Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Indio rajongói tábor

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Indio rajongói tábor

    Tegnaptól piros, 7es, indio tulajdonosok lettünk, és hát mit is mondjak: IMÁDOM!
    Olyan gyönyörű ez a szövés, olyan vékony (nyáron ez mégnagyobb szám lesz), nagyon szorosan, és stabilan lehet kötni vele, nem gyűrődik, ugyan még nem mondom, hogy pihepuha, mert még gyárszaga van, de ami késik nem múlik .
    Ha már a csíkosok klubosodnak, akkor az indiórajongók már hadd ne maradjanak le!

    HÉDI
    Liza (2007), Gréta (2009) és Vince (2016)

    #2
    Piros 7-es, hihi. Nekem Pisztácia van, én is nagyon szeretem. Amikor kipróbáltam, azt éreztem, hogy új dimenzió nyílt meg előttem a kendőben hordozásban! Azóta az indiokat pásztázom folyamatosan.A szövése különösen ölelőssé teszi a kendőt (most nem akarom azt írni, hogy srévizavét elasztikus, mert az baromság, a pamut nem elasztán).
    Esetleges hátrányuk, hogy könnyen szálhibás les---> erről mit gondoltok?
    Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
    "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

    Comment


      #3
      Nekem a fekete-fehér indio az abszolút lávetförszszájt, de kezdek a pirosok felé hajlani, mi lesz velem, eladom az egyik vesém meg a fél májam, aztán veszek sok kendőt...
      Anna

      Bence
      (080930), Róza (140428)

      Comment


        #4
        ez igaz sajnos, én is kihúztam már párszor ekndőimet...

        nekem sok indiom van és egyiket sem adonám már el!!! A pisztáciát is sajnálom, de valahogy sose használtam luxus már igy is 6 db kendő, most jön a 7. és szemezek egy 8.-kal...

        amim van: selymes, gyapjús, rubin-mandarin, azurkék és natur braun sling. MIND SZUPER!!
        A legelső kendőm a selymes volt, az a világ legszebb, legpuhább, legvékonyabb és legkényelmesebb kendője!!! Csak kicsit féltem, de azért szoktam használni heti egyszer. Régebben a FWCC-t mindig ezzel kötöttem.
        Szóval az indio nagoyn jó.

        Viszont én most a gyapjúsokba zúgtam bele, nagyon ajánlom mindenkinek!!!!
        A csikosok eddig nem annyira jöttek be, a jaquard sem, de változott az izlésem....van egy pfaum, na az is valami csoda!!! és a ninok is tetszenek...meg az aare gyapjas, na erre fáj a fogam jelenleg...

        Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

        Comment


          #5
          Kriszti, hát én csak itt irigykedek, bár én még kezdő kendőző vagyok... Egy ilyen gyűjteményt már csak nézegetni is érdemes !
          Anna

          Bence
          (080930), Róza (140428)

          Comment


            #6
            Hédi,
            akkor törlöm a második elővásárlási jogot a rubinrot indiomra
            Nagyon szép és finom kendő. Ha nem ilyen lenne, már rég túladtam volna rajta, mert sajnos nem használjuk a hossza miatt. Így még várok egy kicsit...

            Az indigo indio anyaga is jó puha. Az álmom egy selymes, esetleg lenes lenne majd a lottónyeremény után...

            Kriszti,
            megtapogattam a klubban az arzenálod. Viszonylag nagy eltérést éreztem a különböző indioid között. A selymes mindent visz, de volt amelyik nem annyira tetszett fogásra. Ne kérdezd, melyik, nem emlékszem.
            Móni, Jázmin és Kincső anyája

            Comment


              #7
              mennyire igaz hogy az indio nem ajánlott nehezebb gyerek hordozására? 10 kilóshoz már lehet, hogy nem olyan jó -vághatna? olyan gyönyörű indiok vannak, de ezt olvastam vhol
              Viki
              Lányaim L(9), J(7) és D(4)

              Comment


                #8
                celesztina eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                mennyire igaz hogy az indio nem ajánlott nehezebb gyerek hordozására? 10 kilóshoz már lehet, hogy nem olyan jó -vághatna? olyan gyönyörű indiok vannak, de ezt olvastam vhol
                Liza 9 hónaposan volt 11 kg, most 1 éves múlt (és mivel azóta nem voltunk mérni, nem tudom mekkora), és semmi bajom a súlyával, mert nagyon masszívan tartja, pedig írtó rugalmasnak tűnik. Egyszerűen jól kell megkötni, és kész.

