Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Mélypont a moshatózásban

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Off: Ági, engem akkor érdekelnének az S-es disanák! Van belőle 3, de több nincs, rávenném magam legalább, annyival már érdemes kezdeni

rutland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hajrá Verus, egyszer kell csak nekiállni, és aztán el fog kapni a gépszíj
    Én is ettől félek Igazából már elkezdtem volna ha alszom is valamit az elmúlt 3 hétben, de sikerült egy újabb hasifájós túlérzékeny gyerkőt összehozni (Te hogy állsz? )

csillaging eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Verus gratulálok! Tegnap gondoltam rád, hogy írok mi újság veletek! Én úgy csináltam amikor már idegesített a sok kidobos pelus de még nem éreztem kellő erőt a mosihoz, napi egyet próbálgattam először, hogy lássam hogy mukodnek... írok fb-n
    Köszi! Anúgy én is így szoktam és ez egy jó módszer, de még erre sem vettem rá magam pedig már minden oda van készítve. Kaptam gumikesztyűt is úh már a sikálástól sem ment meg semmi
    Verus és az örökmozgók: S(9,8) & B(6) & B(0,9)
    hordozási tanácsadó (ClauWi)
    KreaTúra blog
    "Akkor jársz jól, ha mind közelebb lépsz ahhoz, amitől félnél"

Comment

Lányok, ezt ismeritek? nem nagy ügy készíteni, vagy férjet megkérni rá, egy hasonlót műanyag vödörből:

http://www.pottypail.com/
      Ági vagyok, egy kisfiú (2013. 03.) és egy kisleány (2016. 03.) anyukája

Comment

SwankyDoodle eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Lányok, ezt ismeritek? nem nagy ügy készíteni, vagy férjet megkérni rá, egy hasonlót műanyag vödörből:

Nem ismertem de rohadt jó ötlet! Utalom, hogy a mosdotalban lotykolom le ahol aztán fejest ugrik kezmosasnal a tizhonapos
        Hajni és akicsisári (2012/12), apiciboris (2016/3)
        van soproni klub!

Comment

Nem szervesen ide tartozik, de engem kicsit melypontra repit az, hogy ferj kiszallt a pelenkazasbol, mert mosizunk. Amig a nagyot negy honapos koraig eldobhatossal kinoztuk cukin resztvett benne aztan azokat levaltottuk es ram maradt a feladat. Imadnivalo ferjem van mindenben segit, de ebbol (es a hordozasbol) nem ker, pedig reggel neha olyan jo lenne, ha ugy ebrednek, hogy a gyerek mar tisztabateve, erre rendszeresen arra kelek, hogy: Anyaaaaa ébredjél, mert Borcsi csurom pisi, pfuh
          van soproni klub!

Comment

Hát bevallom, nálunk férj rengeteget pelenkáz, és a végén már nekem volt lelkifurim mert a nagyobbaknál, a vége felé (2-3 évesen) volt hogy többet pelenkázott mint én Amíg szopi volt azért alakult úgy, mert nekem épp elég "munka" volt hogy etetem, övé volt a "másik" fele. Nem problémázott sosem, a kezdetektől sem. Valahogy így vette ki a részét (azaz nem segít benne, hogy néha átpelenkázza, hanem saját feladatának veszi).
            Ezt semmiben nem befolyásolta hogy mosipelus van vagy sima. Igaz, minden pelus összehajtva, betéttel bekészítve volt, csak rájuk kellett adni. A betéttömést meg variálásokat (semmit nem úgy használtunk ahogy összetartozott ) nem vállalta, de ez érthető is. Végeredményben azt mondta tök mindegy melyiket adja rá. Sőt, volt hogy még ki is mosta
            Verus és az örökmozgók: S(9,8) & B(6) & B(0,9)
            hordozási tanácsadó (ClauWi)
            KreaTúra blog
            "Akkor jársz jól, ha mind közelebb lépsz ahhoz, amitől félnél"

Comment

De jó <3 nálunk is osszekesuitve várnak a csomagok de ez sem hoz kedvet Ahh én meg telhetetlen vagyok, más földhöz csapkodna a fenekét, ha ennyit segítene férj, mint az enyém, csak ez a tegnapi rosszul esett
              van soproni klub!

Comment

SwankyDoodle eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

ez tényleg jó ötlet! lehet, mi is összeütünk egyet itthon
                Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                Kelleni fog még egy macska

Comment

Oh kar volt ide irogatnom, mert a vegen tenyleg igazi melypontra kerulunk most majdnem fele-fele aranyba mosizok es papirozok, papirt akkor kap mikor latom, hogy hosszu alvas kovetkezik es/vagy varhato a kaki, mert betegek vagyunk es antibiotikum es anyatej (nem eszik szilardat a begseg alatt) altal higitott kakink van napok ota, ami minden ugyeskedesem ellenere mindig a moshatoba raadasul abbol is nagy szazalekban a gyapiban landol, kesz vagyok
                  van soproni klub!

Comment

Alig várom már a pelusozás végét. Így a harmadik gyerek után unom már A moshatózás pedig sok örömet adott, meg minden, de elegem lett. Mindennel ázunk. Ez volt a középsőmmel is és most a kicsivel is. Totál más alkatúak, de így 2 éves kor után egyszerűen nem bírják a plusok. Sajnos most még az eldobhatóak sem bírják. Éjszakára be kellett vetni, de így is sokszor van ágyneműcsere. Most annyival jobb a helyzet, hogy nincsenek mínuszok hajnalban, minden gyorsan szárad, de elegem lett már a sok sok extra mosásból, a napi többszöri átöltöztetésből.
                    Iszonyat várom a nyarat amikor csak bugyi lesz rajta, ha kint lesz az udvaron. Egyenlőre nem akar bilire ülni, a wc-ről ne is beszéljünk.
                    Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

Comment

Betöltés...
                    X