Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Kérdések zöldfülű pelusvarróktól

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Nem tudom. Elképzelésnek izgalmas volt...
    Gugliban is lehet látni a gdia csónakjáról képet meg a popin belsejéről. A popin egyik fele kicsi patentos, az szerintem is kompatibilis a gdiával. De a másik fele nagy patentos, az nem. Így nem biztos h. a gyerek segge alatt maradna a csónak.

Comment

kotta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Gugliban is lehet látni a gdia csónakjáról képet meg a popin belsejéről. A popin egyik fele kicsi patentos, az szerintem is kompatibilis a gdiával. De a másik fele nagy patentos, az nem. Így nem biztos h. a gyerek segge alatt maradna a csónak.
      Van olyan házi gyártmány, vagy WAHM gyártmány, aminek melltartó patentos a csónakja. Mindegy. Nem tettem le a nagy tervről, mert látnom kell, hogy működik e, vagy sem. Addig nem tudom elengedni
      Tök lelkes lettem, hogy megmenthetem a pelusokat. Most próbáltam árulni, de nyilván senkinek sem kellenek. Igazából pofátlanság még azt a 300Ft/db árat is elkérnem értük, hiába fizettem anno a több 10X-ét. Úgyhogy nincs más hátra, meg kell mentenem őket.
      Utoljára szerkesztette Earanyi; 2018.11.24., 14:19.
      Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

Comment

Biztos hogy megtudod menteni őket ha átvariálod őket valahogy. csak nem olyan egyszerűen ahogy a gdia adná magát

Comment

kotta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Biztos hogy megtudod menteni őket ha átvariálod őket valahogy. csak nem olyan egyszerűen ahogy a gdia adná magát
          tudom. Az élet bonyolult. Nekem biztosan az. Az egyszerű dolgok már gyanúsak
          Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

Comment

Betöltés...
          X