Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Miért szeretjük a BabaSlinget?

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Miért szeretjük a BabaSlinget?

    én nem vagyok az a reklámozós ember, de ma megint akkora hála ébredt bennem a slingünk iránt, hogy gondoltam elmondom, hátha másnak is jól jön

    meg aztán tudom, hogy többeknek is van/volt közületek és hasznos lenne beszélni róla azok számára, akik nem ismerik
    Az ágy közös. A párna is.

    Petra
    Manna Gerda és Vilja Holda mamája

    #2
    Én kísérleteztem az egyvállas hordozókkal. Sorrendben Premaxx, Babaslings, párnázott karikás kendő, karikás kendő. Nekem a karikás vált be a legjobban, a Babaslings-nél az zavart, hogy miután beletettem a gyereket nem lehetett szabályozni a bőségén.
    Móni, Jázmin és Kincső anyája

    Comment


      #3
      Ez lehet, hogy nem volt megfelelő hozzászólás ebben a topikban
      Egyébként jó találmány és egyéni lehet, hogy kinek mi válik be jobban.
      Móni, Jázmin és Kincső anyája

      Comment


        #4
        Mi azért szeretjük annyira, mert nagyon jó minőségű, és hordozásban teljesen kezdő mama-papa-baba számára is ideális.
        A használata nagyon gördülékeny, könnyed, lehet bele/belőle könnyen gyereket pakolni.
        Ha Manka elaludt benne SOHA nem ébredt föl csak azért, mert levettem magamról. Ezt a mutatványt se kendővel se mei tai-jal nem tudom véghezvinni.
        Állítható a pántja, ezért minden családtag tudja használni.
        Jól beállítva teljesen stabil, biztonságos. Mi idén úgy szüreteltünk és úgy hordtuk be a fát, hogy Manna boldogan rágicsálta az ölkét a hátamon.

        Idekívánkozik, hogy mit NEM tud a Sling? Hát ugye kétvállas pl. sosem lesz - ezért nagyobb/nehezebb gyereknél hosszabb távon már fárasztó a cepelés. (Bár szerintem ez inkább elöl/hátul kérdés, én Budapesten BKV-zva egyszerűen nem merem Mannát Slingben hátra tenni, kell a tudat, hogy legalább két réteggel hozzám van kötve....mamapara Otthon semmi gond.)

        Most hirtelen ennyi jut eszembe általánosságban.
        Az ágy közös. A párna is.

        Petra
        Manna Gerda és Vilja Holda mamája

        Comment


          #5
          hogyacsudábanelennemegfelelőhozzászólás!!!
          lehet, hogy a cím nem volt jó
          igazad van, tényleg nem lehet állítani, de én igazádól megtanultam, hova kell állítani és ezért nem is tűnik fel ez a hiány
          Az ágy közös. A párna is.

          Petra
          Manna Gerda és Vilja Holda mamája

          Comment


            #6
            A topik indító története a következő:
            nálunk a hordozás a vészhelyzetek megoldásának alapvető eszköze. Gerincproblémám van, kézben már csak egy-két percig bírom el a hétkilósomat, aki ezt valószínűleg érzi is rajtam, gyakran előfordul, hogy a karomban nem nyugszik meg, de belecsusszantom a slingbe és egyszerűen a helyére kerül. Mannát nem lehet szopizással megnyugtatni, sőt, inkább csak akkor szopizik, ha minden rendben van, a hordozás lett a "tűzoltás". Én titokban azt reméltem, hogy könnyek nélkül fog felnőni a gyerekem,(sajnos nagyon nem így van) nekünk vészhelyzetekben egyszerűen nem felelt meg egy olyan hordozó, amit egy másodpercnél több idő helyreigazítani.

            A slingnek puha szivacspántja van a két szélén (a lábak alatt és a hát mötött) és a vállpánt is nagyon jó - jajj, szeretem, na. És a miénk már olyan szép kopott a sok használattól.
            Az ágy közös. A párna is.

            Petra
            Manna Gerda és Vilja Holda mamája

            Comment


              #7
              A párnázott szél egyértelműen kedvezőbb volt a Premaxx zsinóros kialakításánál. A párnázott karikás kendőnél viszont a két szél és a vállpánt alatt is ugyanígy párnázott.

