Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Miért szeretjük a BabaSlinget?

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #16
    Off.
    Szilva,
    le remélem nem üt, de nagyon ütős szín
    Móni, Jázmin és Kincső anyája

    Comment


      #17
      Jázmini/Móni nem tudsz a színről képet felrakni vagy magáról a karikásról? Akkor megértekezhetnénk itt a mamami-n a színét!
      Orsi

      Comment


        #18
        Off.
        Jaj, teszek én, csak ez a Babaslingses topik
        Ő lenne az:
        Móni, Jázmin és Kincső anyája

        Comment


          #19
          Nekem tetszik Hozzám passzolna
          Szilva


          Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
          Hurcibaba Klub (8)

          Comment


            #20
            Nekem is tetszik, de nekem bejött az Olaf is, amin Orsi6, majd Jázmini továbbadott. Pont ezt nézegettem, abban a pár napban, amikor azt hittem, hogy lecsúsztam az Olaf-ról.

            Comment


              #21
              A Delhivel van versenyben.
              Szilvácska, megveszed, ha nem jön be?
              Móni, Jázmin és Kincső anyája

              Comment


                #22
                kizárt
                Szilva


                Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
                Hurcibaba Klub (8)

                Comment


                  #23
                  asszem írok egy könyörgő privit L-Petinek, hogy írjon a slingről, mert maguk itten pletykálkodnak
                  Ja, és OFF: Szilva, TÖK JÓ a kabátotok!
                  Az ágy közös. A párna is.

                  Petra
                  Manna Gerda és Vilja Holda mamája

                  Comment


                    #24
                    Itt vagyok, itt vagyok

                    Sling-történetünk (szülés-történet után szabadon ): Benjámin hasfájós gyermek volt, eléb brutál méghozzá, úgyhogy az éjszakás másfél-két órás séták mindennaposak voltak. Gyorsan eljött az a pont, amikor már olyan szinten fájt a kezem, hogy hihetetlen. Ekkor láttam meg az egyik tanáromnál a babaslinget. Azon nyomban rendeltünk is egyet - akkor még csak az ERGO-t ismertem emellett. Elég elfogult vagyok - mert bár pontosan látom a sling korlátjait - annyira sokat volt benne Benyus, hogy mindig hálával gondolok vissza erre a hordozóra. Persze mint a féloldalas hordozóknak, ennek is megvan az a hátránya, hogy hosszú hordásnál megfájdul az ember, valóban problematikus az állítása ha rajta van az emberen (bár azért kitanultam), de nagyon profin bele tudom rakni a gyerkőcöt, egy szóval: SZERETEM. Egyébként a hordozó-állomásaink: Sling, ERGO, Kendő, MT (én a kendőnél leragadtam MT-t csak ritkán veszek fel, az Kingus kedvence). Végezetül két kép: ekkor volt először rajtam a sling, és Benu 3 perc alatt elaludt benne
                    http://moshatopelus.blogspot.com/
                    Egy apuka, aki kendőben hordoz, és (sok)mindent tud a mosható pelenkáról
                    Benjámin (2007.11.10.) Mirjam (2010.02.07.)

                    Comment


                      #25
                      Sziasztok!

                      Egyelőre csak tervezés céljából érdeklődöm, az első hónapokra mindenképp rugalmas kendőt gondoltam, de mellé szeretnék valamit, amit kocsiból kiszállunk 15-30 percre, visszaszállunk, oviba, boltba menet stb. ...Gondoltam Ringslinre, erszényre babaközelbenesre, v. bohém mamásra, de semmi tapasztalatom nincs róluk. Persze olyan kellene, ahol a két kezem szabad. Karikásban pl. nem tudom, melyiknél párnázott a vállrész, vagy van-e egyáltalán különbség, állítható-e menet közben? Az erszény nyilván fix, ezért teljesen tanácstalan vagyok...
                      Előre is köszönöm a tippeket, és ha már van erről írás, akkor bocsi, de nemrég tévedtem ide

                      Comment


                        #26
                        laeres, ilyen slinget hol lehet beszerezni??

                        Comment


                          #27
                          Csanya: http://babaslings.hu/
                          http://moshatopelus.blogspot.com/
                          Egy apuka, aki kendőben hordoz, és (sok)mindent tud a mosható pelenkáról
                          Benjámin (2007.11.10.) Mirjam (2010.02.07.)

                          Comment


                            #28
                            Köszi, én elég húzosnak találom, 3x annyiba kerül, mint egy sima erszény, és pár hónapnál tovább biztos nem használnám, a nagyobb babás fotókon nem tűnik túl stabilnak.
                            Köszi mégegyszer, de azt hiszem nézelődök tovább.
                            Nagyon érdekelne a párnázott ringsling, valakinek volt?
                            De lehet, hogy marad az erszény, úgy látom itt senki nem áll meg egy-két hordozónál, valszeg én sem fogok...

                            Comment


                              #29
                              Csanya: Én kizárólag a babaslinget használtam a fiammal 9 kilós koráig (azaz kb 9 hónapos koráig)!!!! Még buszra is futottam vele, szóval stabilnak stabil. ÉS hosszabb időre is rajtam volt, tehát akár 2-3 órákat is! Azóta is használom, bár most már csak az általad írt rövidebb utakra, most a fiam 12 kiló. Kb 9 kiló volt a határ nálam, akkor már nagyon nehéz lett Persze lehet, hogy nem mindenkinek jön be, csak leírom, mert ez is egy vélemény. Előnye a sima erszénnyel szemben, hogy állítható a mérete, és ruházattól, hordozótól függően megfelelően szorosra lehet állítani. Párnázott ringslinggel Jázmininek volt dolga.
                              Szilva


                              Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
                              Hurcibaba Klub (8)

                              Comment


                                #30
                                Sőt, minél nagyobb a gyerek, annál stabilabb!!!
                                Szilva


                                Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
                                Hurcibaba Klub (8)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X