Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Március 9-14.: Mit lehet kötni 3 m körüli kendővel?

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #16
    zsuzs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az egyik festett nandum végei csapottra vágtam, így 350 cm-es lett, evvel is megy minden, a dupló is, de azt ha elöl csomózom, akkor a legeslegvégével kötöm. be lehet fejezni a duplót popsi alatt kötve is, meg vállnál kötve is (mint a rebozó batyut pl.). Akkor elég hozzá rövidebb kendő is (hm, ki kéne próbálni egy 260-as kendővel...).
    Zsuzs, a popó alatti csomós duplo mennyire stabil? Én nem mertem eddig csak 1-2 alkalommal, pedig szerintem ez így a legcsinosabb kötés, és nekem a duplo a legkényelmesebb.

    Comment


      #17
      Most látom, milyen szorgalmas voltál!

      Comment


        #18
        Évi, ha klasszul szorosra van kötve, akkor sztem teljesen stabil. Ill. úgy szoktam általában (pont a csinosság miatt ) hogy oldalt kötöm, vagy ha elöl, akkor sem dupla, hanem szimpla csomóra, és szépen eligazgatom a lelógó szárakat. Popsi alatt csak akkor csomózom, ha nem elég a hossz ahhoz h előre tudjam hozni.
        Zsuzs
        Három lányom és egy fiam van

        Comment


          #19
          ejud eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Most látom, milyen szorgalmas voltál!
          Reggel szegtem be a kendőt, ki kellett h próbáljam
          Zsuzs
          Három lányom és egy fiam van

          Comment


            #20
            Köszi, Zsu.
            OFF: Viki,
            gondoltam arra is, hogy kellene egy olyan topik, hogy a gyerek méretének növekedésével, mennyire kell hosszabb kendő ugyanahhoz a kötéshez. Nekem pl. a duplo a kedvencem, 9,5 kilós és kb. 74 cm-es a nyolchósom. A 4,2-es girám jó elöl csomózott duplóhoz, marad a két végén összesen kb. 40 cm (vastag pulcsi felett, gyerek is jól felöltöztetve). De mi lesz később?

            Comment


              #21
              Szrek én 3,7-es zaraval kötöm, de más márkával nem menne.

              Comment


                #22
                köszi

                Évi, én ezt az oldalt csomósat nagyon szeretem ha nő és nem megy előre a csomó, akkor pl így lehet
                Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)


                ÁLOMJÁRÓ CD
                születésnaptár
                babahordozási tanácsadó vagyok

                Comment


                  #23
                  ejud eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Köszi, Zsu.
                  OFF: Viki,
                  gondoltam arra is, hogy kellene egy olyan topik, hogy a gyerek méretének növekedésével, mennyire kell hosszabb kendő ugyanahhoz a kötéshez. Nekem pl. a duplo a kedvencem, 9,5 kilós és kb. 74 cm-es a nyolchósom. A 4,2-es girám jó elöl csomózott duplóhoz, marad a két végén összesen kb. 40 cm (vastag pulcsi felett, gyerek is jól felöltöztetve). De mi lesz később?
                  jó ötlet sztem is
                  Viki
                  Lányaim L(9), J(7) és D(4)

                  Comment


                    #24
                    szrekuc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    köszi

                    Évi, én ezt az oldalt csomósat nagyon szeretem ha nő és nem megy előre a csomó, akkor pl így lehet
                    erről hozol egy képet? oldalt még nem volt a duplócsomóm, és érdekelne
                    mariann ábel (2009.03.21.) és jónás (2012.01.16.) anyukája hordozási tanácsadó (clauwi)
                    Értékeléseim

                    Comment


                      #25
                      manocska80 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      erről hozol egy képet? oldalt még nem volt a duplócsomóm, és érdekelne
                      tettem ilyen képet, az előző oldalon van, úgy-ahogy látszik h vállnál van a csomó .
                      Zsuzs
                      Három lányom és egy fiam van

                      Comment


                        #26
                        A héten érkeznek a 3as kendőim, már alig várom, hogy kipróbálgathassam.
                        Dóri néni
                        Bellaboo (2014/01/25) anyukája... és remélem még két babáé a közeljövőben.

                        Comment


                          #27
                          Há! Most vettem át első 3as kendőmet. Persze a Babi alszik, de alig várom, hogy keljen kötözgetni fogom.
                          Dóri néni
                          Bellaboo (2014/01/25) anyukája... és remélem még két babáé a közeljövőben.

                          Comment

                          Mamami portál footer

                          Összecsuk

                          Friss bejegyzések

                          Összecsuk

                          Cikk a mamami portálról

                          Összecsuk

                          szivárvány
                          Betöltés...
                          X