Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Bondolino

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Bondolino

    tudom hogy van hoppedizes topik, de az a hordozókendők között van, és a bondolino nem igazán illik oda .

    szóval: régóta nézegetem őket, lassan egy éve már, hogy láttam egyet élőben is (Kisvicen ) és nagyon tetszett. érdekelnének az észrevételeitek, tapasztalataitok vele kapcsolatban, hogy vajon mennyire kényelmes nagyobb gyerekkel. első körben nekem nagyon tetszik a derékpántja, hogy nem csatos vagy csomórakötős, hanem tépőzáras. nagyon kényelmesnek tűnik.
    mi a véleményetek a megkötéséről, hgoy nem keresztezik a baba hátán a pántokat, hanem a láb alatt vezetik el és úgy kötik meg.


    Utoljára szerkesztette koc; 2010.08.28., 17:19.
    ZSUZSI és a gyerkők: MISI 7, ANNA 5

    #2
    Sasszemnek volt Bondolinoja, hátha gyorsan idetalál
    3 a királyfi, majd a 4. lány lesz

    Comment


      #3
      nekem a goamintás tetszik

      3 a királyfi, majd a 4. lány lesz

      Comment


        #4
        fúúúú

        csak nem egy kislány után vágyódsz?
        ZSUZSI és a gyerkők: MISI 7, ANNA 5

        Comment


          #5
          Zsu gyanús vagy Te nekem

          Comment


            #6
            Én úgy tudom, hogy németországban (annak aki nem akar kendőzni) kifejezetten ezt ajánlják újszülöttnek pl. a Manduca helyett (hiába van neki szűkítője). Állítólag azért, mert ebben jobban össze tud gömbölyödni a baba...
            Kriszti

            Comment


              #7
              A rákosmenti klubban asszem van kölcsönözhető
              Kriszti

              Comment


                #8
                ááá, dehogy még egy fiú jöhet
                de még nem jön....
                koc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                fúúúú

                csak nem egy kislány után vágyódsz?
                3 a királyfi, majd a 4. lány lesz

                Comment


                  #9
                  Kacsamano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Én úgy tudom, hogy németországban (annak aki nem akar kendőzni) kifejezetten ezt ajánlják újszülöttnek pl. a Manduca helyett (hiába van neki szűkítője). Állítólag azért, mert ebben jobban össze tud gömbölyödni a baba...
                  akkor ez inkább pici babákhoz való?
                  ZSUZSI és a gyerkők: MISI 7, ANNA 5

                  Comment


                    #10
                    gyuzso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    ááá, dehogy még egy fiú jöhet
                    de még nem jön....
                    Zsu, két fiú után azért jöhet egy lány, aztán mégegy fiú ugye?
                    ZSUZSI és a gyerkők: MISI 7, ANNA 5

                    Comment


                      #11
                      Öööö idetaláltam nálam van az exKisvic Bondolino már kétszer el akartam adni, aztán mindig maradt, mert nagyon kényelmesnek találtuk (férjem is).

                      A derékpántja valóban hihetetlenül kényelmes, mert széles, másrészt nem lóg le a sárba

                      Valóban ajánlják pici babáknak, egyrészt, mert keskeny a bodyja (egyszer már megmértem, majd megkeresem, de 32 cm-re emlékszem), másrészt, mert bugyorszerűen van valahogy kiképezve, tehát könnyen beleültethető a pici, sztem akár békalábtartásban is. Az újabb modelleken a nagyobb babáknak plusz feltehető szárnyacskák vannak, hogy a keskenyebb body ellenére is megmaradjon idősebb korban is a korrekt terpesz. Az enyémen még nincs ilyen.

                      A környékünkön is láttam egy anyukát piros Bondolinoval rendszeresen, jó sokáig elölhordozta benne a babáját, szerintem nem mamami. Nekem, amíg Fanni kb 4 hónapos nem lett, nem volt kényelmesebb, mint a zsömbi, de aki nem akar kendőkötésekkel vesződni, annak tuti.

                      Nagyobb gyerek: Lillát utoljára félévvel ezelőtt hordoztam benne (őt már inkább tesóféltékenység enyhítésére, itthon veszem fel nagy ritkán, hisz 5 éves, egész sokat tud gyalogolni már). Majdnem egy órát volt rajtam, kényelmes volt! Igaz, Lilla nem nehéz, 5 éve ellenére kb 16,5 kg, de azért vannak jó hosszú szöcskelábai (110 cm).

                      Amit még szerettem rajta (de én kezdő MT-snek számítok ), az az, hogy a kapucniját egyedül is fel tudom könnyen húzni, ebben nagy segítség, hogy a kapucni zsinórja a vállpántban előre van vezetve.

                      Ami a megkötést illeti, én úgy kötöttem, mint a MT-t, tehát fenékmagasságban kereszteztem a szárakat, nem a lábak alatt vezettem el.

