Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Alvás

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Már laposkúszásban át is mentem oda, de az utolsó hsz is az enyém ott
    Szóval térjünk csak vissza oda, h nem alszanak a babák
    Brigi
    LRB

    Comment


      hbdzs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Már laposkúszásban át is mentem oda, de az utolsó hsz is az enyém ott
      Szóval térjünk csak vissza oda, h nem alszanak a babák
      Khm...
      Akkor alvás.Mi volt a kérdés?
      Döme és a lurkók.

      Comment


        Jó reggelt! Örömmel újságolom, Lulu a szobájában, de nem a kiságyában aludt, hanem a szoptatós ágyon. Nagyon jól, és tartalmasan! Amint beraktam a kiságyba, már sírt. Szóval maradt a nagyágyon, ugyan 1-2x követelt, de csak, h melléfekdüjek. AZtán elaldut.
        2x keltünk, de abszolút nem volt fárasztó, és az első kelésért már imádkoztam, m annyira feltellt a cicim, h ki kellett jönnöm fejni. De aztána végére azért felébredt, úgyhogy a maradéktól is megszabadított!Remélem mindenkinél jól alakult az éjszaka!
        Brigi
        LRB

        Comment


          hbdzs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Jó reggelt! Örömmel újságolom, Lulu a szobájában, de nem a kiságyában aludt, hanem a szoptatós ágyon. Nagyon jól, és tartalmasan! Amint beraktam a kiságyba, már sírt. Szóval maradt a nagyágyon, ugyan 1-2x követelt, de csak, h melléfekdüjek. AZtán elaldut.
          2x keltünk, de abszolút nem volt fárasztó, és az első kelésért már imádkoztam, m annyira feltellt a cicim, h ki kellett jönnöm fejni. De aztána végére azért felébredt, úgyhogy a maradéktól is megszabadított!Remélem mindenkinél jól alakult az éjszaka!
          Döme és a lurkók.

          Comment


            Döme: válaszoltam, csak elszállt a hsz.
            Újabban rákapott (kopp-kopp-kopp), h a babakocsiban ebéd után jó huzamban alszik egy nagyot, legalább két órát
            Dius vagyok
            Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

            Comment


              rasmia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Döme: válaszoltam, csak elszállt a hsz.

              Ha netán kedved lenne még egyszer megírni.........
              Döme és a lurkók.

              Comment


                hbdzs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Nem voltam egyértelmű, bocs. Nem arra értettem , h mennyiségileg nem lesz elég a tej, hanem minőségben. Szóval, amikor a jó fejlődéshez már nem elég csupán a tej. Tudom, sokszor azt mondják, egy éves korig szinte biztos, de mi van, ha nem? Azt hiszem butákat kérdezek
                Off:Mindig ezen töröm a fejem én is:tápot nem eszi-issza,a Sinlac lemegy,de átlag 2 naponta kap,kb. 1 dl-nyit eszik.De:van hogy csak répa,vagy csak borsó,van hogy 2 napig nem kell hús,vagy első 2 evésre 1-2 2-3cm-es kenyérdarabka-és másfél éves,sokat is mozog,a tejem meg sose volt egy nagy mennyiség(10 hónaposan még mértem).Van hogy nem eszeik gyümit se olyankor jön a házi szilva vagy baracklé,vagy bolti pép az itthoni alma,meggy,bármi helyett.Ééés a vitaminok?Kalcium?Stb?G. refluxos is,ami eszi a kalciumot tudtommal,szóval lehet hogy kevesebb is épül be.És hiába akarom a tejet pótolni.

                On:Nálunk eleve este 10-11 közt szokott lenni a nagyobb alvás.Már pár hetesen is inkább este 11 felé aludt el(igaz,addig ordított,míg 6x leizzadt és beájult)jiába volt 8-kor fürdi,vacsi,mások meg a fürcsi után elalszanak a cicin akár.Tegnap is volt vagy 10 kelés...nem jöttem rá az okára.Tegnapelőtt a sava volt a baj.
                Az az érdekes,hogy régóta 7-kor fürdetek,nem 8-kor,mégsem alszik hamarabb,nagy ritka,hogy fél 10-10-kor alszik.Mi is 8-9-kor kelünk.
                A délutáni alvás hossza sok mindentől függ nálunk.
                Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

                Comment


                  Döme eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Egyébként ha így kérdezed,akkor is ugyanaz a válasz! Tehát ha felkínálod neki a lehetőséget,és nem eszik,akkor ELÉG NEKI-mind mennyiségben,mind minőségben!
                  Szia Illaberek! Pont most gondoltam rád! OFF:jössz a tájszólásba?
                  ON:Sok szeretettel a "bölcsességet".
                  Mégegyszer szólok Csibészkének,de ha nem jár erre akkor leírom én hogy mennyit evett a Liza ennyi idősen,és akkor tuti megnyugszik mindenki!
                  (ha aggódsz a kalcium miatt esetleg kérdezd meg az orvost,hogy kell-e máshogy pótolni)
                  Döme és a lurkók.

