Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Kendőátalakítás: rövidítés, rojtozás, festés, stb.

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    No, a tegnap éjszakám felét egy újabb Oscha összepancsolásával töltöttem Első Oschámat is ezzel a szándékkal vettem, de nem volt szívem, olyan szép volt, most szereztem egy másik ugyanolyat, és az ment a festékbe

    Tanulság: 25% körüli selymes kendőnél teljesen felesleges az acidos procionnal vacakolni, és aggódni, hogy mikor vágom tönkre a 90 fokban. A fehér szálat (ami sejtésem szerint a fele selyem-fele pamut) gyönyörűen, erősen fogta be a sima pamutos procion is. Azt hittem, világosabb lesz, de nem. 2, ek-nál kisebb kanálnyi Aquamarine még mosógépben is nagyon erős, gyönyörű színt eredményezett egy ötös kendőn

    Most szárad, de színhelyeset nem tudtam fotózni...
    Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
    Kelleni fog még egy macska

    Comment


      rutland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      No, a tegnap éjszakám felét egy újabb Oscha összepancsolásával töltöttem Első Oschámat is ezzel a szándékkal vettem, de nem volt szívem, olyan szép volt, most szereztem egy másik ugyanolyat, és az ment a festékbe

      Tanulság: 25% körüli selymes kendőnél teljesen felesleges az acidos procionnal vacakolni, és aggódni, hogy mikor vágom tönkre a 90 fokban. A fehér szálat (ami sejtésem szerint a fele selyem-fele pamut) gyönyörűen, erősen fogta be a sima pamutos procion is. Azt hittem, világosabb lesz, de nem. 2, ek-nál kisebb kanálnyi Aquamarine még mosógépben is nagyon erős, gyönyörű színt eredményezett egy ötös kendőn

      Most szárad, de színhelyeset nem tudtam fotózni...
      hűű.... kíváncsi vagyok!

      Comment


        csináltam pár fotót, nem a legjobbak, de nagyjából látszik. az indigókék is kissé módosult, hidegebb és teltebb lett az eredetinél. a nagyon elmosódott képen látszik talán legjobban a szín intenzitása. bár olyat élőben nem láttam, azt mondanám, hogy olyan, mint a Blue Ice.
        fél méter eladó belőle
        Mellékletek
        Utoljára szerkesztette rutland; 2017.05.21., 16:19.
        Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
        Kelleni fog még egy macska

        Comment


          rutland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          csináltam pár fotót, nem a legjobbak, de nagyjából látszik. az indigókék is kissé módosult, hidegebb és teltebb lett az eredetinél. a nagyon elmosódott képen látszik talán legjobban a szín intenzitása. bár olyat élőben nem láttam, azt mondanám, hogy olyan, mint a Blue Ice.
          fél méter eladó belőle

          nagyon ütős színe lett

          Comment


            Köszönöm, nekem is nagyon tetszik
            Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
            Kelleni fog még egy macska

            Comment


              Nagyon szép lett!
              "Azé a világ, aki teleszüli"
              2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

              Comment


                Köszi
                Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                Kelleni fog még egy macska

                Comment


                  Nem hiába: bátraké a szerencse

                  (OFF: Nagyon zsépen köszönöm a segítségedet, olvastam az emailt, 0-24-ben helyzet van itthon, a héten a nagyfiam sem megy oviba, de hátha alszanak délután, akkor tudok írni
                  Ági vagyok, egy kisfiú (2013. 03.) és egy kisleány (2016. 03.) anyukája

                  Comment


                    nagyobb bátorság kellett a 90 fokba bedobni a többit
                    (off: kitartást!)
                    Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                    Kelleni fog még egy macska

                    Comment


                      de szép lett, szerintem szebb így, mint az eredeti
                      Eszter + M (2010/01) és A (2015/10)
                      Eladó kendőim Átalakult kendők ésatöbbi
                      H.t. Keveset vagyok net előtt!
                      Értékeléseim

                      Comment


                        Tegye fel a kezét, aki olyan öreg, hogy emlékszik arra, amikor egy selymes Oscha rózsát kékre festettem
                        A színe gyönyörű. De nem. Ez a rózsaminta NEM én vagyok. Starry Night lett volna az igazi, de akkor ezt lehetett kapni. Viszont első munka, és a színe valami fantasztikus. Négyes méret. Itt vagyok én meg három lány. Az jutott eszembe, ha nem lesz szívem eladni (nincs), varratok belőle négy sálat, így mindenkinek lesz belőle
                        Jó drága sálak lesznek de most úgyis menő a kendőanyagú sál.
                        Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                        Kelleni fog még egy macska

                        Comment


                          feszther eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          de szép lett, szerintem szebb így, mint az eredeti
                          jaj, ezt nem is láttam köszönöm! feszther amúgy is te voltál, aki miatt bele mertem vágni a festésbe de olyan profin nem megy, mint neked.
                          Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                          Kelleni fog még egy macska

                          Comment


                            Én most a liliputim szürke színével nem vagyok kibékülve.. Valamit kéne kezdeni vele.. De még nem festettem semmit soha..
                            "Azé a világ, aki teleszüli"
                            2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

                            Comment


                              kotta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Én most a liliputim szürke színével nem vagyok kibékülve.. Valamit kéne kezdeni vele.. De még nem festettem semmit soha..
                              Évekkel ezelőtt volt, aki a Manducáját vagy Ergoját festette be, és jól sikerült. mondjuk olyan nagyon sok lehetőség szín terén nincsen, mert sötétebbet kell választanod, mint az alapszín. Milyen tetszene?
                              Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                              Kelleni fog még egy macska

                              Comment


                                Jujj, van ilyen topik is??? HÁT EZ SZUPER!!!
                                Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X