Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Petit lulu

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Petit lulu

A mamamiboltban láttam a pelust, mivel ide nem szivárgott semmi belőle, így hozom én:
    http://www.petitlulu.sk
    https://mamamibolt.hu/pelenkakulsok-...uelso-goldfish

Egy videó: https://youtu.be/FE9FBt1AhHY

Van aki próbálta már?
    Háromig számolok, illetve már négyig

Most csak én vagyok vaksi? Van belül két patent, de nem mutatott a video bele patentolható belsőt (igaz beletekertem), illetve tépőzár parkolót sem láttam. Mondom, lehet, hogy csak vaksi vagyok... Az ára egyébként szerintem húzós.
    Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

Comment

Ja! egy másik videoban van hozzá tartozó bele patentolós belső: https://www.youtube.com/watch?v=1DgMIXKpFnY
      Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

Comment

Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Most csak én vagyok vaksi? Van belül két patent, de nem mutatott a video bele patentolható belsőt (igaz beletekertem), illetve tépőzár parkolót sem láttam. Mondom, lehet, hogy csak vaksi vagyok... Az ára egyébként szerintem húzós.
        A tépőparkoló tényleg hiányzik nekem a combnál tetszett a borítás, mert a manómat ott kezdi ki először a pelus. Van amelyiknek olyan a gumija.
        Az ára meg ott van ahol az új aio-k. fenn az égen.

Comment

hát lányok bevallom amióta rájöttem, hogy mennyire egyszerű ezeket megvarrni azóta még durvábbnak tartom az árakat... jó persze értem én mi kerül rajta annyiba, hiszen nagyban gyártják, reklámozzák, minőségi anyagból van stbstb de maga a varrás technikája nem egy hű de bonyolult dolog. Ettől még én is megveszem a márkás BB külsőket (okosba' külföldről akciósan ), mivel kezdő pelusvarró vagyok így inkább a belsőkön gyakorlok de azt már így is látom, hogy abszolút nem bonyolult. Egy jó szabásminta kell, jó anyagok és persze kézügyesség.
          A poláros szegély viszont hatalmas ötlet!

Comment

Kriszti, rossz a sorrend. Kezd az idővel. najó, nekem még kitartás is kellene hozzá Én még nem varrtam pelust, csak tépőzárat varratm belsőkre.

Comment

Én is csak a poláros szegély miatt álmodozom róla az ára meg megtérül, különösen halmozás mellett haha

Comment

Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Kriszti, rossz a sorrend. Kezd az idővel. najó, nekem még kitartás is kellene hozzá Én még nem varrtam pelust, csak tépőzárat varratm belsőkre.
                Ja hát persze én sem varrogatom minden nap, csak az árához viszonyítottam a dolog Ha nekiülök fél óra alatt megvan egy belső. Úgy, hogy eddig csak kettőt varrtam

Comment

kotta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Én is csak a poláros szegély miatt álmodozom róla az ára meg megtérül, különösen halmozás mellett haha
                  hehe hát amúgy a jó minőségű márkás pelusokban az a jó, hogy simán el lehet adni kevés veszteséggel mert szuper állapotban marad. Szóval nyilván megvan az értelme újonnan is vásárolni, én is szoktam. Csak ezek a 6-7 ezer forintos árkategóriák nekem már nagyon durvák

Comment

Nekem van Petit Lulu külsőm, tényleg nagyon patent, SOHA nem ázik, és jól áll Emmán. Szerintem szupi pelus. Az EC külsője is jól néz ki, azt nem próbáltuk, és az éjszakai variációjáról ódákat zengenek nedvszívás terén.
                    Dizájnos pelenkakülső biliző babáknak, vagy bilire szoktatás során használt pelenka, amiben egyszerű a pelenkacsere
                    Kata,Tibi, no meg Zsombor az áprilisi legény, Emma a márciusi honleány.

Comment

Hatalmas combú babára is jó lehet?

Comment

Betöltés...
                      X