Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Hordozás hidegben 2 (folytatás)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Hordozás hidegben 2 (folytatás)

    Itt folytatjuk a Hordozás hidegben topikot!
    Ha ez is elérné az 1500 hsz-t akkor megint elvágom és jön a 3-as. Hajrá!
    Félix (2007 nov) és Frida (2010 nov) mamája, a mamami adminisztrátora
    1001fonal.hu - természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

    #2
    Akkor nyitásként:

    ma elég hideg volt nálunk és mág hó is esett éjjel

    szóval mikor reggel felébredtünk, csodás táj fogadott, ráadásul még a napocska is hétágra sütött.

    szóóóval, kimentünk Danival , de most csak agyapjús kendőt kötöttem 3 réteg vékonyabb rucira, plusz a gyapjú legs és barikatutyi..

    mindezek tetejére a kivágott hátú polárom és : egyáltalán nem féztunk!!! mindenkinek szinte melege lett.

    és még kényelmetlen sem volt a batárkabát (ahogy én hivom)

    Szuper volt!!! Tiszta karácsonyi hangulat..

    Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

    Comment


      #3
      Ha autóval megyünk valahová, és nem parkolóházban szállunk ki, akkor hogyan oldjátok meg a kötözést? Bármivel (leginkább MT, de végülis az idő a lényeg.) Nem fázhat meg azalatt, amíg magamra szerencsétlenkedem? Az autósülésben akkor sima szerkóban ül a kölök, és sos-ben kötitek magatokra, rá a hordozós kabát? Nyáron annyival egyszerűbb volt...
      Kata
      Tamás Krisztián (1996.11.18.) Mira Zoé & Gergő Bence (2008.04.19.)
      Drukkokat kérek, autóbaleset utáni vizsgálatokhoz és regenerálódáshoz! Köszönöm

      Comment


        #4
        hát igen ,egyzerűbb. de én nem félek. sokszor cask beszaladok pl a nagyihoz, és semmit nem adok rá,c sak akezemben van. nem lesz baja, még sapka sincs mindig Danin, az alatt a 2 perc alatt .....

        Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

        Comment


          #5
          Oké, de Te Villámmami vagy! (Láttalak klub előtt.... Nekem azért még nem 2 perc. )
          Kata
          Tamás Krisztián (1996.11.18.) Mira Zoé & Gergő Bence (2008.04.19.)
          Drukkokat kérek, autóbaleset utáni vizsgálatokhoz és regenerálódáshoz! Köszönöm

          Comment


            #6
            mi hordozós rucira kabátot adunk és úgy a kocsiba aztán csak azt vesszük le és zsupsz a hordozóba (nem villámamiként )
            Viki
            Lányaim L(9), J(7) és D(4)

            Comment


              #7
              Mi, ha kocsival vagyunk, akkor apuka cipeli
              Dius vagyok
              Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

              Comment


                #8
                Na ja, még apukára is rá kell kötnöm a másik kölköt...te jó ég...
                Kata
                Tamás Krisztián (1996.11.18.) Mira Zoé & Gergő Bence (2008.04.19.)
                Drukkokat kérek, autóbaleset utáni vizsgálatokhoz és regenerálódáshoz! Köszönöm

                Comment


                  #9
                  Ez nálunk is gond... hogy mi a fenét csináljak ha kkocsiból kiszáállva kell kötni... 1,5-2 perc maximum, de az is bőven elég, hogy a meleg kocsiból kiszedve kint a nulla fokban megfázzon Úgyhogy ha bevásárolni megyünk akkor hordozóban bevisszük, aztán az előtérben levetkőztetem, magamrakötöm.... és amikor végeztünk akkor vissza.
                  Csöppke, Dominik (2006), Lőrinc (2008) és Sebestyén (2011) anyukája

                  Csöppkeblog Csöppkendő

                  Comment


                    #10
                    Csöppke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ez nálunk is gond... hogy mi a fenét csináljak ha kkocsiból kiszáállva kell kötni... 1,5-2 perc maximum, de az is bőven elég, hogy a meleg kocsiból kiszedve kint a nulla fokban megfázzon Úgyhogy ha bevásárolni megyünk akkor hordozóban bevisszük, aztán az előtérben levetkőztetem, magamrakötöm.... és amikor végeztünk akkor vissza.
                    AZ a jó ha nem nagy a hőmérsékletkülönbség. Tehát a kocsi nem 25
                    fokos, hanem mondjuk 16-17. Nem fázik meg, ha kabátban autózik vagy ha be van takarva.
                    Amásik lehetőség hogy úgy kötöd meg, hogy a kendő előre meg van kötve és csak bele kell rakni a gyereket.
                    Én ha megyek valahova akkor a kocsiban kiskabátban ül, kiveszem, kabát nélkül a hátamra és boltba be.
                    Andrea és a girl-power: Noémi & Amira
                    és a legifjabb padavan: Ádám
                    aki kíváncsi az agymenéseimre, kukk ide:http://andrea-momdoc.blogspot.com/

                    Comment


                      #11
                      Mi egy fleece takarót szoktunk a kocsiban tartani, és ha mondjuk kinti parkolóból kell bemenni az áruházba, akkor nem adok rá kabátot, hanem betakarom a kezemben, az elég meleg amíg beérünk a meleg helyre és ott lehet minden továbbit, kötözni, vagy kocsiba ültetni.
                      Félix (2007 nov) és Frida (2010 nov) mamája, a mamami adminisztrátora
                      1001fonal.hu - természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

                      Comment


                        #12
                        Ez mind oké, de ha kirándulni megyünk, akkor ott nem igazán van meleg hely, ahol felköthetem (nyugodtan). Ha meg pl. vidékre megyek, akkor nem szívesen ülök órákig egy 16 fokos kocsiban...(kabátban nem is tudok vezetni...)
                        Előre fel tudom kötni a kocsiban, de úgy meg nem tudok már közlekedni, hátulra meg még gyakorolnom kell ülve...csak állva tudom...ja, és MT főképp, kendő már pihen...
                        Kata
                        Tamás Krisztián (1996.11.18.) Mira Zoé & Gergő Bence (2008.04.19.)
                        Drukkokat kérek, autóbaleset utáni vizsgálatokhoz és regenerálódáshoz! Köszönöm

                        Comment


                          #13
                          hordozós kabát

                          Láttátok, hogy a www.suseskinder.com-on új hordozós kabátot árulnak, amivel csípőn is lehet hordozni. Kb. 40.000 ft postaköltséggel együtt. Én nagyon gondolkodom rajta a Zsófival együtt. Ha érdekel még valakit, talán megoszlika a postaköltség, ha közösen rendelünk. Bár ez a kabát árához képest persze minimális.
                          Kati

                          Comment


                            #14
                            Erről jut eszembe, Dunyus, megjött végre a kabátod?

                            Makkocska/Kati, a kedvezőbb ár mellett számolnod kell azzal, hogy esetleg a vámon hosszabb ideig fog időzni (5 hét+). Németországból egy hét alatt ideér, de valamivel drágább, azt hiszem a tragemaus.de-n láttam ezt az új típust.
                            Utoljára szerkesztette Letchie; 2008.12.29., 10:27.
                            Juli

                            Comment


                              #15
                              én eddig azt hittem, h minden suses tudja a csípőnhordást
                              Dius vagyok
                              Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X