Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Újraszalvéta /ételtasak

Összecsuk
X

•    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Momomama eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nóri! A Lechner Ödönön mettől meddig leszel?
    Holnap merre leszel napközben? Férjemmel utazunk és lehet, hogy útba tudunk ejteni. Bocsánat, de nagyon bedarálódtam. Váratlanul kellett visszaállnom a melóba....
    Ha holnap nem jönne össze, akkor pénteken dolgozok megint és akkor kb reggel 8-tól délután 4-5-ig bent leszek. Bármikor ki tudok pattanni, ha úgy alakul! A tejfölös dobozokat, akkor elviszed Te? Végül elfelejtettem anyuét is összeszedni, de azért van pár db-unk nekünk is.
    Utoljára szerkesztette Earanyi; 2019.12.09., 21:16.
    Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

Comment

Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Helga elvitte már a Tiédet is! Krisztivel, vagy Helgával tudsz találkozni majd.
      köszi!

fizetés: hogy legyen? Utaljak neked? Mert az adatokat megkaptam, csak a módosítás után nem tudom mennyi lett a végösszegem. Légyszi írd meg és én meg gyorsan utalok!

Köszönöm a szervezést!
      Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

Comment

Sziasztok! Kinek sikerült már varrnia? Én szégyen ide-szégyen oda, csak addig jutottam még, hogy kicsomagoltam és elraktam az anyagokat. 2 ünnep közöttre terveztem, hogy behozom a lemaradást, de nagyon úgy tűnik, hogy ebből sem lesz semmi sem.

Muti, ha vannak elkészült darabok!!!
        Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

Comment

Nagyon lassan jutottam el a varrásig, de végre kész vannak a szalvéták. Mondjuk volt is egy csomó, csak nagy lepedők voltak, a gyereknek meg kis "kockakenyeres" szendvicse van, vagy max sajtosrudacskák pár darab. Mivel dobozolunk, így végül úgy érzem, felesleges, hogy PUL-os legyen, Ennyivel több szennyest meg elbír minden nap a kosár, mosógép. Ha majd egyszer méhviaszhoz jutok, akkor lehet, viaszolom, de nem biztos, hogy akarom
          Click image for larger version

Name:	IMG_20200119_125729.jpg
Views:	16
Size:	266,4 KB
ID:	5245428
          youlcsi és Muki (101214)[/URL]

Comment

Sziasztok, szuper ez a topik.

Comment

youlcsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Nagyon lassan jutottam el a varrásig, de végre kész vannak a szalvéták. Mondjuk volt is egy csomó, csak nagy lepedők voltak, a gyereknek meg kis "kockakenyeres" szendvicse van, vagy max sajtosrudacskák pár darab. Mivel dobozolunk, így végül úgy érzem, felesleges, hogy PUL-os legyen, Ennyivel több szennyest meg elbír minden nap a kosár, mosógép. Ha majd egyszer méhviaszhoz jutok, akkor lehet, viaszolom, de nem biztos, hogy akarom
              Click image for larger version

Name:	IMG_20200119_125729.jpg
Views:	16
Size:	266,4 KB
ID:	5245428
              Jaj, de jók ezek a szalvéták
              Én most arra gondoltam, hogy horgolok szalvétákat, mert láttam egy cukker mintát, amit muszáj lesz megcsinálnom , de kéne valahonnan egy kevéske pul-t vennem, hogy egyáltalán hogy válna be a gyakorlatban, nem akarok feleslegesen halmozni.
              Andi
              Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

Comment

Köszi Én teljesen lemondtam a pulról. Ha egyben akarom tartani az uzsit, úgyis kell doboz. Az pedig megoldja a kiszáradás-problémát. Ez most bejött. Pont méret.
                youlcsi és Muki (101214)[/URL]

Comment

én nagyon ciki, még át sem vettem, de elnyeltek a hullámok...

a viaszos pamutvászon viszont nagyon bejött. az formát is tart valamennyire.
                  Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

Comment

Cibi -20%-os akció: https://www.cibi.hu/akciok

Comment

Apák napi akció a Cibinél: https://www.cibi.hu/akciok?utm_campa...3-033989c38762

Comment

Betöltés...
                      X