freewallet.org yobit bgogoli eobot eobot.com отзывы 2019 yobit.net биржа vbulletin nulled rus wp super cache tarot falı irc web chat applet poloniex.com
Családi ház építkezés, tippek, ötletek :) - Mamami Fórum | Baba-mama közösségi és piactér

Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Családi ház építkezés, tippek, ötletek :)

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Köszönöm
    Évi, Lilla (2012. 04. 03.) és Viola (2016. 03. 07.) éés Ferike (2018 február) anyukája

Comment

Sziasztok! Rég járt erre bárki is, de úgy érzem, leginkább ide illik a kérdésem: Tud valaki olyan MŰKÖDŐ megoldást, ami szürkevizet hasznosít WC-öblítésre? Társasházi lakásról lenne szó.

Elég sokat turkáltam már az internetet több nyelven is, de nem találtam igazán hasznos infókat.

Zsófi, Veronika (2009. szeptember 10.) és Dániel András (2013. január 22.) anyukája
      Ételek, házi illatszerek

Comment

pommepomme eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Sziasztok! Rég járt erre bárki is, de úgy érzem, leginkább ide illik a kérdésem: Tud valaki olyan MŰKÖDŐ megoldást, ami szürkevizet hasznosít WC-öblítésre? Társasházi lakásról lenne szó.

Elég sokat turkáltam már az internetet több nyelven is, de nem találtam igazán hasznos infókat.

Egyik barátom most építkezik, épület gépész, iszonyat körbejárta a témát. Szürke vizet nem ajánlja, mert az mindig 'biológiailag fertőzött víz', azaz büdös lesz mindig. Az esővíz gyűjtésnek van értelme és azt tisztítva lehet használni wc-hez meg mosáshoz. De ugye az társasházban nem opció. De hátha valakinek használatban van ilyen rendszere és nincsen gondja vele, az engem is érdekelne.
        A, Momo (2012) és Maci (2014) boldog anyukája

Comment

Betöltés...
        X