freewallet.org yobit bgogoli eobot eobot yobit.net биржа vbulletin nulled rus wp super cache tarot falı irc web chat applet poloniex.com yobit.net yobit.net
Ki vár babát? - Mamami Fórum | Baba-mama közösségi és piactér

Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Ki vár babát?

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Meg sokunknak akik itt vagyunk harmadik negyedik (stb) gyerek potyog, s ott már azért kevés a kérdés
    Háromig számolok, illetve már négyig

Comment

Teljesen zavarban vagyok attól, hogy csak én vagyok kezdő, akinek minden új.

Comment

De ugyanakkor megnyugtat, hogy ennyi tapasztalt kismama vesz körül

Comment

G Adri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Teljesen zavarban vagyok attól, hogy csak én vagyok kezdő, akinek minden új.
          És tudod hogy örülünk neked
          Háromig számolok, illetve már négyig

Comment

Gratulálok nem bírom ki hogy ne nézzek be, imádtam ezt a topicot (is). Bár ide még nem potyog
            Évi, Lilla (2012. 04. 03.) és Viola (2016. 03. 07.) éés Ferike (2018 február) anyukája

Comment

G.Adri! Bori! Hogy vagytok? Én most vagyok a 21.héten és holnap megyek uh-ra nagyon izgulok remélem kiderül hogy kisfiam vagy kislányom van. Még mindig hihetetlen, hogy újra megtörténik velem ez az egész. Bár most már sokkal tudatosabb vagyok (na meg öregebb ) nagyon figyelek a vitaminra, már van tervem ha ő is laktózérzékeny lesz milyen vizsgálatokat kell megcsináltatnom miután megszületett, hogy az ekcéma miatt már most szedek Protexin probiotikumot hogy nála már ne legyen szóval sok mindent tudok már de azért mégis megint olyan új az egész. Lányom már van de fiam még nincs nekem inkább az lesz a parás, ha lány akkor inkább hátra dőlök azt már nagyjából tudom milyen. Ti tudjátok már a nemét?

Comment

a babahoz gratulalok de probaljuk meg betartani a forum szabalyzatat. Tilos a reklam es a hozzaszolasaid 99%a tartalmazza a p betus probiotikum nevet. Rettento zavaro. Koszi

Comment

Én is Babát várok, Harmadik. Május közepére. Valaki még mostanában?
                  Szilvi, Immánuel Kornél (2011.10.28.),az ennivaló, de huncut kismanó,és Bella Natália (2013.09.17.), a gesztenyeszemű kíváncsi nyuszilány anyukája

Comment

szindi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Én is Babát várok, Harmadik. Május közepére. Valaki még mostanában?
                    Gratula !a 2019 es topicban vagyunk, per pill mondenki megszult akirol en tudok!

Gyere es ha tudunk segitunk.
                    Kriszti

Comment

Köszi! Jó babázást!
                      Szilvi, Immánuel Kornél (2011.10.28.),az ennivaló, de huncut kismanó,és Bella Natália (2013.09.17.), a gesztenyeszemű kíváncsi nyuszilány anyukája

Comment

Betöltés...
                      X