                HÉDI
                Liza (2007), Gréta (2009) és Vince (2016)

                Comment


                  #9
                  Nem vág (se őt, se engem), sőt, alig érzem a súlyt.

                  HÉDI
                  Liza (2007), Gréta (2009) és Vince (2016)

                  Comment


                    #10
                    az indio nem vág, illetve, ha rosszul van téve, esetleg....
                    csatlakozom Krisztihez, a selyem a legtutibb, de a legszebb a lila! legalábbis az enyémek közül. az egyszerűen valami mesés!!!
                    nekem ezek vannak: Selyem, gyapjú, lila, indigó rövid (karikával), és még egyre nézegetem, hogy mit lehetne még venni.
                    fiam 2007 végi a lányom 2010 eleji
                    nem is tudom, ki élvezi jobban, mikor felveszem: a gyerek vagy én????
                    nyaralj a Balatonon: vár az Anker Villa

                    kevesebbet netezek, privit írj, ha fontos.
                    étékeléseim: http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=25129

                    Comment


                      #11
                      ja, Levi is 10 kg
                      fiam 2007 végi a lányom 2010 eleji
                      nem is tudom, ki élvezi jobban, mikor felveszem: a gyerek vagy én????
                      nyaralj a Balatonon: vár az Anker Villa

                      kevesebbet netezek, privit írj, ha fontos.
                      étékeléseim: http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=25129

                      Comment


                        #12
                        hú, köszönöm. nekem mostanában azért nehéz cipelnem kicsit de majd edzek (igaz indiom még nincs)
                        Képeket csatoltok? A lila milyen?
                        Viki
                        Lányaim L(9), J(7) és D(4)

                        Comment


                          #13
                          bocsi Viki, de baromság hogy az indio vágna!! nagyon kényelmes, nekem ilyen gondom nem volt sose!
                          nem véletlenül didymos! és a vékonyságát ne úgy képzeld el h mint a kismamás...
                          maga az anyag tökéletesen van szőve, csak vékonyabb valahogy. ezért is könnyebb vele kötni ill. kényelmesebb is, főleg nyáron.
                          a csikosak mind vastagabbak!

                          Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

                          Comment


                            #14
                            stah

                            íme,: keresztben a lila, felülről lefelé: selyem, indigó, gyapjas. legalul az avalon gira (ami egyáltalán nem vastag. olyasmi, mint az indigó)
                            fiam 2007 végi a lányom 2010 eleji
                            nem is tudom, ki élvezi jobban, mikor felveszem: a gyerek vagy én????
                            nyaralj a Balatonon: vár az Anker Villa

                            kevesebbet netezek, privit írj, ha fontos.
                            étékeléseim: http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=25129

                            Comment


                              #15
                              Nekem tetszik. Egy hétig használtam, és szuperül ölelt az anyag, tök könnyű volt megkötni, és nagyon jól állt Nándinak a szín. (natur)
                              DE egy ismerősöm is kipróbálta (meglehetősen profi kendős), és ő azt mondta, hogy a 13 kilós gyermekét elviselhetetlen volt ebben hordozni, nagyon vágta mindenütt... (ő amúgy Lanát használ.)
                              Férjem szerint meg "sprőd" az anyag, és nehezebben találta a szegéseket. (Így nem is lett indióm. )
                              Nóri - csillagszemű Nándor (8), holdvilág mosolyú Hajnal Virág (majd'6) és a huncut kisvirág Lili Róza (3) hippianyuja

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X