Segítségkérés kutatáshoz (Szoptatás és lelkiállapot) - Mamami Fórum | Baba-mama közösségi és piactér

Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Segítségkérés kutatáshoz (Szoptatás és lelkiállapot)

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Segítségkérés kutatáshoz (Szoptatás és lelkiállapot)

Kedves Anyatársaim! Nagyon hálás lennék, ha kitöltenétek szakdolgozati kérdőívemet: https://online-kerdoiv.com/index/vie...85e6c06425279a

Segítségeteket előre is köszönöm, üdvözlettel: Ilon Judit
    Kedves Résztvevő! Ilon Judit vagyok, a Szegedi Tudományegyetem végzős, pszichológia szakos hallgatója. Szakdolgozatom témája a szoptatás és a szülés u...

Szia! Én is szoptatásról írtam szakdogát, még friss, most fogok záróvizsgázni csak én szülésznő szakon. Nagyon érdekelne milyen eredmények jönnek majd ki a kutatásodból
    Évi, Lilla (2012. 04. 03.) és Viola (2016. 03. 07.) éés Ferike (2018 február) anyukája

Comment

Szia! Én kitölteném, de a lányom otthon született, így a kórházas résznél elakadtam....
      Emese, egy elsős fiú, egy ovis fiú és egy kicsi leány anyukája

Comment

Szia!
        Pár napja kitöltöttem. A gyerek még 3 év alatti, de a pillanatnyi lelkiállapotomhoz a szopotatásnak nincs semmi köze. 9 hónapja befejeztük. Viszont külön köszönöm, hogy a leírhattam, hogy bántak és beszéltek velem az orvosok a szoptatás miatt.

Comment

Betöltés...
        X