freewallet.org yobit bgogoli eobot eobot yobit.net биржа vbulletin nulled rus wp super cache tarot falı irc web chat applet poloniex.com yobit.net yobit.net
Péterfy szülészet - Mamami Fórum | Baba-mama közösségi és piactér

Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Péterfy szülészet

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Péterfy szülészet

Gondoltam létrehozom ezt a topikot, lassan minden kedvelt orvos átmegy ebbe a kórházba az Istvánból és ezért egyre többen választanák ezt a szülészetet. Jobb lenne a tapasztalatokat most már ide gyűjteni, nem az Istvánosba.
    A, Momo (2012) és Maci (2014) boldog anyukája

Sziasztok!

Nem tudom kapoke választ, de hátha vannak még friss infók. Azt olvastam, hogy a fürdetésre nem lehet bemenni, de vajon az utolsó napon az oltás beadásakor ott lehetek? Illetve ha nem akarom akkor is megfürdetik a gyereket? A babának kistakarót is adnak, meg kis sapit is? Köszi ha valaki tud válaszolni!

Üdv.: Emőke

Comment

Engem is érdekelne minden info, nemsokára érkezik a babónk.

Comment

Szilvi84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Engem is érdekelne minden info, nemsokára érkezik a babónk.
        Szia! Nektek mikor érkezik? Én dec. 19-re vagyok kiírva.

Comment

Emőke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Szia! Nektek mikor érkezik? Én dec. 19-re vagyok kiírva.
          Mi január 4-re, de anyai megérzéseim szerint karácsony előtt fog érkezni Anna babánk.
          Nálatok ki lakik a pocokban? 1. vagy 2. baba?
          Van orvosod, szülésznőd?

Comment

Szilvi84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Mi január 4-re, de anyai megérzéseim szerint karácsony előtt fog érkezni Anna babánk.
            Nálatok ki lakik a pocokban? 1. vagy 2. baba?
            Van orvosod, szülésznőd?
            Én is úgy érzem, hogy hamarabb fog érkezni, de nekem ezek a megérzések nem mindig jók. Első babámnál is azt hittem, hogy hamarabb fog születni, de ott nem jött be a megérzésem. Nekünk Ő most a második baba, Zsombor lesz a neve. Amúgy sokkal lejjebb van mint Lucám volt. Nála nem volt gond a pisiléssel, most viszont állandóan wc-re járok. Cserébe nem ég a gyomrom. És nagyon sokat feszít lefelé a fejével. Lehet csak emiatt gondolom, hogy hamarabb fog jönni. Van orvosom és szülésznőm is. Neked is van? Nálatok hányadik baba?

Comment

Írtam privit.

Comment

Sziasztok!

En is beszallok az ev vegi korbe, bar Emokevel mar konzultaltunk
                A UH meretei alapjan januar 1-re varhato, szerintem meg ezevi lesz a masodik fiam. Pop doktorno + Aniko a szuleszno. En szeretnek mar karacsony elott szulni, es akkorra haza is menni. Kerdes, hogy a fiatalember is igy gondolja-e.

Mentek valamikor korhazlatogatasra?
                Vagy voltatok mar?
                Nov 29-en lehetne mennem, este 6kor, de nem tudom, hogy el fogok-e tudni menni.
                Anita, Matyi anyukaja

Comment

Anita, ez csúcs! Egy naptári évben két gyerek! Nagyon vicces, remélem, sikerül! :-) (Én csak áprilisra várom, de azért bekukkantottam.) Hajrá nektek!
                  Ági

nagyfiú (2012), nagylány (2014) és picilány (2017)

Comment

Manci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Sziasztok!

En is beszallok az ev vegi korbe, bar Emokevel mar konzultaltunk
                    A UH meretei alapjan januar 1-re varhato, szerintem meg ezevi lesz a masodik fiam. Pop doktorno + Aniko a szuleszno. En szeretnek mar karacsony elott szulni, es akkorra haza is menni. Kerdes, hogy a fiatalember is igy gondolja-e.

Mentek valamikor korhazlatogatasra?
                    Vagy voltatok mar?
                    Nov 29-en lehetne mennem, este 6kor, de nem tudom, hogy el fogok-e tudni menni.
                    Szia ismét!

