Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

trezy

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Noi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha a dob valahol sérült , akkor szaggathatja az anyagot. De mosószer, kemény víz is,sajnos okozhat ilyet.
    Most néztem csak hogy írtál. Holnap majd megnézem a dobot, de remélem nincs semmi baja, mert augusztusban vettük. Eco reggel mósok, az szerintem nem bánthatja. Keménynek kemény a víz, de szerintem ez még nem az a nagyon kemény víz. Ennek amúgy hol tudok utána járni? Hol lehet megnézni, hogy mennyire kemény itt a víz? És ha az okozza akkor mit tudok ellene tenni? Köszi!

Comment

Off ....Pedig az ECO egg segít a kemény víz probléma terén úgy tudom.nekem azert is volt szempont megvenni mert nálunk iszonyú kemény a víz.
      De a túl kemeny víz is roncsolhatja az anyagot? Na szep. Vannak dolgok amiket nem lehet kivédeni csak ez drága mulatság volna ,,csupán,, a víz rovására.
      Remelem megoldódik a problémád. Màs ruhád azóta nem volt problémás ?

Comment

A dobnak semmi baja. Egyébként azóta kicserélték a pelusokat. Remélem, hogy tényleg csak gyári hiba volt az egész és ezek már évekig fogják bírni.

Comment

hurrá hurrá ennek azert örülünk. Sok sikert velük a továbbiakban

Comment

Fenn van a trezy a kívánság listámon, a babám nagyon nagy combú, pocis. Neki jó lehet?
            Háromig számolok, illetve már négyig

Comment

Válaszolva az egy évvel ezelőtti önmagamnak: nem lett sokkal több információm, de a listán még mindig fenn van.

Comment

Én most maradtam le 2 trezy külsőről Neagyon már nem szeretnék beruházgatni, de ezt még kipróbálnám. A kicsivel most el kezdtünk nem ázni, úgyhogy most prőbálom a külső-belső állományt stabilizálni, a többit meg eladogatni.
                Hahhh a trezy....evan.
                Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

Comment

Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Én most maradtam le 2 trezy külsőről Neagyon már nem szeretnék beruházgatni, de ezt még kipróbálnám. A kicsivel most el kezdtünk nem ázni, úgyhogy most prőbálom a külső-belső állományt stabilizálni, a többit meg eladogatni.
                  Hahhh a trezy....evan.
                  Én beütemezem a júliusi költős pénzembe h. rendelek újat a zöldboltból. Rendeljünk közösen s akkor felvihetem kökire

Comment

kotta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Én beütemezem a júliusi költős pénzembe h. rendelek újat a zöldboltból. Rendeljünk közösen s akkor felvihetem kökire
                    Á, én újonnan nem szeretnék, annyit azért nem szánok rá.
                    Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

Comment

Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Á, én újonnan nem szeretnék, annyit azért nem szánok rá.
                      Én nem fogom kibírni, a postaköltség is annyira kedvező, meg a szállítási feltételeik

Comment

Betöltés...
                      X