon sokat tud segíteni - vagy akár csak egy ebben járatos anyuka, aki a közeletekben lakik
                        Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                        Kelleni fog még egy macska

                        Comment


                          Budapesten, a 19. kerületben. Igen, én is gondoltam rá! Tegnap pont néztem a Hordozóház honlapját, többre nem volt még időm.
                          Roland (2015.09.) anyukája

                          Comment


                            nézz körül, hátha van hozzátok közel egy klub
                            Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                            Kelleni fog még egy macska

                            Comment

                            Mamami portál footer

                            Összecsuk

                            Friss bejegyzések

                            Összecsuk

                            Cikk a mamami portálról

                            Összecsuk

                            szivárvány
                            Betöltés...
                            X