Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Könyvbeszerzés olvasókörhöz: Elisabeth Plattner:A nevelés mindennapi művészete

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #76
    kattix eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Írtam a könyvkeresőnek, hogy mi van már, majd szólok ha reagálnak. Tűkön ülök....
    Drukkolok!!!!
    Döme és a lurkók.

    Comment


      #77
      Az EzoKincs most írt vissza hogy náluk most nem kapható,de holnap megkérdezi a Manifesztum-nevű helyet,hátha ott van!...

      Egyébként az jutott eszembe,ha később is lesznek olvasókörök,(remélem igen)hogy érdemes lenne úgy rendelni,hogy egy helyen előre szólunk hogy szerezzék be,és mindenki onnan rendel.Esetleg kedvezmény is lehetne kérni! Na???
      Döme és a lurkók.

      Comment


        #78
        Még annyit, hogy a megrendelést visszaigazolták ugyan, de a postáraadást nem, ezért féltem, hogy nincs is. Megkértem a férjemet, hogy menjen el az üzletbe a Jókai utcába...szegény.... Már épp sétált a bolthoz, és telefonon beszéltünk, hogy most megy át a zebrán és trallala, amikor csöngetett a postás a könyvel. A kézhezvétel után egy órával írták, hogy postázták!
        Gabi

        Comment


          #79
          Döme eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Az EzoKincs most írt vissza hogy náluk most nem kapható,de holnap megkérdezi a Manifesztum-nevű helyet,hátha ott van!...

          Egyébként az jutott eszembe,ha később is lesznek olvasókörök,(remélem igen)hogy érdemes lenne úgy rendelni,hogy egy helyen előre szólunk hogy szerezzék be,és mindenki onnan rendel.Esetleg kedvezmény is lehetne kérni! Na???
          Na, ez remek ötlet! Vagy adják ki újra mert itt a sok mamamis olvasó
          Gabi

          Comment


            #80
            bagirami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Még annyit, hogy a megrendelést visszaigazolták ugyan, de a postáraadást nem, ezért féltem, hogy nincs is. Megkértem a férjemet, hogy menjen el az üzletbe a Jókai utcába...szegény.... Már épp sétált a bolthoz, és telefonon beszéltünk, hogy most megy át a zebrán és trallala, amikor csöngetett a postás a könyvel. A kézhezvétel után egy órával írták, hogy postázták!
            Szegény férjed! Na de a lényeg hogy megvan!!!
            Esetleg nincs ott több példány a többieknek?
            Döme és a lurkók.

            Comment


              #81
              Na, felhívtam a boltot (Ananda), és bár az üzletben nincs jelenleg több könyv, délutánra a kért mennyiséget berendelik. Össze kéne szedni kinek nincs még, és megrendelni, valaki pedig elhozhatná a boltból mindenkiét. (Jókai utca)
              Gabi

              Comment


                #82
                Már várom a kezdést, és drukkolok mindenkinek a beszerzéssel. Én 3 éve vettem, és nem bántam ám meg, hogy jó korán elkezdtem alkalmazni. Főleg az én agyamat kellett trenírozni az elején, na meg az apáét, hogy mire "élesben" megy a dolog, már ne legyünk tétovák. Olyan jó lesz olvasni megint.
                Ági

                Rebeka 2006.03.30.

                Comment


                  #83
                  Kíváncsi lennék, honnan rendelik, van infód róla? Nem egyszerű szerezni, pedig napok óta bőszen próbálkozunk.

                  Kati, írtam privit, remélem még időben olvasod!!!!

                  Ez a könyv magánkiadásban jelent meg, próbálunk szerezni.
                  Lexi picasa

                  blog

                  Comment


                    #84
                    Én is megrendeltem (VitalBolt). Azt írták, hogy beszerzés alatt. Ha nem jön össze, szeretnék az Anandától én is. Sajnos nem tudom, mikor jeleznek vissza
                    Detti
                    Nóra (2007.11.03.) és Marci (2010.08.08.) anyukája

                    Comment


                      #85
                      Nekem ma meghozták az utcabeli fiókkönyvtárba könyvtárközivel,úgyhogy itt van a kezembe. Rajtrakész vagyok...
                      Az én nevem Verus, és kis kendőtöltelékem Zsolna/2008.12.23./ ,és Petit Rekamé: Anna Léna /2013.08.21./.

                      Comment


                        #86
                        Szerintem várjunk meg mindenkit! Főleg fórumanyut!
                        Lexi picasa

                        blog

                        Comment


                          #87
                          Én is arra gondoltam, hogy várhatunk még egy kicsit....
                          Három a kislány...

                          BLOGOM

                          Comment


                            #88
                            Dodi!
                            Lexi picasa

                            blog

                            Comment


                              #89
                              Köszi, aranyosak vagytok. Bagirami, akkor lehet hogy beszállnék hozzád, ha itt biztosan beszerzik. Max ha a könyvkeresős is megjön azt eladom majd, biztos lesz még mamami aki keresni fogja. (nem válaszoltak hogy mizujs a rendelésemmel)
                              Esetleg el tudnád nekem postán küldeni ha meglesz? Anyukám feb közepén indul ki, de előtte még máshol lesz 2 hetet, úgyhogy csak márc 1-én kapnám kézhez a könyvet. Annál gyorsabb postával, ugyan drága, de nem érdekel, átutalom az árát.
                              Félix (2007 nov) és Frida (2010 nov) mamája, a mamami adminisztrátora
                              1001fonal.hu - természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

                              Comment


                                #90
                                Kati. Én sm vártam a könyvkeresőkre. Megrendeltem az anandán is, azt írták a hnapi nap megkapom. Remélem így lesz.
                                Brigi
                                LRB

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X