Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Laktációs szaktanácsadó hallgatók válaszolnak

Összecsuk
Kiemelt topik
X
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Kedves MsCsikano, érdemes lenne vagy a FB szoptatási tanácsadás kérdezz-felelek csoportba írnod, vagy megkeresned egy ibclc-t online tanácsadásra, hogy hamar a végére járjatok a dolognak. Az ibclc.hu oldalon találsz minket, vagy a szoptatasitanacsadok.hu oldalon. Réka
    Réka vagyok, fehérló.
    Csikóim: Máté, Ákos, ]Liliom és Kamilla
    Spec ht (ClauWi), dúla (DONA) szoptatássegítő (IBCLC hallgató) Segíthetek?

Comment

Csak egy ovatos kerdes. Miert nem lehet neki itt valaszolni? Panaszkodunk hogy doglodik a mamami vegre jon egy uj tag es egybol atkuldjuk a fb ra? Ertem en hogy a lenyeg hogy segitseget kapjon illetve az online tanacsadasz jo otletnek tartom csak azt nem vagom hogy miert nem lehet itt irni neki miert kell a fb ra kuldeni...

Comment

Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Csak egy ovatos kerdes. Miert nem lehet neki itt valaszolni? Panaszkodunk hogy doglodik a mamami vegre jon egy uj tag es egybol atkuldjuk a fb ra? Ertem en hogy a lenyeg hogy segitseget kapjon illetve az online tanacsadasz jo otletnek tartom csak azt nem vagom hogy miert nem lehet itt irni neki miert kell a fb ra kuldeni...
        Kedves Yettap, egy őszinte válasz: azért, mert ibclc-ként nem tudok n+2 felületen önkénteskedni. Ha baj van, sos kell segítséget kapni, nem egy döglődő mamicsoportban időt húzni, ha nincs baj, akkor meg a FB csoportban kap célzottan segítséget. Inkább örülnél neki, hogy egy ibclc ránézett egyáltalán a topikra... IBCLC hallgatók, ha jól sejtem, most nem dolgoznak ezen a topikon, a FB csoportban annál többen csinálják az online gyakorlatot. Ennyi.
        Réka vagyok, fehérló.
        Csikóim: Máté, Ákos, ]Liliom és Kamilla
        Spec ht (ClauWi), dúla (DONA) szoptatássegítő (IBCLC hallgató) Segíthetek?

Comment

kindertojas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Kedves Yettap, egy őszinte válasz: azért, mert ibclc-ként nem tudok n+2 felületen önkénteskedni. Ha baj van, sos kell segítséget kapni, nem egy döglődő mamicsoportban időt húzni, ha nincs baj, akkor meg a FB csoportban kap célzottan segítséget. Inkább örülnél neki, hogy egy ibclc ránézett egyáltalán a topikra... IBCLC hallgatók, ha jól sejtem, most nem dolgoznak ezen a topikon, a FB csoportban annál többen csinálják az online gyakorlatot. Ennyi.
          Egy egyszeru eszrevetel volt a reszemrol nem tobb. Nem fogok ezen lelki eletet elni annyit nem er.

Comment

Betöltés...
          X