Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

HHM2- Double hammock (háti)- 2008 dec 21-2009 jan. 4

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    HHM2- Double hammock (háti)- 2008 dec 21-2009 jan. 4

    Akkor a double hammock "a kötés" a jövő év elejéig.
    Itt a videó.

    Itt van még egy. Ezen olyan egyszerűnek tűnik.

    És még egy szuper videó.

    Jó gyakorlást. Tegyetek fel képet, ha sikerült.
    Utoljára szerkesztette rekubeku; 2008.12.26., 17:39.

    #2
    Én ki is próbáltam, itt csücsül a lány a hátamon. Nagyon kényelmes. Az Inkámmal kötöttem meg, rövidebb mint 5 méter és bőven elég volt.

    Comment


      #3
      Hogy Te milyen kötéseket ismersz, Réka?! Nagyon vicces, csak lesek ki a fejemből
      Lívi és Bogi (2006.nov.) és Lenke (2009.jún.) és Vilma (2013.ápr.)

      Comment


        #4
        ez nekem nem jön be. az a "ruha" kb ugyanigy állna rajtam is, mint a második videón...Duci volnék, akkor meg minek pluszba egy réteg???
        mindegy, jó gyakorlást, mi kihagyjuk....
        és szép karácsonyt!!!

        Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

        Comment


          #5
          De jó, bekerült ez a 'kendő öltöztet' video! Krisz, ez csak rugalmassal jó. Én most kölcsön adtam.
          Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
          "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

          Comment


            #6
            Skacok, pedig ez tökjó, ha az ember elfelejt pólót felvenni (Ilyet még nem csináltam ugyan, de pizsire vettem már fel farmert)
            Dius vagyok
            Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

            Comment


              #7
              hehe, nekem is ez jutott eszembe, hogy ez alá nem is kell öltözni, szuper!!!!
              Émi, Emma Boróka (2008.04.)és Hanna Dorka batyubaba (2010.03.)

              http://emilialkot.blogspot.com/

              Comment


                #8
                Itt egy kép is kedvcsinálónak. Tényleg nagyon kényelmes, és nem csak rugalmassal megy. Lehet hülyén néz ki, de egy próbát mindenképpen megér. Komolyan. Tekintsetek el attól, hogy én hogy nézek ki a képen, meg a gyerek szeme is piros.

                Comment


                  #9
                  Nemtom, a szár kiterítése.. Mintha gumikezek kellenének hozzá. Nekem ez a legfőbb bajom minden hátinál, a batyus Lexi-twist sem megy..
                  Dius vagyok
                  Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

                  Comment


                    #10
                    Tök jó ez a kötés!! Ááá, de kár, hogy nincs nálam a rugalmas, de Réka tök jól néztek ki, lehet, hogy kipróbálom Lisával. Senki más?
                    Félix (2007 nov) és Frida (2010 nov) mamája, a mamami adminisztrátora
                    1001fonal.hu - természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

                    Comment


                      #11
                      Réka se rugalmassal csinálta. A 2. link sztem megvalósítható.
                      Dius vagyok
                      Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

                      Comment


                        #12
                        Hát ez tök jóóóóóóóóóó, itt ül a hátamon dounle hammockban, az első tök egyedüli háti kendőkötésem, és teljesen szuper!!!! Ááááááá, de jóóóóó, köszi Réka az ötletet! Majd jövök képekkel később.
                        Félix (2007 nov) és Frida (2010 nov) mamája, a mamami adminisztrátora
                        1001fonal.hu - természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

                        Comment


                          #13
                          Elaludt.
                          Félix (2007 nov) és Frida (2010 nov) mamája, a mamami adminisztrátora
                          1001fonal.hu - természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

                          Comment


                            #14
                            Íme a képes bizonyíték.

                            Az utolsón booooooooorzasztóan nézek ki, de meg akartam mutatni milyen jól elaludt. Aztán helyreraktuk a fejét is, nem lógatta így végig.


                            Még a szorosra húzás nem lett tökéletes, de nagyon kényelmes kötés, tök jól eloszlatta a súlyt. És láthatóan Félixnek is kényelmes volt. Először bénáztam és rossz irányba kezdtem el kötni, úgyhogy le kellett vennem és újrakezdeni, és Félix elkezdett balhézni, hogy azonnal vissza akar jönni a hátamra. Mondjuk mostanában rég supermaneztünk (Becoval máshogy kerül a hátamra), lehet hogy már hiányzott neki a repkedés...
                            Most úgy érzem szárnyakat kaptam és mégis megpróbálok kendővel hátikötözni, yeaaaaaah!!! (Mindig ez van, veszek egy új hordozót és kicsivel később újrafelfedezem a meglévőt. )
                            Félix (2007 nov) és Frida (2010 nov) mamája, a mamami adminisztrátora
                            1001fonal.hu - természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

                            Comment


                              #15
                              Hurrá Kati. Örülök, hogy neked is tetszik ez a kötés, és, hogy újra felfedezted a kendőzést. Milyen aranyosan alszik Félix a hátadon.
                              Én is használtam még a napokban, és még mindig tetszik.

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X