freewallet.org yobit bgogoli eobot eobot yobit.net биржа vbulletin nulled rus wp super cache tarot falı irc web chat applet poloniex.com yobit.net yobit.net
Ökomamik háztartása - Mamami Fórum | Baba-mama közösségi és piactér

Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Ökomamik háztartása

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

sze eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Olyan jó más véleményt olvasni mondjuk az nekem is eszembe jutott, hogy az is egy jel ha kihagyjuk a kifejtős részt... és elsőre nekem se sikerült kitölteni, de aztán még meg tudtam nyitni időben. Addig átgondoltam pár dolgot és lerövidítettem a mondandómat. Azon húztam föl magam igazán, hogy úgy éreztem irreálisan magas szintű rálátást kívánnak a kérdések minden szak- és iparterületre, legalábbis ha az ember korrektül akar válaszolni. Ha pedig valaki tényleg ért hozzá, valószínűleg olyan terjedelemben lenne képes azt kifejteni, hogy tényleg vagy feldolgozhatatlan vagy annyi munkával jár, amennyit igazán naívság lenne hinni, hogy rá akarnak szánni. Csodállak, hogy nem mérgelődsz rajta, tudom jól teszed
    Nem kell sem szakmai sem semmilyen hozzáértés, hanem, hogy Te spec minek örülnél amivel meg tudnád valósítani az ökolábnyomos elképzeléseidet. Pl elérhetőbb pályázatok a megújuló energiákra, hogy sokkal szélesebb körben elterjedhessenek. Ipari részéről pedig sokkal szigorúbb előírások a cégeknek és erre meg egy külön független bizottság ami csekkolja is a cégeket, termelő tevékenységeket folytató vállalkozásokat. Nagyobb támogatás a cégeknek, hogy az energiafelhasználásukat jelentősen csökkenthessék, vagy a közintézményeknek, mint pl bölcsik, óvodák, iskolás, rendelők, kórházak támogatása pl minden intézménynek legyen megújuló energiája, passzív szerkezetű épületekké alakítás stb.
    De, ha egy konzultáció nem sikeres, akkor azt is meg kell határozni, hogy miért nem az. Kíváncsi lennék, hogy mi erről a másik oldalnak a véleménye. Utálok csak az egyik oldalról tájékozódni. Fals dolgok jönnek ki belőle.
    Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

Comment

Nori hidd el az atlagember nem lat bele ennyire sajnos. Amig azt sem ertik sokan minek kell textilszatyor a vasarlashoz addig csodat ne varjunk. Ettol meg minden apro pici lepes szamit! Nem azt mondom hogy nem. De ez a konzultacionak nevezett okorseg teljesen ertelmetlen volt tenyleg csak azert csinaltak mert eloiras volt. A konzultacio persze szuper ha kifejtos de tobb szazezernyi kerdoivet ki fog olvasgatni hogy osszegzi mit kezd vele? na hat semmit. tehat azert nincs a kerdoivekben tul sok kifejtos resz mert utana nem lehet elemezni. ha letennenek elem 150ezer kerdoivet hogy na akkor dolgozzam fel es a fele szabadon megfogalmazott lenne a legnagyobb igyekezet ellenere se tudnam prezentalhato formaba onteni.

mindegy en se porgok rajta de abban biztos vagyok hogy ennek igy semmi ertelme nem volt sajnos. par napig porgott rajta kicsit a media aztan elfelejtodik. De ne legyen igazam!

Comment

oké, de azért van pár kérdés téma amit nem lehet igen nemmel megválaszoltatni

szerintem jó hogy van kifejtős, viszont ahogy Nóri írta aki nem tudja vagy ideje nincs rá az azt a részt nem tölti ki, de a többit igen.

bár nem tudom, én nem tudom hogy kell jól összeállítani egy ilyet. nekem nem volt gond vele, viszont valamelyikhez akár oldalakat lehetett volna írni.

olvastam olyat h volt ország ahol sokat reklámozták is, nyilván lehetett volna valami segédlet hozzá.

de ha nem derül ki innen onnan, hogy van ilyen akkor meg még ennyien sem tudják kitölteni na ez a gáz
        Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

