freewallet.org yobit bgogoli eobot eobot.com отзывы 2019 yobit.net биржа vbulletin nulled rus wp super cache tarot falı irc web chat applet poloniex.com
Kelengyelista, kórházi szülőszobai csomag - Mamami Fórum | Baba-mama közösségi és piactér

Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Kelengyelista, kórházi szülőszobai csomag

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

PÁRNA volt már?! nem szoptatós,hanem "saját-illatú" kényelmes, megszokott otthoni párna. Nekem nagyon jól jött!
    Judit, babáim: Tomi 2006. 05. 16. (csokiszemű szerelem) és Lina 2010. 05. 18. (a cicifüggő királykisasszony)

Comment

pocokmami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Oiduft! Én Grillától azt tanultam, hogy a csoki több szempontból sem jó. Egyrészt megfogja a székletet, így esetleg beöntésre lehet szükség később, másrészt hirtelen megemeli a vércukorszintet, így hamarabb fáradsz ki hosszútávon, mert utána ha a vércukorszint megint leesik, nagyon megnő az energiaigény. Ő inkább a lassan felszívódó energiatartalmú ételeket ajánlotta mint pl. szendvics vagy müzliszelet. Én a dúlám által hozott szendvicseket tömtem magamba kétpofára. (Hogy aztán jól kihányjam, de akkor sem bántam meg.)
      Bocs, nekem a székrekedés eszembe se jutott, sose küzdöttem vele, még a terhességem alatt sem. Beöntéssel kezdték a kórházi felvételt, és még így is alám kellett rakni az ágytálat a vajúdás alatt.

Szívesen ettem volna szendvicset vagy müzliszeletet is, de a kórházban a "vajúdó nő nem eszik, szülő nő még csak nem is iszik" játszik ezerrel. Pedig majd megpusztultam szomjan gátvarrás közben. Csokit is csak dugiban tudtam enni a vajúdás alatt. Szombat hajnaltól vasárnap estig voltam a szülőszobán, és közben nem adtak semmit enni.
      Krisztina
      4, 6, 8 és egy csecsemő
      Privi helyett: anyatigris pont mamami kukac gmail.com

Comment

csokit. apukának. (is)

zsebtükör szülőszobára. nálunk ez most is elmaradt (csak emiatt nem lesz 4. :-P) mikor látszik a baba feje, és megmutatják, állítólag akkora élmény, hogy akinek nehéz a finis, az is újabb lendületet kap.
        Utoljára szerkesztette tjuca; 2010.09.29., 14:50.
        Juca
        http://kovacs-telekes.org/hu Netes turi, két lány után jött a Gyuri :-)

Comment

Oiduft! Sajnálom, hogy ez történt. Csak a pontosság kedvéért írtam le. Szerencsére nálunk nem volt ilyen probléma, bár ha nem egyeztek volna bele is ettem volna. (Nem álltak őrt.) De a szülésznőmnek semmi kifogása nem volt, sőt.
          Szilvi és a hálótársak: Csabi (09.07.12.), Dóri (11.04.22.), Dani (13.05.27.) és Ákos a férj

Comment

Niké, megint megállapítom, hogy tök jó ötlet volt ez a topik! Ismét aktuális nálam és fogalmam sincs hova tettem a két évvel ezelőtti listámat. (tök fura olvasni, hogy még javasoltam is annak idején egy-két tételt a listába...)
            Juli

Comment

A csokival kapcsolatban én most ledöbbentem, mert a szülésznőm azt mondta, hogy mindenképpen vigyek. Háromszor kérdeztem vissza, hogy:

- de annak ellenére is ehetek vajúdás közben, hogy diabéteszes vagyok és infúzióban kapom a szénhidrátot? És ne diabetikus legyen a csoki, hanem rendes?

Határozottan azt mondta, hogy igen. Jól fog jönni apukának és a szülés után is.
              Juli

Comment

oiduft eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Szívesen ettem volna szendvicset vagy müzliszeletet is, de a kórházban a "vajúdó nő nem eszik, szülő nő még csak nem is iszik" játszik ezerrel. Pedig majd megpusztultam szomjan gátvarrás közben. Csokit is csak dugiban tudtam enni a vajúdás alatt. Szombat hajnaltól vasárnap estig voltam a szülőszobán, és közben nem adtak semmit enni.
                Azt a mindenit, jó hosszú volt a szülésed. Nekem se lehetett inni, még jó, hogy a mosdóba kiengedtek és hát ugye ott a kézmosó csapi vízzel
                És nem értették, hogy miért akarok félóránként pisilni, ha nem is ittam.
                Eszter: Bulcsú (2010), aki már ovis és olyan nagy és okos és Luca (2012), aki a különlegesnél is különlegesebb

Comment

Köszi a listákat és a kiegészítő ötleteket, hasznosak voltak/lesznek

Comment

Az apás ruhát ti hol szereztétek be? Az Imrében az is a kelengyelistán van.

Comment

errefelé (eger) patikában adják
                      Niké és Hanna (2006,04,07),Gitta (2008,03,14), Zsuzska (2010,09,15)
                      Egri hordozóklub csütörtökön és Mezőköves minden szerdán
                      Beli Buba babahordozo-tanfolyamvezető vagyok
                      írj a gmailemre az is cyanus

Comment

Kistarcsán a terhesgondozáson adnak csekket, annak kell vinni a szelvényét, és arra adják az aparuhát szüléskor.
                        Nekem javasolták a papírtörlőt (gátsebet itatni, meg nem tudtam annyi törülközőt vinni, hogy elég legyen, azt mondták, napi 8-10 zuhany minimum kell), az bejött.
                        a csudálatos M (2013. július) anyukája

Comment

Aparuhat a szt imreben a gyogy.segedeszk.boltban lehet ugy tudom bszerezni.

Comment

Sziasztok!
                            Erről az aparuhás dologról most hallok először ,nem is tudtam ,hogy ilyen is létezik.Nálunk úgy volt mindkétszer,hogy a férjem kapott műtősruhát és abban volt...
                            Kriszti vagyok ,Pál Bendegúz (2010.03.24.) és Nimród Atilla (2013.05.29.) anyukája

Comment

Sziasztok! Forró helyzetjelentés a Sote 1-ről: eddig (a két előző szülésnél) adtak apukánsk ruhát, most már sz ambulancián 2000.-ert automatabol kell megvenni. Vigyazat, cseles:a gép kétezrest nem fogad el! :-)
                              Luca, és a Meseutcza lakói, Lóci (2007), Lujzi (2011), Lénó (2014. március) ès Lenke (2017), az L betűs család

Comment

Köszönjük az igen hasznos és részletes összefoglalót! Így biztosan semmi nem marad otthon! :-)

Comment

Betöltés...
                                X