Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Mamami olvasókörök - menetrend, mit olvassunk legközelebb?

Összecsuk
Kiemelt topik
X
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #16
    búgócsiga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tehát akkor még nem tudjuk, hogy a Plattner-könyv után mi lesz az olvasmány? Csak hogy jól értem-e a helyzetet. Szeretnék majd csatlakozni az olvasókörhöz, de most a Plattnerre nincs időm, úgyhogy majd a következőnél.
    Még nincs eldöntve.Ez a topik azért van hogy elmondjátok mit szeretnétek olvasni,utána (hogy igazságos legyen )lesz egy szavazás,amin eldől hogy mi a következő...

    Még csak most kezdtük a Plattner könyvet,terveink szerint még van 3 hét..
    Csak utána kezdünk újat,de hamarosan szavazunk hogy mindenkinek legyen ideje beszerezni a könyvet!
    Döme és a lurkók.

    Comment


      #17
      Nem voltan eddig netfüggő, de mióta a Plattner könyvet elmezzük esélyes vagyok!
      Következőnek nekem a Beszélj úgy, hogy érdekelje, hallgasd úgy , hogy elmesélje lenne a legszimpibb.
      Ági

      Rebeka 2006.03.30.

      Comment


        #18
        Köszi! Értettem a szavazést, csak nem tudtam, h még mennyi van a Pl. könyvből! Köszi! Ugye az új könyv címét akkor majd itt megtalálom, ha esedékes lesz?

        Comment


          #19
          búgócsiga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Köszi! Értettem a szavazést, csak nem tudtam, h még mennyi van a Pl. könyvből! Köszi! Ugye az új könyv címét akkor majd itt megtalálom, ha esedékes lesz?

          Igen.De gyere szavazni!
          Döme és a lurkók.

          Comment


            #20
            Nekem a Beszélj úgy, hogy érdekelje.... nagyon szimpi lenne
            Bea, 2 kiskamasz, 1 kiskamaszokat utánzó, 1 örökös lázadó és egy (egyenlőre) szelíd gyerek anyukája

            Comment


              #21
              Boribon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Nekem a Beszélj úgy, hogy érdekelje.... nagyon szimpi lenne
              Boribon.Van lehetőség szavazni
              Döme és a lurkók.

              Comment


                #22
                OK. Szavaztam
                Bea, 2 kiskamasz, 1 kiskamaszokat utánzó, 1 örökös lázadó és egy (egyenlőre) szelíd gyerek anyukája

                Comment


                  #23
                  Lehet én vagyok a vaksi, de hol lehet szavazni?
                  Lackó ,Ilus és Benedek mamija

                  Comment


                    #24
                    Itt lehet szavazni:
                    Döme és a lurkók.

                    Comment


                      #25
                      Szavaztam és köszönöm
                      Lackó ,Ilus és Benedek mamija

                      Comment


                        #26
                        Anna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Megjött a kiadó válasza:
                        Megvan a 25% kedvezmény!
                        Ugye jól gondolom, hogy budapestiek rendeltek többen könyvet? Az lenne a legolcsóbb, ha egy csomagban rendelnénk meg az összes könyvet, úgy a postaköltség 2000 Ft lenne. Az lehetséges, hogy egy mamami bevállalja, hogy elhozza a postáról és esetleg elviszi a klubba, talán az lenne a legjobb. Akik meg nem tudnak klubba menni, azoknak tovább postázzuk. Mit szóltok hozzá?
                        Szerintem az is egy jó dolog lenne, ha mindenki a rá eső részt postaköltséggel a kiadónak utalná át, úgy az utalási ktg-t is megúsznánk. Szívesen tartom a kiadóval a kapcsolatot, hogy mindenkinek minden rendben sikerült-e.
                        Jól gondolom, hogy most akkor 8 db könyvet rendelünk? Lehet még csatlakozni ma és holnap. Így gondolom arányosan nő majd a postaköltség a súly miatt, de ez nem hiszem, hogy nagyon befolyásolná az árat amúgy.

                        Ha valaki nem látja a nevét az összesítésben elől, akkor szóljon!
                        Ha így jó nektek, ki lenne az a mamami, aki vállalná a postát és megy klubba májusban?

                        Ötlet
                        Arra gondoltam, hogy mivel hamarosan elég sokaknak meglesz a másik könyv is, így azt olvassuk majd utána, de lesz azután is.
                        Hamarosan itt a Könyvhét. Ha kitaláljuk mik a távlati céljaink, jó eséllyel kérhetünk kedvezményt egy nagyobb rendelés esetén és mivel az esemény egy hetes (5nap) nagyon klassz szabadtéri programokkal onnan személyesen is elhozhatóak könnyen a könyvek. Még lenne idő kitalálni és összegyűjteni, lebeszélni a dolgot. Hmm?
                        Döme eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ez is tök jó ötlet!!!
                        Akkor felhozzuk a "mit olvassunk legközelebb?"-topikot,és várjuk a javaslatokat!!!!!
                        Mennyi időnk van a könyvhétig?
                        És szavazást is indíthatunkha valaki csak mondjuk a következő 2-t szeretné megvenni!

                        Tehát várom a javaslatokat!!!!!!

                        Én rögtön a Faber-Mazlish párostól a Beszélj ugy... mintegy folytatásaként a Testvérek féltékenység nélkült javasolnám.(érdemes lenne egymás után olvasni)
                        Könnyen beszerezhető könyv.

                        Tudom hogy már javasoltam,de így talán jobban átlátható!
                        Utoljára szerkesztette Döme; 2009.04.28., 19:27.
                        Döme és a lurkók.

                        Comment


                          #27
                          Hahó!!!!
                          Tessék javasolni könyveket!!!!!!
                          Döme és a lurkók.

                          Comment


                            #28
                            Döme szerintem tök jó, hogy egymás után olvassuk a két részt, remélem kapható

                            Van egy habkönnyű javaslatom nekem is (még nem vagyok elég jártas a nevelési könyvekben, de ezt most találtam és eddig tetszik):
                            Julie Davis és dr Jeffrey L. Brown: Nincs több mumus.
                            Elméletileg több webáruházban is kapható 10-20% kedvezménnyel 800-980 Ft között.
                            Arról szól, hogyan tudjuk a gyerekeinkben feloldani a félelmeket, hogyan taníthatjuk meg őket arra, hogy egyedül is kezelni tudják azt.
                            Nem egy lexikon, szóval nem éppen egy több hetes elfoglaltság, de talán nem csak nekem van benne hasznos információ.
                            WHAMrágcsaláncok / harányi blog

                            Comment


                              #29
                              Döme eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Tehát várom a javaslatokat!!!!!!

                              Én rögtön a Faber-Mazlish párostól a Beszélj ugy... mintegy folytatásaként a Testvérek féltékenység nélkült javasolnám.(érdemes lenne egymás után olvasni)
                              Könnyen beszerezhető könyv.

                              Tudom hogy már javasoltam,de így talán jobban átlátható!
                              Én is szívesen olvasnám a kettőt egymás után, bár nálunk nincs tesó, mégis nagyon érdekel. De most úgy vettem észre ugyanúgy beszerezhetetlen, mint a Beszélj úgy

                              Comment


                                #30
                                Neeeem!! Ha akarod megveszem neked! Jössz klubba?Tudod,a titkosba
                                Itt van az Alex-ban,éa a Libriben is....
                                Döme és a lurkók.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X