                      Vannak képeim is, majd teszek, ha gondoljátok, de majd holnap izé napközben

                      Kóc, ha gondolod, elküldöm Neked próbára az enyémet, hm?
                      Györgyi (Lilla 2005 , Fanni 2009 )

                      Comment


                        #12
                        mi Ágiéknál próbáltunk ilyet és elsőre nekem furi volt hogy ennyire tarthat tépőzár is,de tök jó valóban Csak sajnos Julinkának már kicsi volt (alacsony) a bodyja Akkor Julinka 15 kilós volt, magasságra nem tudom pontosan mennyi. (De msot hogy olvasom Györgyi 5 évese belefért lehet meg kéne néznünk újra -úgyis megfogadtam ha lesz még tesó akkor neki veszünk ilyet, aztán már nincs is annyi időnk beszerezni )
                        Viki
                        Lányaim L(9), J(7) és D(4)

                        Comment


                          #13
                          S'asszem eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Öööö idetaláltam nálam van az exKisvic Bondolino már kétszer el akartam adni, aztán mindig maradt, mert nagyon kényelmesnek találtuk (férjem is).

                          A derékpántja valóban hihetetlenül kényelmes, mert széles, másrészt nem lóg le a sárba
                          a vállpántjai milyen hosszúak?

                          S'asszem eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Valóban ajánlják pici babáknak, egyrészt, mert keskeny a bodyja (egyszer már megmértem, majd megkeresem, de 32 cm-re emlékszem), másrészt, mert bugyorszerűen van valahogy kiképezve, tehát könnyen beleültethető a pici, sztem akár békalábtartásban is. Az újabb modelleken a nagyobb babáknak plusz feltehető szárnyacskák vannak, hogy a keskenyebb body ellenére is megmaradjon idősebb korban is a korrekt terpesz. Az enyémen még nincs ilyen.
                          igen, ezt néztem, hogy miylen jó dolog. a honlapon viszont kicsi gyerekhez ajánlják a terpeszszélesítőt, nem is értem
                          S'asszem eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          A környékünkön is láttam egy anyukát piros Bondolinoval rendszeresen, jó sokáig elölhordozta benne a babáját, szerintem nem mamami. Nekem, amíg Fanni kb 4 hónapos nem lett, nem volt kényelmesebb, mint a zsömbi, de aki nem akar kendőkötésekkel vesződni, annak tuti.

                          Nagyobb gyerek: Lillát utoljára félévvel ezelőtt hordoztam benne (őt már inkább tesóféltékenység enyhítésére, itthon veszem fel nagy ritkán, hisz 5 éves, egész sokat tud gyalogolni már). Majdnem egy órát volt rajtam, kényelmes volt! Igaz, Lilla nem nehéz, 5 éve ellenére kb 16,5 kg, de azért vannak jó hosszú szöcskelábai (110 cm).

                          Amit még szerettem rajta (de én kezdő MT-snek számítok ), az az, hogy a kapucniját egyedül is fel tudom könnyen húzni, ebben nagy segítség, hogy a kapucni zsinórja a vállpántban előre van vezetve.

                          Ami a megkötést illeti, én úgy kötöttem, mint a MT-t, tehát fenékmagasságban kereszteztem a szárakat, nem a lábak alatt vezettem el.
                          vajon milyen lehet úgy megkötve ahogy a honlapon van? csak mert úgy könnyebb lehet kötni, nem kell vesződni a pántok kisimításával....
                          S'asszem eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Vannak képeim is, majd teszek, ha gondoljátok, de majd holnap izé napközben

                          Kóc, ha gondolod, elküldöm Neked próbára az enyémet, hm?
                          húúú, annak nagyon örülnék
                          ZSUZSI és a gyerkők: MISI 7, ANNA 5

                          Comment


                            #14
                            Jövök akkor adatokkal is.

                            Vállpántok: 170 cm, tök hamar elkeskenyednek, vsz ez a válasz arra, hogy miért nem kell vesződni a tűrögetéssel, ha úgy kötsz, mint ahogy az ő leírásukban szerepel .
                            Derékpánt: 118 cm. A leírás szerint 110 cm-es derékbőségig ajánlják (nyilván kell az a pár centi átfedés ahhoz, h biztonsággal tartson a tépőzár).
                            Body szélessége: 32 cm, ez inkább keskenység , de tkp nehezen mérhető, mert egy bugyrot képez a babának fenéktájon, ami arra jó, hogy a pici babát jól körülölelje, a nagyokon meg kifeszül és hozzáad pár centit a 32-höz.
                            Body magassága: 36 cm. Igazad van, Viki, alacsony a bodyja, Lillánál ezt úgy pótoltuk ki, hogy ott a kapucni támaszt mert azt felgöngyölve különböző helyekre lehet tépőzárral rögzíteni a pánton, mellékelek egy Lillás képet, hogy látszódjön, mit próbálok itt leírni. Maga a kapucni vékonyabb, mint a body, de alig: egy pamutból készült bélése van és kívülről a kendőanyag. A bodyban van még vmi bélés is a két anyag között, mert vastagabb tapintású.


                            Kóc, küldöm akkor mihamarább egy próbára, címed még megvan
                            Mellékletek
                            Utoljára szerkesztette S'asszem; 2010.08.30., 02:03.
                            Györgyi (Lilla 2005 , Fanni 2009 )

                            Comment


                              #15
                              az 170 rövidnek tűnik, de csak akkor jön ki, ha apukára akarunk elölgyereket feltenni...
                              hátra biztos elég!
                              3 a királyfi, majd a 4. lány lesz

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X