              Örülök, hogy találtál ilyen hordozót, ami ennyire hasznos Nektek.
              Móni, Jázmin és Kincső anyája

              Comment


                #8
                Én azért szerettem, mert ez volt az első hordozóm, ami igazán szép kidolgozású és színű volt. Akkor még nem tudtam, hogy egyvállassága miatt csak kiegészítő hordozóként használhatom.
                Nekem gyönyörű rózsaszín volt, Beszilva vette meg tőlem
                SZép emlékeim vannak vele kapcsolatban, sokszor álltunk a focipálya szélén, leány szunyált, én meg vártam a nagyfiamat... Sokan megcsodálták, milyen szépek vagyunk, annak is éreztük magunkat
                Kép itt, a bejegyzés alatt a 2.: http://hugipakk.blog.hu/2008/10/13/1...magyarorszagon
                Rebaba blog

                email: hellorebaba@gmail.com

                Comment


                  #9
                  Én azért szerettem, mert ez volt az első hordozóm, ami igazán szép kidolgozású és színű volt. Akkor még nem tudtam, hogy egyvállassága miatt csak kiegészítő hordozóként használhatom 9 kilón túl. Nekem gyönyörű rózsaszín van, Kamcsatkától vettem.
                  Értékét növeli szememben, hogy ha nincs a babaslings biznisz, akkor most én sem vagyok itt, a fiam aszalódi ka pempörszben, és nyomorog egy kenguruban.
                  Szilva


                  Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
                  Hurcibaba Klub (8)

                  Comment


                    #10
                    Jaj, de édes a MiniKama ezekben a rózsaszínekben... (én minden ilyen jellegű cuccból szigorúan unikekszet veszek, gondolva a leendő öcsikére is )

                    Orsi, ha már látom, hogy Te ebben (is) tapasztalt vagy: a babazsák és a Babaslings közül Neked melyik volt jobb, miért, stb... Kéne nekünk majd valami felkapós félvállas megoldás, kezdek tájékozódni (jobb korán mint későn alapon )
                    Émi, Emma Boróka (2008.04.)és Hanna Dorka batyubaba (2010.03.)

                    http://emilialkot.blogspot.com/

                    Comment


                      #11
                      Emili, Kómi fiú, és cukin virított a rózsaszínű BBslingsben Én hordozóvásárláskor csak magamra gondolok
                      Szilva


                      Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
                      Hurcibaba Klub (8)

                      Comment


                        #12
                        OFF
                        hát, erre nem akartam rákérdezni, hogy ez a rózsaszín Nektek hogy állt...

                        De nekem Apára is ügyelnem kell, különben cepelhetem egyedül a kisasszonyt... így meg büszkén parádézik az eddigi felhozatalban (kék-drapp Nandu, Barna Pöttyös Bambi (mint a Tiétek )
                        Émi, Emma Boróka (2008.04.)és Hanna Dorka batyubaba (2010.03.)

                        http://emilialkot.blogspot.com/

                        Comment


                          #13
                          Szerintem sem a baba nem a fontos a hordozó színe, mintája esetén, hanem ÉN Vagyis hogy nekem , a hordozónak milyen a stílusa, milyen színek állnak jól.
                          Nem akarok nagyon eltérni a témától, de nagyobb babánál már szerintem talán az állíthatós félvállas jobb választás, bár még nincs karikásom. Fix erszénynél meg elég korlátozottnak érzetem a lehetőségeket, vagyis mi elég hamar kinőttük.
                          AMúgy BAbaslings nagyobb gyereknél is simán használható, hiszen ki lehet csatolni. Csak mióta elért a kendőőrület, azóta akarom a felveszem-leteszem szitukat karikás kendővel megoldani
                          Rebaba blog

                          email: hellorebaba@gmail.com

                          Comment


                            #14
                            Hordozó színe

                            Off:
                            színügyben én most teljesen tanácstalan vagyok. Mi most mindenképp karikás kendőt fogunk venni, és egy olyan szín tetszik nagyon-nagyon, ami abszolút nem harmonizál a ruhatárammal, mondhatni semmivel. Pontosabban nemcsak nem harmonizál, hanem papagájosan, erősen elüt Szerintetek nagyon gáz, ha ilyen a hordozó nem épp semleges színe? Két karikást adtam el most, nem szeretném a leendőt is lecserélni
                            Móni, Jázmin és Kincső anyája

                            Comment


                              #15
                              Sztem a hordozó vagy passzoljon, vagy ha már nem passzol, akor üssön le ,de nagyon!

                              Emi: már egyszer-kétszer tettem be képet magunkról slingsben, de most nem találom, de egyátalán nem volt gáz. Ha vlaki belefut, kérem a linket
                              Szilva


                              Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
                              Hurcibaba Klub (8)

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X