freewallet.org yobit bgogoli eobot eobot yobit.net биржа vbulletin nulled rus wp super cache tarot falı irc web chat applet poloniex.com yobit.net yobit.net
Terhességi epepangás/ kolesztázis - Mamami Fórum | Baba-mama közösségi és piactér

Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Terhességi epepangás/ kolesztázis

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Bocsi még egy kérdésért! Most voltam wcn.. S elég fura volt a székletem..nem mondanám h sárga.. De nem is olyan mint szokott.. De a bilirubinom tegnap még teljesen jó volt.. Nem is voltam wcn kb. 2 napja.. Szerinted lehet h csak egyszeri vmi meghajtotta a gyomromat.. Vagy lehet h hirtelen romlana a vérképem..vagy az állapotom? Azt beszéltük ha a viszketés romlik akkor menjek hamarabb.. De amúgy csak kedden kell mennem. Szerinted emiatt mennem kellene? Ma egy kicsit jobban viszketek.. De most napközben és inkább akkor ha lefekszek.. Akkor érzem a kezem, lábam.. Ha fent vagyok akkor nem.. Nem tudom mi lehet ez.. Bocsi h ilyen hosszú lett..

Comment

Figyelj az epepangasos viszketes, egy elviselhetetlen allapot, nem kicsit viszket, kb nincsn tole nyugtod soha. Nekem az ALP 2500 folott volt a vegen es 28. het korul is 700 folotti volt, szoval fokozatosan emelkedik, a majenzimek altalaban nem 1-2nap alatt szallnak el. Ha eddig normalis volt, akkor nem valoszinu, hogy gond van.
      38 het utan is csak akkor veszelyes, ha magas az epesavak szintje a verben, amit viszont nem neznek, csak az ALP- t, a ketto viszont egyutt emelkedik. Szoval, en azt mondom, hogy ne fantazialj, ha megis indul most epepangas, akkor sem lesz mar semmi baj! Itt akkor vangond, ha indul 16-20 hetesen es koraszulest csinal. Szerintem, ha tudod, merd a vernyomasod naponta, ha magas, (folyamatosan 140/90 felett van) vagy jobb bordaiv alatti eros fajdalmat erzel, hirtelen besargulsz, akkor korhaz! A szeklet szine is valtozhat, iszapszinuve vallhat, a vizelet meg joval sotetebb lehet, mint normalisan.
      Amugy mindenen parazol vagy csak most ezen aggodsz? Igy a vegefele, azert tudunk irrealisan gondolkodni, tudom!
      Utoljára szerkesztette lorsoly; 2019.03.09., 22:20.
      Orsi, aki 3 gyermek( Zs 13 éves, N 11 éves, és B 7 éves) anyája.

Comment

Nagyon köszi az infókat és sajnos mindenen parázok pedig 3.terhesseg,de eddig ilyen fura viszketés nem volt. Enyhén ma pl.erzem napközben is gyakrabban.. Főleg a talpamom de csak ha fekszek.. Ha fent vagyok nem érzem. De nem vakarozok folyamatosan.. És csak a talpam meg a tenyerem.. Férjem szerint vérkeringesi gond okozza inkább. Akkor az azért megnyugtató h nem tud egyik napról a másikra hirtelen elszállni a vérben a májenzim értékek és az ALP. 2 héttel ezelőtt volt vérvételem.. Azóta 100al nőtt az ALP ertek..de ugye még most is bent van a határertéken belül.. Kb. 5 napja van meg ez fura enyhe viszketés. Sárgának nem látom magam.. Férjemet kérdeztem de szerinte se vagyok sárga. Anyukámnak mindkét terhessége alatt volt durva viszketése a végén.. De akkoriban nem foglalkoztak ezzel. Ő is azt mondja h nem így viszketett mint én.. Aludni is csak pipolphennel tudott..en alszok simán.. Inkább most is csak kellemetlen ez a viszketés de kibirom vakarozás nélkül.. Nagyon köszi h meghallgattál és megnyugtattál!

Comment

En a masodik varandossagommal voltam rendkivul paras. Erdekes a 3.- nal egyaltalan nem, pedig 40 evesen, 2 csaszar utan jobban lett volna okom ra.
          Szerintem , ha epepangasz is, ne aggodj, ket hehet mulva ugyis szulsz. Ird meg legyszi azert milyen volt. Ideirom a face nevem, ott be tudsz jelolni es beveszlek a face- s terhessegi epepangasos csoportba.
          Utoljára szerkesztette lorsoly; 2019.03.11., 08:03.

Comment

Nagyon köszi!!!Remélem már kb. 1 hét max. és megszületik! Márc. 20 vagyok kiirva. Írok mindenképpen és bejelöltelek facebookon!

Comment

Szia! Még mindig egyben vagyunk! Kicsit úgy érzem a napokban romlik a viszketés! Most már nagyon aggódok h bujjon már ki, nehogy vmi bajunk legyen itt a végén! Helyettes orvos látta a vérképemet de nem mondott rá semmit. A székletem egyre világosabb de amúgy a kicsit rosszabb viszketésen kívül nincs más tünetem. Vérképem egy hetes. Remélem h a szülésnél is minden rendben lesz. Szted lehet ilyen hamar K vitamin hiány? Mert azt olvastam az veszélyes lehet ilyenkor! Nagyon köszi, a paramami! 😊

Comment

BVHajni eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Szia! Még mindig egyben vagyunk! Kicsit úgy érzem a napokban romlik a viszketés! Most már nagyon aggódok h bujjon már ki, nehogy vmi bajunk legyen itt a végén! Helyettes orvos látta a vérképemet de nem mondott rá semmit. A székletem egyre világosabb de amúgy a kicsit rosszabb viszketésen kívül nincs más tünetem. Vérképem egy hetes. Remélem h a szülésnél is minden rendben lesz. Szted lehet ilyen hamar K vitamin hiány? Mert azt olvastam az veszélyes lehet ilyenkor! Nagyon köszi, a paramami! 😊
                Szia! Miért lenne Kvitaminhiany? Nyugodj meg, nem lesz semmi baj! A végén ez a pár hetes epepangasz nem fog gondot okozni.

Comment

Kedves Lorsoly! Ne haragudj h megint itt zavarlak! Egy olyan kérdésem lenne h most úgy néz ki h megint terhes vagyok. (4.baba..nem igazán volt tervben (főleg nem ilyen korán) de ha jönni szeretne akkor várjuk szeretettel) 7 hónapos a 3.lányom. Vele a végén viszkettem de az értékeim jók voltak. Most még épp h pozitív lett a tesztem (1hete késik) még dokinál se voltam, de 2 napja viszketek. A hasammal kezdődött de most már mindenhol érzem. Nem elviselhetetlen de van. Ez még ugye nem lehet az epeoangás? Ahoz még nagyon korai.. Nem?jhéten akartam csak dokihoz menni h egyáltalán. Nagyon köszi a segítséget!!

Comment

Passz. De szerintem még ettől nem viszkethetsz. Előtte jó volt a majfunkciod?

Comment

Kicsit több mint egy hónapja volt vérvételem és akkor tökéletes volt minden értékem! A viszketés hol van hol nincs.. Bízok benne h ez még nem az...

Comment

Betöltés...
                      X