Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Girasol kendők

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    köszi szépen! Mi a különbség érzetre? Kevésbé vág a vastagabb vagy miben más?
    Réka és Lilla (2008.10.31.), Anna (2016.03.14.)

    Comment


      Hát persze, több anyag van vállon, illetve kevésbé nyúlik... 😊
      Ági, aki Miku (2012/01) és egy kis Pocakbaba (2015/06?) anyukája

      Comment


        ok, köszi
        Réka és Lilla (2008.10.31.), Anna (2016.03.14.)

        Comment


          Nekem egy karikás girasolom van, nagyon kényelmes, puha, könnyű eligazgatni a karikán az anyagot. :-)

          Comment


            milyen szövésű?
            Réka és Lilla (2008.10.31.), Anna (2016.03.14.)

            Comment


              Hogy milyen szövésű? Azt tudom, hogy Amitola a neve, azt tippelem, hogy valamiféle sávoly szövés, de bizonytalan vagyok. Valaki más tudja?

              Comment


                Tegnap beáztattam az amitolánkat egy gombostűfejnyi fagyipötty miatt, és a az egyik zöldes árnyalat több helyen megfogta a sárgás sávokat... Járt már így valaki? Mit szúrtam el? Mit lehet vele kezdeni?
                Kata és Ármin + Timur + Miron

                Comment


                  ojajj.. ez eleg bosszanto lehet
                  en csak annyit tudok hozzafuzni h a sargas earthy rainbowt tobbszor mostam es szerencsere epek maradtak a szinek..
                  mano (2013/03) mamija

                  Comment


                    Igen, nagyon szomorú vagyok miatta. Fogalmam sincs mit lehetne vele kezdeni. És az is nagyon bosszantó hogy egy hordozókendőnél hogyan fordulhat elő olyan, hogy ereszti a színét?! Hiszen a babák előszeretettel szopogatják, rágcsálják...
                    Kata és Ármin + Timur + Miron

                    Comment


                      Mirr-murr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Igen, nagyon szomorú vagyok miatta. Fogalmam sincs mit lehetne vele kezdeni. És az is nagyon bosszantó hogy egy hordozókendőnél hogyan fordulhat elő olyan, hogy ereszti a színét?! Hiszen a babák előszeretettel szopogatják, rágcsálják...
                      Sajnos nem tudom, hogyan fordulhatott ez elő, nagyon meleg vízbe tetted talán? Biztatni tudlak csak: egyszer egy kínaiban vett petrolkék pólómat összemostam egy sárga pólóval, amitől az ronda koszossárga lett, de a sokaik mosás után teljesen kimosódott belőle az a kékes szín. Pedig az urvább festék lehetett, mint amivel a Girasolok fonalát festik, ezért van remény, hogy pár mosás után jobb lesz. Esetleg szigorúan hideg vízben a sárga csíkokat finomabb mosószerrel pl. vattapamaccsal előkezelni a következő mosás előtt?
                      Ági vagyok, egy kisfiú (2013. 03.) és egy kisleány (2016. 03.) anyukája

                      Comment


                        Nem szoktam kézmelegnél melegebben áztatni, sőt inkább mondanám max langyosnak a nátriumperkarbonát miatt. Mosás előtt átdörzsöltem a foltos részeket gallszappannal, de nem javultak tőle... Mossam át többször, hátha??
                        Kata és Ármin + Timur + Miron

                        Comment


                          Én egyszer valaki ajánlására sütőporos vízben áztattam ilyen megfogott pólót, sokáig, kb jó lett, azt piros fogta össze.
                          legyen szép napod!

                          Comment


                            Sütőpor? Megpróbálom (bár sokáig nem merem áztatni nehogy mégjobban összefogja magát...)
                            Kata és Ármin + Timur + Miron

                            Comment


                              Sziasztok! Találtam a piactéren egy régi mamamis Girasolt. Ismeritek ezt a kendőt? Mennyire vastag? Mennyire való újszülöttnek, nagy gyereknek?
                              Ági, Tomi (2012 július) és Pocakpeti (2016 május?) anyukája

                              Comment


                                Nagyon jó kendők, bátran megveheted. Kicsihez és nagyobbhoz is jó lesz.
                                Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                                Kelleni fog még egy macska

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X