Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

A hét (júl 14-20) hordozási módja: csípő kenguru

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    A hét (júl 14-20) hordozási módja: csípő kenguru

    A csípőn-kenguru nyert.

    Íme a videó:
    http://www.youtube.com/watch?v=_MlLM...eature=related

    Még találtam egyet, de nem vagyok meggyőződve róla, hogy ez tuti. Azért beteszem: http://www.youtube.com/watch?v=1ZK7LKlXZwI

    #2
    Réku!NEkem nagyon tetszik ez a videó (eslő)remélem alvás után ki is próbáljuk....írok majd tapasztalatot...utcára ebben a remek időben nem hiszem,hogy megyünk,de majd kiderül
    Réka
    Botond '07.dec., Luca Villő '11.márc., és Zselyke a '13.novemberi "babaillat"

    Comment


      #3
      Réka! A másodikat kipróbálom, majd megírom, hogy ment! Mi biztos, hogy kimegyünk ilyen időben is, mert a kicsik megőrülnek, ha nem mehetnek ki a kertbe!
      Orsi

      Comment


        #4
        Kipróbáltuk Mikánnal, jól sikerült, de az egyik vállamnak nagyon kényelmetlen lett egy idő után, így átkötöttem a hátamra, nagyon nagyot sétáltunk, mikor elállt az eső!
        Orsi

        Comment


          #5
          Mi is kipróbáltuk, kényelmes nagyon! Jót főztem benne Barnival
          Marina+3 (22,18, 7)

          Comment


            #6
            Milyen jól néz ki így megkötve Marina! Én még nem próbáltam, de meghoztad a kedvem. Majd beszámolok.

            Comment


              #7
              Réka,

              Ez a csípő kötés nagyon klassz, köszönjük!!!!!!!! Hubát nagyon szeretem a csípőmre ültetve vinni, de megkötni sosem tudtam a kendőt rendesen.
              A lassan 4 éves, 18 kg-os Lili lányom is felkéredzkedett és majdnem egy fél óráig vittem magammal mindenhová.
              Judit /Lili 2004.11.16. és Huba 2007.07.27.

              Comment


                #8
                Ma kipróbáltuk mi is. Jázmin (kb 6kg) súlyával nekem nem igazán volt kényelmesebb így, mint karikás kendővel, amivel viszont egyszerű, hogy jó szorosan legyen rajtam a babó. Kiváncsi lennék, ha használtok valamilyen egyvállas hordozót is, kényelmesebb Nektek így (vagy másik kötéssel) csípőn vinni a babót?
                Móni, Jázmin és Kincső anyája

                Comment


                  #9
                  Az összes csipőkötés közül ez volt a legkényelmesebb ,ezt azóta is használom, mióta végignéztem, hogy hogyan kötik meg, a legjobb bene, hogy utólag is állíthatók rajta!
                  Kár, hogy kékülők topikja nincsen, mert oda illenénk Mikán és én: kék szoknya, kék felső, kék rugdalódzó, és a csúcs a kék Lana kendő!
                  Orsi

                  Comment


                    #10
                    Boglya, ez nem a Hüftschlinge? Mert én egyelőre csak ezt tudom megkötni, és nekem így néz ki.
                    Nyiss kékülős topikot!!! Pl. Zoka nagyon kék-párti)
                    Rebaba blog

                    email: hellorebaba@gmail.com

                    Comment


                      #11
                      De ez az, azt hiszem, ezt sikerül a legjobban megkötnöm, most néztem megint végig a hátis videót, azt próbálom ismét és ismét, majd csak belejövök!
                      Orsi

                      Comment


                        #12
                        Szénaboglya eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Kár, hogy kékülők topikja nincsen, mert oda illenénk Mikán és én: kék szoknya, kék felső, kék rugdalódzó, és a csúcs a kék Lana kendő!
                        orsi, igenigen én is kék vagyok
                        Orsi

                        Ölbebaba

                        Comment


                          #13
                          Réka, úgy látom, ez ugyanaz, csak gyorsabban, nem magyaráz közben annyit a nő:
                          http://www.youtube.com/watch?v=wRRQh...eature=related
                          Andi
                          Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

                          Comment


                            #14
                            Ez jó Andi, köszi.

                            Amúgy már próbáltam párszor. Első alkalommal elég jól sikerült, de nem sikerült elég szorosra kötni. Tegnap ismét csípőre akartam tenni a leányzót, de végül Hüfstchlinge lett belőle, mert ez sehogyse akart sikerülni.

                            Comment


                              #15
                              Mi is kipróbáltuk tegnap, jót szórakoztunk mindketten, most kezdjük újra felfedezni a hordozókendőt
                              Andi
                              Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X