                  Comment


                    Hát, én nem tudom mi történt, ma is nagyon jól aludt, viszont érzem ennek hátrányát is Egyszerűen megint bedurrant a mellem. Fáj, csomós, feszül. Nem hiszem el, h majdnem 8 hónapos a baba, és megint a fejéssel kell bajlódnom éjjelente...
                    Brigi
                    LRB

                    Comment


                      Brigi
                      nálunk is ez van most. S. véletlenül csak 2x ébredt, ráadásul 1x szopi sem kellett neki, csak kis simire visszaaludt. Alig vártam, h reggel legyen. Én fejni ugyan nem szoktam, de ilyenkor akár fél óránként is adok neki: reggeli, pótreggeli, pótpótreggeli.... Így ilyenkorra már egész helyrehozzuk az éjjeli lemaradást.

                      Döme
                      akkor S. is asszem versenybe száll tesód Lizájával . 8-10 hónaposan naívan azt hittem, decemberben már de jó lesz, tényleg mindent adhatok neki. Erre ő napi 2 falat margarinos kenyéren, meg 5 kölesgolyón kívül még mindig nem eszik semmit.
                      Ráadásul egy energiabomba. Mióta megtanult járni, ide-oda grasszál folyton, meg leszed, felborít, leborul, elesik... És mégse...
                      Lizánál mikor köv. be az áttörés? V. semmikor?
                      kismok - három csokiszemű kislány (Julcsi, Sári, Lenke) anyukája

                      Comment


                        hbdzs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Hát, én nem tudom mi történt, ma is nagyon jól aludt, viszont érzem ennek hátrányát is Egyszerűen megint bedurrant a mellem. Fáj, csomós, feszül. Nem hiszem el, h majdnem 8 hónapos a baba, és megint a fejéssel kell bajlódnom éjjelente...
                        Ejnye-bejnye.Ezek az anyukák! Eddig azt akartuk hogy aludjon,most hogy alszik,az sem jó?
                        (Ha mindíg csak annyit fejsz le hogy éppen csak megkönnyebbül a cicid,akkor lassan alkalmazkodni fog a helyzethez csökken a mennyisége,de ha jól kiüríted akkor azt fogja hinni hogy még több tejci kell,így még többet fog termelni)
                        És mire beáll a cicid az új rendszerre,a pici újra felkel éjjel.
                        Döme és a lurkók.

                        Comment


                          kismok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Döme
                          akkor S. is asszem versenybe száll tesód Lizájával . 8-10 hónaposan naívan azt hittem, decemberben már de jó lesz, tényleg mindent adhatok neki. Erre ő napi 2 falat margarinos kenyéren, meg 5 kölesgolyón kívül még mindig nem eszik semmit.
                          Ráadásul egy energiabomba. Mióta megtanult járni, ide-oda grasszál folyton, meg leszed, felborít, leborul, elesik... És mégse...
                          Lizánál mikor köv. be az áttörés? V. semmikor?
                          Semmit?? Na és a cici??? Az pont elég.
                          Régen sokat vigyáztam rá,mikor megevett 2!! kanál főzeléket,hívtam tesómat,hogy HURRÁ EVETT A Lizi!!
                          Tehát Liza kb.4 éves korától eszik.Nemrég itt volt nálam és 2x kért főzeléket,utána meg megette Ádám maradékát!!!!
                          De még mindíg picurka.Tesómmal mindíg azon nevetünk hogy ha Flórián(11 hónap) kinövi a sapkát akkor megörökli a Liza(4és fél)
                          Flórián fél évesen 11Kg,Liza 2 évesen 10,most k.b.12Kg.!!!
                          Döme és a lurkók.

                          Comment


                            Döme
                            na jó, nem semmit! Sok tejet!
                            11 kiló??? Aztapaszta, van cipelnivalód! S. most 9ésfél körül van, de így sem könnyű.
                            És Ádám? Ő is ilyen szép szál legény?
                            kismok - három csokiszemű kislány (Julcsi, Sári, Lenke) anyukája

                            Comment


                              Igen, Döme, igazad van nekünk semmi sem jó
                              Kismok, én annyit fejtemegész életemben mint egy tehéntulajdonos.
                              Próbáltam én most is fejni, de már nem nagyon megy. Nem jön ki, ugyanis. Most jöttem ki egy kád meleg vízből és cicigyurmázásból egy órája, a helyzet változatlan. Nálam ez már a sokadi alkalom, szóval nem új a dolog. Tudom ilyenkor mit kell tennem,csak azt hittem ezen már túlvagyunk
                              Lucibabám már több, mint 8kg. Az sem piskóta, tehát felesleges lenne elvileg azon aggódnom, h nem eszik..igaz?
                              Brigi
                              LRB

                              Comment


                                kismok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Döme
                                na jó, nem semmit! Sok tejet!
                                11 kiló??? Aztapaszta, van cipelnivalód! S. most 9ésfél körül van, de így sem könnyű.
                                És Ádám? Ő is ilyen szép szál legény?
                                Persze Ádám is így indult.És2 éves koráig nem aludta át az éjszakát,és azt mondták hogy adjak neki tápszert mert biztos azért nem alszik mert nem elég neki a tej!!! Ekkora(súlyú) gyereknek este tápszert,és nem elég a tej,mikor fél évesen 10Kg(Ádám)???? Idióták!!
                                Mostanra Ádám normál alkatú.K.b.13 Kg! Mert mint tudjuk az anyatejtől nem lehet elhízni. Flóriánnál ugyanez lesz.
                                (Egyébként 6 hónaposan volt 11Kg!!!!(Flórián) Csak 3 hónapig semmit nem hízott! Senki nem értette hogy miért örülünk neki.)Majd
                                Igen.Örültem neki.
                                Döme és a lurkók.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X