Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Na és a Manduca?

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Na és a Manduca?

    Már majd' mindegyik ismertebb SSC-nek nyílt topikja, hát pont a jó kis Manduca maradjon ki?!

    Várom a tapasztalt tapasztalókat, a kezdő érdeklődőket, az egyszerű kíváncsiskodókat

    #2
    Mit jelent ez elnevezés: manduca?

    Ezt is Kínában gyártják, ha jól tudom, vagy máshol is?

    Gyorsan meg is válaszolom magam :
    bizonyos színek és modellek Csehországból valók.
    Utoljára szerkesztette legzoszerv; 2008.12.11., 18:32.

    Comment


      #3
      Nekem is olyan natúrszínű van, mint a képen!
      Andrea és a girl-power: Noémi & Amira
      és a legifjabb padavan: Ádám
      aki kíváncsi az agymenéseimre, kukk ide:http://andrea-momdoc.blogspot.com/

      Comment


        #4
        Doc, szerinted mik a Manduca előnyei?

        Újszülöttkortól használtad Noéminél?

        Comment


          #5
          Átmásolom magam az idevágó résszel, hogy rögtön egy kis összehasonlító elemzésbe csapjak bele az előnyökről:
          "Az Ergoé a legegyszerűbb használat és talán a legjobb kapucni.
          A Manducáé az újszülött szűkítő, magasítható body és hogy biopamut.
          A Beconak a plusz biztonsági betét, újszülött szűkítő, és a választható minta. Ennek a legjobb számomra a súlyeloszlása, de a Manduca formázott bodyja jobban tetszik."
          Még annyit tennék hozzá, hogy nyárra a Manduca anyaga a legszellősebb.
          Íme még két kedvcsináló kép a nyárról, amikor kipróbáltuk.
          A "negatívumáról" a nyári kitörésem a mennyi idő, mire a hordozóba kerül a gyerek vagy ilyesmi topikban olvasható. Gyakorlott használók viszont igazolhatják, hogy ez secperc alatt kivitelezhető.
          Móni, Jázmin és Kincső anyája

          Comment


            #6
            Neeem, kicsit idősebb volt már amikor megvettük, így az újszülöttkori használatról nem tudok nyilatkozni. Elöl hordtam benne a kislányt, de arra jutottam, hogy nekem elöl jobban passzol a kendő.
            Az ilyen csatos hordozók viszont verhetetlenek ha rossz idő van, bokáig érő sár, mert autóból kiszállva nem koszolódik akendő, hanem manduca fel, gyerek bele és lehet menni.
            Ami jó a manducánál, az hogy asszem 20 kilóig van hitelesítve, tuti megéri a pénzét, mert évekig használható.
            Jó az is, hogy változtatni lehet a törzsrész hosszát, így a nagyobb gyereknek se lóg ki a felsőteste.
            Szerntem nagyon jó hordozó, nekem csak az az egy bajom van vele, hogy amikor megvettük akkor még pont passzos volt, azóta meg kifogytam belőle, akármennyire szorosra húzom lötyög, a deréköveknek át kell fedniük egymást, hogy jó legyen.
            Így most egy időre parkolópályára került amanduca illetve a szomszéd lány szkta kölcsönkérni.
            Andrea és a girl-power: Noémi & Amira
            és a legifjabb padavan: Ádám
            aki kíváncsi az agymenéseimre, kukk ide:http://andrea-momdoc.blogspot.com/

            Comment


              #7
              legzoszerv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Mit jelent ez elnevezés: manduca?
              Az elnevezése érdekes...
              Móni, Jázmin és Kincső anyája

              Comment


                #8
                Az összehasonlításhoz még annyit, hogy csak a Manducának keresztezhető elöl hordozáskor háton a vállpántja az említett három hordozó közül. Van, akinek így kényelmesebb.
                Móni, Jázmin és Kincső anyája

                Comment


                  #9
                  Sziasztok, nekem petrol színü manducám van és mindennapi kellék! 3 hetes kortól használjuk, akkor még csak hébe hóba hordoztam a kicsit vele és inkább az akkor 19 hós nagy volt benne hátul az apján, vagy késöbb rajtam, SZUPER!!!!!!!!!!!!!! Viszont a kicsi 2,5 hós korától csak ebben van kint, elöl.

