Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Na és a Manduca?

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    bucmac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a mellkaspánt egy csúszkával állítható, azt láttad,próbáltad?
    Nem dicsőség, de erre nem jöttem rá. Köszi, holnap megnézem, és referálok. Nagyon-nagyon köszi!

    Amúgy én is jó magasra kötöm, azt szereti.
    Tanítok, zenélek, nevetek, mesélek...
    Luca, B (2015) & F (2017)

    Comment


      Még azzal tudtok variálni, hogy a body felső részéből induló pánt mennyire van behúzva/nincs behúzva.
      Úgy lenne jó beállítani, hogy a pánton látszik egy görbület, az legyen elöl-váll alatt (érthető?), ahhoz igazítani a többi hevedert. Akkor elvileg jól kéne legyen a mellkasheveder is.
      Judit, Máté (2009), Zsófia (2012) és Dorottya (2014) mamája
      Dunakanyar Klub

      Comment


        Judita eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Még azzal tudtok variálni, hogy a body felső részéből induló pánt mennyire van behúzva/nincs behúzva.
        Úgy lenne jó beállítani, hogy a pánton látszik egy görbület, az legyen elöl-váll alatt (érthető?), ahhoz igazítani a többi hevedert. Akkor elvileg jól kéne legyen a mellkasheveder is.
        Értem, azt hiszem. Azt én teljesen be szoktam húzni, de akkor probálom másképp. Lehet még kérdésem? Néha szokta húzni a vállamat. Tudom, hogy olyankor nem jó a beállítás, csak arra nem jöttem még rá, hogy laza vagy szoros. Szerinted?
        A., L. (2015/01) anyukája

        Comment


          Így látatlanban?
          Vagy-vagy. Ha húzza a vállad, húzd szorosabbra. Ha nem lehet, akkor lazíts. Ha javul, akkor megvan a megoldás, ha nem akkor még lehet a ludas a magasság (azaz hol van a gyerek a hátadon). És még figyelheted magadat, hogy nem tartsz-e ellen. Azaz jó a tartás vagy esetleg előre dőlsz, vagy felhúzod a vállaid, ilyenek.
          Judit, Máté (2009), Zsófia (2012) és Dorottya (2014) mamája
          Dunakanyar Klub

          Comment


            Köszi, lehet, hogy az ellentartás lesz a ludas, mert az állítással próbálkoztam már mindenhogy, meg tényleg ritkán jön csak elő a probléma.
            A., L. (2015/01) anyukája

            Comment


              Judita eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Még azzal tudtok variálni, hogy a body felső részéből induló pánt mennyire van behúzva/nincs behúzva.
              Úgy lenne jó beállítani, hogy a pánton látszik egy görbület, az legyen elöl-váll alatt (érthető?), ahhoz igazítani a többi hevedert. Akkor elvileg jól kéne legyen a mellkasheveder is.
              Erre meg én jöttem rá magamtól, és erre szoktam figyelni. Viszont a mellkaspánt "lifteztetése" megoldotta a problémánkat. Egész más így! Nagyon köszönöm!
              Tanítok, zenélek, nevetek, mesélek...
              Luca, B (2015) & F (2017)

              Comment


                Sziasztok! Nekem most karácsonyra lett egy narancs manducám miután próbáltam egyet és kényelmesnek találtam. ez a narancs szín meg nagyon szép féle. De újonnan már nem hiszem, hogy lehet kapni. Időnként én sem találom el jól, hogy a bodyrészbe becsatlakozó pántokat hogyan-mennyire húzzam meg, időnként nagyon kényelmesre sikerül, máskor meg kényelmetlen lesz és nem teljesen értem, hogy min múlik, meg a keze helyzete sem mindegy, hol egyik alatta, másik felette, hol meg másképp..

                Comment


                  Fridus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Sziasztok! Nekem most karácsonyra lett egy narancs manducám miután próbáltam egyet és kényelmesnek találtam. ez a narancs szín meg nagyon szép féle. De újonnan már nem hiszem, hogy lehet kapni. Időnként én sem találom el jól, hogy a bodyrészbe becsatlakozó pántokat hogyan-mennyire húzzam meg, időnként nagyon kényelmesre sikerül, máskor meg kényelmetlen lesz és nem teljesen értem, hogy min múlik, meg a keze helyzete sem mindegy, hol egyik alatta, másik felette, hol meg másképp..
                  a narancs tényleg, milyen szép volt!
                  kár, hogy már nem kapható.
                  Kata,Tibi, no meg Zsombor az áprilisi legény, Emma a márciusi honleány.

                  Comment


                    Sziasztok! Van valakinek tapasztalata a terpeszbővítővel kapcsolatban? Lassan azt hiszem kinövi a babus a manduca-t ...

                    Comment


                      Személyes nincs, de ht-kent ismerem a megoldast. A manducat sajnos "konnyu" kinoni, viszont a terpeszbovitojuk elég jó megoldást nyújt, mert egy plusz réteget ad, így a kibovitett rész nem csak lebeg a levegőben, mint ez gyakorta látható más gyartonal...
                      Hajni és akicsisári (2012/12), apiciboris (2016/3)
                      van soproni klub!

                      Comment


                        csillaging eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Személyes nincs, de ht-kent ismerem a megoldast. A manducat sajnos "konnyu" kinoni, viszont a terpeszbovitojuk elég jó megoldást nyújt, mert egy plusz réteget ad, így a kibovitett rész nem csak lebeg a levegőben, mint ez gyakorta látható más gyartonal...
                        Köszönöm! Akkor lehet, hogy beruházunk egyre. Nekem nagyon kényelmes, sajnáltam volna, ha eddig tart.

                        Comment


                          Sziasztok!
                          Úgy tűnik ez a topic épp nem túl aktív, de hátha kapok választ! :-D
                          Mi a különbség a német oldalon található Manducák és a Cseh oldalon található Manducák közt? Tudja valaki? Előre is köszönöm! :-D
                          Linda - és Fülöp a FlamóManó

                          Comment


                            holin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Sziasztok!
                            Úgy tűnik ez a topic épp nem túl aktív, de hátha kapok választ! :-D
                            Mi a különbség a német oldalon található Manducák és a Cseh oldalon található Manducák közt? Tudja valaki? Előre is köszönöm! :-D
                            Írsz konkrét oldalt? Hivatalos Manduca oldal?
                            Szilvi - N. (2012. jan.) és Á. (2015. ápr.)

                            ht

                            Comment


                              Alapvetően a manduca német, de egy részét csehországban gyártják. mindkettő lehet a hivatalos oldal, csak a cseh valszín a cseh képviselet. de ha linkelsz megnézzük szívesen.
                              marica 3 poronttyal Levi (2007.02.19) Mirkó (2011.09.24), AnnaKamilla (2016.10.25) www.mamamibolt.hu

                              Comment


                                Elnézést, nem kaptam értesítőt arról, hogy válasz érkezett.
                                http://www.manduca.cz
                                Ez az oldal. Köszönettel:holin
                                Linda - és Fülöp a FlamóManó

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X