Egyenlőre nekem csak annyit mondott Anikó, hogy a 28-ai héten tudunk majd menni szülőszoba látogatásra. Azóta nem írt, de akkor gondolom, nekünk is ezt az időpontot fogja mondani. Mi szerintem megyünk. Lehet találkozunk majd akkor.

Comment

Na, ki jon meg december 29-en, kedden 6-kor szuleszetet nezni Aniko vezetesevel?
                      En igyekszem, Emoke is lehet pont akkor jon. Aztan mar csak a gyerekeknek kell pont azt a hidegfrontot megerezniuk
                      Anita, Matyi anyukaja

Comment

Olvasva titeket, annyira vicces ez, hogy megint mamamis dömping lesz Anikónál! Amikor én szültem a kicsit (lassan 3 éve), akkor is sorban szültünk nála mamamisok, akkor még az Istvánban. Egyik lánnyal konkrétan váltottuk egymást a szülőszobán. Anikó kihozta nekem megmutatni a kisbabát és elintézte, hogy a gyerekágyon egy szobába kerüljünk.
                        A, Momo (2012) és Maci (2014) boldog anyukája

Comment

Manci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Na, ki jon meg december 29-en, kedden 6-kor szuleszetet nezni Aniko vezetesevel?
                          En igyekszem, Emoke is lehet pont akkor jon. Aztan mar csak a gyerekeknek kell pont azt a hidegfrontot megerezniuk
                          Én jövök!

Comment

Sziasztok! Ugy néz ki a tesó kérdés hamarabb lesz aktualis mint terveztük.�� A kislányom az Istvánban szültem és qz én orvosom is átjött ebbe a kórházba. Sajnos tavaly voltam látogatóként itt és nagy ellenerzeseim vannak a kórházzal kapcsolatban eslosorban a mosdó nélküli kortermek miatt.(latogatokent ugyan azt hasznalhattam mint a frissen szült kismamák raadasul a folyosó végén volt)
                            Szült már valaki közületek itt?
                            Nagyon szertnek pár biztato szót hallani...

Comment

Hatha jon valaki szules utan is tobb infoval, de addig egy szules elotti sajat velemeny.

En es meg paran voltunk tegnap szuleszetlatogatason. Hat, erdemes elmenni elore, mert hozza kell szokni ahhoz, ami ott van.
                              En az Imreben szultem 5 evvel ezelott es a ket szuleszetet es gyermekagyas osztalyt osszehasonlitani nem igazan lehet. Az Imret felujitottak, ezt meg me'g nem, de erosen rajuk ferne.
                              A szuleszen 4 pici szuloszoba, de vegiggondolva nem is ez a gond, hanem hogy 1 zuhanyzo van hozza - mind a 4hez. De ha nincs sok szulo no, akkor talan nem lesz gond.
                              A gyermekagyas osztalyon van talan 4 db 2agyas alapitvanyi szoba, aminek sajat wc-je zuhanyzoja van - ezek sem most lettek kialakitva, latni rajtuk a jopar ev hasznalatot (5ezer per ejszaka). Van meg 3 franciaagyas csaladi szoba - ezek mar ujabbak lehetnek, ami szinten alapitvanyi, es annak is sajat furdoszobaja van, meg tv, legkondi, huto.(12 vagy 15 ezer per ejszaka, sajnos nem irtam fel)

En azt hiszem, hogy valamelyik alapitvanyit fogom igenybe venni, mert a kozos furdo messzi wc nekem sem tetszett.
                              Es annyi meg a "hir", hogy ennivalot potolni kell, mert amit adnak, az biztos nem lesz eleg.

Amit viszont dicsertek, azok a csecsemosok. Ok nagyon segitokeszek.
                              Szoval, en most ugy gondolom, hogy ha a szulesnel olyanokkal vagy korbe veve, akik miattad vannak ott, es neked segitenek, majd a 72 orat szinten egy segitokesz emberi kozegben kell eltolteni, akkor mar egyaltalan nem gaz.

A tobbiek is biztos jonnek majd, es beszamolnak. Meg a szulesorvos - szulesznot is meg kell kerdezni, mert szerintem ok is eleg pozitivan allnak hozza.
                              Anita, Matyi anyukaja

Comment

Betöltés...
                              X