Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

trezy

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

trezy

ismeritek?tapasztalat?
    http://trezy.ro/hu
    Réka
    Botond '07.dec., Luca Villő '11.márc., és Zselyke a '13.novemberi "babaillat"

nem, de megnéztem mi nem belsőzünk, de kipróbálnám a betétjüket meg a külsőjüket; szimpatikus, hogy PUR
    Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)

ÁLOMJÁRÓ CD
    születésnaptár
    babahordozási tanácsadó vagyok

Comment

Bnőm most kezd ismerkedni a moshatózással és egy ismerősétől kapott egyet kipróbálásra.Szuperlativuszokban beszél róla.Azt mondja tök jó,a kaki is könnyen kijön belőle (anyatejes még a fia).
      Lehet,hogy én is rendelek próbának.vagyis van egy ismrősük aki jár ki erdélybe és úgy talán olcsóbb...

legyen egy közös?
      Réka

Comment

jól hangzik írok privit

ÁLOMJÁRÓ CD
        születésnaptár

Comment

ez egyméretes vajon? azt látom, hogy a zsebest lehet gumival állítani, de a külsőt vajon hogyan?

ÁLOMJÁRÓ CD
          születésnaptár

Comment

Úgy emlékszem ktc Katicánál volt próbára egy ilyen zsebes. Én csak tapiztam. A vízzáró réteg elég furcsa tapintatú volt, de a gumis megoldás érdekes volt.
            Edina, egy tündér (Réka) és egy angyal (Zsófi) anyája

All I ever wanted all I ever needed is here in my arms...

Comment

bnőm rendelt magának,majd ha megérkezett és tesztelte ír itt róla.
              Réka

Comment

MEGÉRKEZETT:-)....CSODASZÉP,és szuper is....én vagyok a barátnő:-)

Comment

Ja,már több mint egy hónapja teszteljük,nekünk nagyon bejött,kicsi,könnyű a csomag,egyméretes, a külső és belső egybe van varrva,mindkettőt egyszerre állitod a kétoldali gombosgumival,belül tiszta pamutflanel, a régiek betétje frottir,(amit a zsebbe raksz) amik most érkeztek,ott a betét szintén pamutflanel,a külseje pul,tényleg kicsit neylonos a tapintata,de lélegzik, a férjem egy egész este fujkálta kivül-belül

Comment

Most találkoztam vele (neten), engem is érdekel.
                    Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
                    Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

Comment

egy nagyon szimpatikus romániai magyar csaj 'álmodta' meg, pár éve láttam egy beszélgetést vele, talán jútúbon még fenn van a riport

de akkor még nem volt egybevarrna a külső és belső - nem is tudom nagyon elképzelni, milyen ez most ...
                      Vera, 3 gyerkőc anyukája (11,9,6 évesek)
                      https://docs.google.com/spreadsheets...#gid=721446544

Comment

Láttam a videót, azért kerestem rá a pelusra. Most zsebes a pelus, temitin kapható.
                        Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
                        Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

Comment

vercsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          egy nagyon szimpatikus romániai magyar csaj 'álmodta' meg, pár éve láttam egy beszélgetést vele, talán jútúbon még fenn van a riport

de akkor még nem volt egybevarrna a külső és belső - nem is tudom nagyon elképzelni, milyen ez most ...
                          Most kiderül, mennyire nem tudom, mi a különbség a zsebesek, az AIO-k és a többi között, de a Trezy nem zsebes? Nem arról van szó azoknál is, hogy gyakorlatilag egybe van varrva a belső és a külső rész (kivéve ott, ahol a zseb van)? Vagyis miben más típusát illetően? Az, hogy nem a magassága állítható patentokkal, hanem a combméret, az nagyon érdekes, eredeti....

Nekem is nagyon szimpatikus egyébként.

(OFF: Vera, megkaptad a privimet? Ugye nem felejted el küldeni az utalási adatokat?)
                          Ági vagyok, egy kisfiú (2013. 03.) és egy kisleány (2016. 03.) anyukája

Comment

rákerestem a beírásom után a pelusra, mert nem tudtam elképzelni, hogy lehet a belső-külső összevarrva ... ez egy zsebes külső gyakorlatilag úgyhogy nincs új a nap alatt

(off: lehet, hogy mégis potáztam a fecnit, nem találom - majd jelentkezem )

Comment

nekem csak egy dologgal van bajom, az a flanel

nincsenek jó tapasztalataim a flanelokkal

egyébként a zsebes belső/gyapikülső kombó után a második legtutibb a zsebes külső

szerintem

a combgumizása meg nagyon tetszik

Comment

Betöltés...
                              X