Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Liliputi SSC Rainbow Collection 2010 (New generation!!!)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Liliputi SSC Rainbow Collection 2010 (New generation!!!)

    Huááá!

    Ez volt az első gondolatom, amikor megláttam a barna pántos madárkás virágos dekorral ellátott új Liliputis SSC-t, úgyhogy a Klubunk rá is röppent egyre rögtön Végre a praktikum mellett esztétikai élményt is nyújt.

    Ma érkezett meg és mondhatom gyönyörű!

    már ki is próbáltam Boldussal (9 hónap, 10 kiló, 75 centi), és még nekem is kényelmes, ami nagy szó, mert a csatosokban én elég háklis vagyok, (nekem a korábbi generációs Liliputi és pl az Ergo sem volt kényelmes.)

    Van benne (kivehető) Y betét is akár a legkisebbeknek is, a kapucninak is új a szabása, mi jót tett neki. Két irányból állítható a derékpánt, aminek szintén új szabása van, a hevederek elhelyezése pedig nagyon praktikusan van megoldva mindenhol, végre nem szálldosnak ide-oda a hevederek, nem kell tűrködni, a mellkaspánt nem csúszik le stb.

    Egyetlen negatívuma számomra a terpesz mérete. Gondolom azért ekkora, hogy minél fiatalabb babákkal is lehessen használni, de szerintem ezzel most egy kicsit átestek a ló túloldalára. Boldusnak én már kicsinek érzem a terpeszét. Ha egyik oldalon a térdhajlatáig elér, akkor a másik oldalon 9 cm van még a térdhajlata és a body között, ha középre helyezem benne, akkor meg kb 5-5 centi van mindkét oldalon. Furcsának találom, de végülis kényelmes így is, B is szereti, csak nekem jobban tetszene, ha szélesebb lenne a terpesz.

    Én összességében úgy érzem, hogy végre megérkezett a Liliputi SSC Európába.

    Van valakinek már ilyenje??? Hadd nézegessek szép hordozóban szép babákat
    Mellékletek
    Utoljára szerkesztette beszilva; 2014.06.24., 22:42.
    Szilva


    Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
    Hurcibaba Klub (8)

    #2
    Óóó, de vagány ez a dekor Fészbúkon már láttam, nagyon pöpecek lettek az új liliputik.

    HÉDI
    Liza (2007), Gréta (2009) és Vince (2016)

    Comment


      #3
      centire mennyi? csak hogy összehasonlítsam a régebbi liliputi csatosommal
      És amúgy nagyon szép az új kollekcijóóó!

      Comment


        #4
        Rábeszéltem Dömét egy körre
        Mellékletek
        Szilva


        Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
        Hurcibaba Klub (8)

        Comment


          #5
          Talicska* eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          centire mennyi? csak hogy összehasonlítsam a régebbi liliputi csatosommal
          És amúgy nagyon szép az új kollekcijóóó!
          26 cm.
          Szilva


          Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
          Hurcibaba Klub (8)

          Comment


            #6
            engem azért zavarna ez a terpesz dolog,pont ez az egyik érv,hogy miért ne a kengurut vegye vki,na jó persze több ellenérv is van,meg talán a kengurunak még ennél is keskenyebb,de azért na,ha már csinálnak egy egyébként jónak tűnő ssc-t,akkor erre miért nem gondolnak?

            Comment


              #7
              Csanya, annyira foglalkoztatott ez a kérdés, hogy most meg is kérdeztem tőlük emailen.
              Szilva


              Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
              Hurcibaba Klub (8)

              Comment


                #8
                kíváncsi vagyok mit írnak,mert azért ez elég fontos kérdés ebben a témában,és pont erre nem figyelnek...

                Comment


                  #9
                  nem akarok kukacoskodni és lesem, hogy mit válaszolnak Liliputiék, de ez a terpesz, azért nem egy kenguru terpesze.
                  "Nehéz dolog a helyes középutat eltalálni: a szívet megkeményíteni az életre, és puhán tartani a szeretetre. "

                  Comment


                    #10
                    hú,akkor ez még az előző szériánál is kisebb?!az 29 volt,az is kevés már nekünk,abban bíztam,talán az új szélesebb lesz.... akkor akármilyen szép is,én sajnos nem szerzek be,pedig a Népmesésre bizony már nagyon rákészültem.....
                    1 boszorka van, 3 fia van

                    Comment


                      #11
                      Az én régebbi (2. gen) liliputim terpesze 27 cm. És valóban jobb lenne szélesebben. De majd kipróbáljuk!
                      A Lemon Liliputi MT-m (3. gen) a legkeskenyebb részén is 32 cm.
                      Utoljára szerkesztette Talicska*; 2010.07.07., 14:25. Oka: mt-mérettel kieg.

                      Comment


                        #12
                        Emailezgetésünk és méregetésünk eredménye az lett, hogy valóban túl keskenyre sikeredett ez az SSC és a boltokba kerülőknek már 30 cm-es lesz a terpesze!
                        Szilva


                        Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
                        Hurcibaba Klub (8)

                        Comment


                          #13
                          még az se sok....de már jobban hangzik!
                          1 boszorka van, 3 fia van

                          Comment


                            #14
                            beszilva eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Emailezgetésünk és méregetésünk eredménye az lett, hogy valóban túl keskenyre sikeredett ez az SSC és a boltokba kerülőknek már 30 cm-es lesz a terpesze!
                            Szuper, hogy sikerült ezt elérned...
                            Hajni, egy sulis lány és egy ovis fiú anyája.

                            Comment


                              #15
                              csanya eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              engem azért zavarna ez a terpesz dolog,pont ez az egyik érv,hogy miért ne a kengurut vegye vki,na jó persze több ellenérv is van,meg talán a kengurunak még ennél is keskenyebb,de azért na,ha már csinálnak egy egyébként jónak tűnő ssc-t,akkor erre miért nem gondolnak?
                              A kengurunak sztem 10 cm, ha van annyi egyáltalán. Azért a liliputi ssc terpesztartást biztosít, az meg nem.

                              Viszont szuper, hogy hosszabb lesz!
                              Szilva, Kómival próbáltad? Vele milyen? Ára?

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X