                  Gyönyörü a színe, nagyon kénylemes, kb fél perc alatt magamra tudom csatolni, csak ajánlani tudom.

                  Ha jól emlékszem 2007 novemberétöl van piacon és díjnyeretes német termék. Azt hiszem csak a limited edition modelleket gyártják Kínában/ Csehországban.

                  Férjem szerint a manduca a kis hernyócskát jelenti
                  Hena
                  Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
                  ClauWi hordozási tanácsadó

                  Comment


                    #10
                    Móni, igen nekem keresztezve kénylemesebbek a pántok, mióta összecipzároztam a bodyját.

                    No, a férjem jól tippelt mondjuk neki nem tetszik a logó, mindig mondja, hogy szedjem le.
                    Hena
                    Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
                    ClauWi hordozási tanácsadó

                    Comment


                      #11
                      Nekem is natúr van és nagyon szeretjük. Bár pirosat szerettem volna, de persze az éppen akkor hiánycikk volt és én nem vártam tovább 2 hétnél 9 hónapos kora óta van meg, jól kihasználható. Sokszor még most is elöl csatolom fel benne Gerdát, pedig 18 hónapos és nem kényelmetlen.
                      Legfőbb előnye, hogy könnyen felcsatolható, és állítható a body, ezt most tényleg éreztük, mert összehúzva nagykabátban nehéz volt már Gerdát belerakni.
                      Szóval csak jót tudok mondani róla és csak azt sajnálom, hogy nem volt olyan színesebb, mint most a limitedek
                      Kinga
                      Zorka 2001. december 7., Zalán 2004. május 13., Gerda 2007. június 26.
                      Piciházikó

                      Comment


                        #12
                        Én használtam az újszülött szűkítőt és nagyon jól működik!!!!! Ennek a legjobb a bodija (3D-s) és a kapucnija is verhetetlen!!!!!!!!!!
                        Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
                        "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

                        Comment


                          #13
                          Mi is imádjuk a Manducát (szintén natúr)! 3 hónapos volt Samu, amikor vettük, el is felejtettük a kendőt egy időre, sokat hordtam benne elöl, apa is. Aztán, mikor túl nehéz lett, és hátul kellett már hordozni, akkor kizárólag apáé lett, mert nekem így lötyögős, lógós, a derékrésszel vannak nekem is gomdjaim, bár így téli öltözetben elég jó. Viszont a kendő verhetetlen abban, hogy magasra lehet benne kötni, én ezért sem nagyon használom a manducát (meg amúgy is kendőpárti vagyok). Múltkor mondjuk abban vittem le a játszótérre. Szóval ha ki-be kell kapokodni a gyereket, akkor azért kényelmesebb, gyorsabb, mint a kendő. Amúgy apa szinte minden nap használja, úgyhogy nekünk nagyon megérte.
                          Szűkítőt nem használtuk, kapucnit egyszer...
                          "Szárnyatlan szállj sült kappan"

                          Comment


                            #14
                            1 hétre kölcsönkaptam Eprétől az övéket és én nagyon nagyon szerettem! Végül liliputit vettem, mert az olcsóbb volt, ma vettem át a postán, remélem azt sem bánom meg. De a manduca tényleg szuper! Én mindenkinek csak ajánlani tudom, nagyon kényelmes!

                            Comment


                              #15
                              OFF: HA jól számoltam, akkor ez a mamami ezredik topikja!!!! Gratulálok!
                              Szilva


                              Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
                              Hurcibaba Klub (8)

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X