Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Könyvbeszerzés olvasókörhöz: Elisabeth Plattner:A nevelés mindennapi művészete

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Én szeretném a nem sérült példányt!
    Boglárka (2007. november 19.) anyukája

    blog

    Comment


      Sári, a könyvkereső könyveket a Móriczon lévő Libriben lehet átvenni, úgyhogy ez az lesz. Nekem még mindig nem jeleztek vissza, de közben Leximam révén szert tettem én is elvileg egy példányra. Viszont én csak március 1-én kapom majd képzhez, mert úgy döntöttem mégis anyukám hozza ki, sok az a 6-8000 Ft postára, és olyan nagyon sokkal nem érne ide úgy sem előbb. Szóval én az elejéről lemaradok sajna, de majd igyekszem behozni titeket.
      Félix (2007 nov) és Frida (2010 nov) mamája, a mamami adminisztrátora
      1001fonal.hu - természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

      Comment


        sári, megkérlek írd meg priviben az átvételhez szükséges adatokat. Hétfőn el tudná hozni a férjem a könyvet
        Boglárka (2007. november 19.) anyukája

        blog

        Comment


          sári= Sári
          Boglárka (2007. november 19.) anyukája

          blog

          Comment


            Kati! nekem is anyum hozza ki, és én is csak február végén fogom megkapni, szóval ketten vagyunk
            A többieknek jó olvasást!
            Brigi
            LRB

            Comment


              Ha tudtok, várjatok még egy néhány napot a kezdéssel, hogy be tudjuk szerezni a könyvet[/quote]


              Úgy látom hogy még több könyv van folyamatban,én azt javaslom hogy várjunk még 1 hetet.(És így Kattix és hbdzs sem maradnak le annyira)
              Döme és a lurkók.

              Comment


                Délka Tiéd a nem sérült! Írok privit
                Matyi lassan hét, Noémi pedig négy és fél éves, Johanna Zelma 14 hónapos

                Comment


                  Köszi Topicanyu!
                  Brigi
                  LRB

                  Comment


                    hbdzs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Köszi Topicanyu!
                    Döme és a lurkók.

                    Comment


                      Döme! Ha elindul az olvasókör, akkor nem nyitsz egy új topikot a kezdéskor? Gondoltam, akkor nem kellene az új csatlakozóknak a könyvvásárlási mizéria után keresgélni az elejét a beszélgetésnek... csak egy ötlet
                      Matyi lassan hét, Noémi pedig négy és fél éves, Johanna Zelma 14 hónapos

                      Comment


                        Sári!Akkor én szegény sérültre lennék vevő!!ha még megvan!Mehet érte két különböző személy?vagy hogy lesz?DÉLKA ti hol laktok?vagy el tudnád hozni az enyémet is és postáznád nekem?
                        Utoljára szerkesztette kisgekkó; 2009.02.07., 23:52. Oka: elírtam,bocsánat
                        Réka
                        Botond '07.dec., Luca Villő '11.márc., és Zselyke a '13.novemberi "babaillat"

                        Comment


                          Sári eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Döme! Ha elindul az olvasókör, akkor nem nyitsz egy új topikot a kezdéskor? Gondoltam, akkor nem kellene az új csatlakozóknak a könyvvásárlási mizéria után keresgélni az elejét a beszélgetésnek... csak egy ötlet
                          Jó ötlet. Esetleg lehetne törölni is.(meghagyva a lelőhelyek listáját a topiknyitó Hsz-ben)
                          Döme és a lurkók.

                          Comment


                            kisgekkó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Sári!Akkor én szegény sérültre lennék vevő!!ha még megvan!Mehet érte két különböző személy?vagy hogy lesz?Döme ti hol laktok?vagy el tudnád hozni az enyémet is és postáznád nekem?
                            Sopron mellett
                            Döme és a lurkók.

                            Comment


                              kisgekkó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Sári!Akkor én szegény sérültre lennék vevő!!ha még megvan!Mehet érte két különböző személy?vagy hogy lesz?Döme ti hol laktok?vagy el tudnád hozni az enyémet is és postáznád nekem?
                              Szerintem nem gond, majd írok nekik, hogy két különböző személy megy érte. De nem Döme, hanem Délka a délceg tulajdonos. Írok Neked is privit.
                              Matyi lassan hét, Noémi pedig négy és fél éves, Johanna Zelma 14 hónapos

                              Comment


                                igen már észrevettem és javítottam
                                Réka
                                Botond '07.dec., Luca Villő '11.márc., és Zselyke a '13.novemberi "babaillat"

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X