freewallet.org yobit bgogoli eobot eobot yobit.net биржа vbulletin nulled rus wp super cache tarot falı irc web chat applet poloniex.com yobit.net yobit.net
Ki vár babát? - Mamami Fórum | Baba-mama közösségi és piactér

Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Ki vár babát?

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Ki vár babát?

Sziasztok! Az 50 hsz még messze van (?) nekem, úgyhogy ide írok addig: ki vár babát itt a fórumon rajtam kívül?
    Én a "számolás" szerint 12, az uh szerint 14-15 hetes vagyok. Majd meglátjuk!
    Livi

ÉÉÉN , még kb. 2 hét. Aztán nem leszek itt aktuális, de addig se unatkozz ! A te 3. babód lehet, hogy az én szülinapom körül születik (okt. 25.) hihi! Gratula!

Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

Comment

Tényleg, tudtam! Neked még kitartás a hátralévő napokra!
      Livi

Comment

LÁnyok gratula a tesókhoz!!
        Én még sajna nem,pedig nekem úúúúúúgy hiányzik a pocak!!Annyira imádtam,hogy rugdos bent!
        Réka
        Botond '07.dec., Luca Villő '11.márc., és Zselyke a '13.novemberi "babaillat"

Comment

Kriszti: én május 21-én születtem! Jó dátum ám!
          Szilva

Kornél (9) Bolda (7) Rozga (4) Kolos (1)
          Hurcibaba Klub (8)

Comment

Réka: én is én is! Alig várom a következőt! (de sajnos még nem lehet,- sok a copi)
            Szilva

Hurcibaba Klub (8)

Comment

beszilva eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Réka: én is én is! Alig várom a következőt! (de sajnos még nem lehet,- sok a copi)
              nálunk is
              Réka
              Botond '07.dec., Luca Villő '11.márc., és Zselyke a '13.novemberi "babaillat"

Comment

Már nálunk is ki van találva, mikor jön a kistesó

Remélem ő is úgy akarja majd.
                Varda

Roland (2007. december); Niké Boglárka (2013. április) anyuja

Az igazságnak sok arca van

Comment

LÁtod, Livi, milyen jó Neked, mindenki Téged irigyel!
                  Szilva

Hurcibaba Klub (8)

Comment

Látom! Egyébként nálunk is sok a szopi...
                    Livi

Comment

Livi, valahol olvastam, hogy otthonszülés-párti vagy. Lehet ilyet Pécsett? MOst Te is így szeretnél szülni? HA túl indiszkrétek a kérdések ,akkor csak küldj egy napszenyós szmájlit és témát váltok
                      Szilva

Hurcibaba Klub (8)

Comment

AZ otthonszülés nekem is nagyon szimpatikus, talán nyitni is kéne egy ilyen topicot. De amig nem vagoyk kompetens, nem tudok. Most sem otthon fogok szülni sajnos, de a harmadikat tervezem...Annyira más lehet! Ha Danival minden OK lesz és nem kell a császár miatt aggódni, a 3. babó itthon fog világra jönni. Sokkal nyugisabb, boldogabb érzés lehet. Nagyon irigylem azokat, akiknek sikerült! Talán Livi! Akkor majd mesélsz!
                        A várandósságról pedig: jövő hét szombatra vagoyk kiirva, eddig semmi különös nem történt. SAJNOS. Kedden telihold, plusz hidegfront, talán. Eszternapon olyan jó lenne szülni, de hamarabb se tiltakoznék. Már elég nyűgös vagyok, kezem-lábam dagad, kezdek vizilónak kinézni . Ha megszültünk, szólok

Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

Comment

Lányok, átrakjam a csak tagoknak részbe a topikot? Csak mert látom liv-nek sem volt az olyan messze.....
                          Félix (2007 nov) és Frida (2010 nov) mamája, a mamami adminisztrátora
                          1001fonal.hu - természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

Comment

Kriszti! Nagyon izgulok :-)
                            Varda

Roland (2007. december); Niké Boglárka (2013. április) anyuja

Az igazságnak sok arca van

Comment

Akkor idepasszolok...
                              Ja, meg nézegetem a mosható pelusok szabásmintáit, mert Matyussal kivégeztük a monapeleket, a kistesó talán ha négyet-ötöt tud majd használni a húszból.
                              Ági
                              Dinoszauruszok gyűjtője - 2005.12.04. Pónikirálylány - 2008.12.22.

Comment

Betöltés...
                              X