Comment

Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Nori hidd el az atlagember nem lat bele ennyire sajnos. Amig azt sem ertik sokan minek kell textilszatyor a vasarlashoz addig csodat ne varjunk. Ettol meg minden apro pici lepes szamit! Nem azt mondom hogy nem. De ez a konzultacionak nevezett okorseg teljesen ertelmetlen volt tenyleg csak azert csinaltak mert eloiras volt. A konzultacio persze szuper ha kifejtos de tobb szazezernyi kerdoivet ki fog olvasgatni hogy osszegzi mit kezd vele? na hat semmit. tehat azert nincs a kerdoivekben tul sok kifejtos resz mert utana nem lehet elemezni. ha letennenek elem 150ezer kerdoivet hogy na akkor dolgozzam fel es a fele szabadon megfogalmazott lenne a legnagyobb igyekezet ellenere se tudnam prezentalhato formaba onteni.

mindegy en se porgok rajta de abban biztos vagyok hogy ennek igy semmi ertelme nem volt sajnos. par napig porgott rajta kicsit a media aztan elfelejtodik. De ne legyen igazam!
          Figyi, szerintem ez is hasznos infó. A lakosság egy bizonyos részének semmi infója sincs, vagy csak szimplán nem foglalkozik a kérdéssel. Akkor a felvilágosítás is iszonyat hasznos lehet. Óóóó a média sokkal tovább fog ezen még rágódni. Ebben semmi kétségem sincs. A kérdés, hogy mit fognak ebből az egészből kihozni.
          Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

Comment

Kockapaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            de ha nem derül ki innen onnan, hogy van ilyen akkor meg még ennyien sem tudják kitölteni na ez a gáz
            Egy totálisan sikertelen nemzeti konzultáció így is úgy is nagy port kavar. Szőnyeg alá nem lehet söpörni, mert nyilvános. Tényleg kíváncsi leszek a végkifejletre.

Comment

oké, de azért van pár kérdés téma amit nem lehet igen nemmel megválaszoltatni

szerintem jó hogy van kifejtős, viszont ahogy Nóri írta aki nem tudja vagy ideje nincs rá az azt a részt nem tölti ki, de a többit igen.

bár nem tudom, én nem tudom hogy kell jól összeállítani egy ilyet. nekem nem volt gond vele, viszont valamelyikhez akár oldalakat lehetett volna írni.

olvastam olyat h volt ország ahol sokat reklámozták is, nyilván lehetett volna valami segédlet hozzá.

en tanultam az egyetemen hogy kell kerdoiveket osszeallitani nem annyira fekete feher a dolog. eleg komplex tudomany es az biztos hogy nem igy kell ahogy ezek csinaltak

Comment

Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Figyi, szerintem ez is hasznos infó. A lakosság egy bizonyos részének semmi infója sincs, vagy csak szimplán nem foglalkozik a kérdéssel. Akkor a felvilágosítás is iszonyat hasznos lehet. Óóóó a média sokkal tovább fog ezen még rágódni. Ebben semmi kétségem sincs. A kérdés, hogy mit fognak ebből az egészből kihozni.
                a semminel tobb persze de alig jutott el az emberekhez. ha olvassa a neten vagy latja a hirekben akkor sem fogja erdekelni ez igy ebbeb a formaban ehhez keves volt. ha rendes nemzetinkonzultacio lett volna na annak lett volna tobb ertelme.
                de ismetlem ez sem volt szaz szazalekig ertelmetlen de sokkal sokkal jobban lehetett volna csinalni

Comment

játékadományozás, ők meg adnak kupont:

https://jateksziget.hu/blogs/hirek/a...jatekkorforgas

Comment

lehet nem jó helyen kérdezem, de hátha: nem tudjátok h van olyan hely ahol lehet kapszulás kávéfőzőt kölcsönözni? nekem kb 2 hétre kellene, van 2 csomag kapszulám amit még régebbi mhelyemen táraztam be és elhasználnám, de hát emiatt nem vennék kávéfőzőt.

Comment

lehet nem jó helyen kérdezem, de hátha: nem tudjátok h van olyan hely ahol lehet kapszulás kávéfőzőt kölcsönözni? nekem kb 2 hétre kellene, van 2 csomag kapszulám amit még régebbi mhelyemen táraztam be és elhasználnám, de hát emiatt nem vennék kávéfőzőt.
                      Hat nyisd fel es ontsd ki belole a kavet a kapszulas kavefozo is annyit csinal hogy mindket oldalat kilyukasztja a kapszulanak az egyik oldalon vizet ereszt be a masik oldalon kijon a kave. Szoval siman kinyitogatod atontod dobozba uvegbe es van par adag kaved.

Comment

Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Hat nyisd fel es ontsd ki belole a kavet a kapszulas kavefozo is annyit csinal hogy mindket oldalat kilyukasztja a kapszulanak az egyik oldalon vizet ereszt be a masik oldalon kijon a kave. Szoval siman kinyitogatod atontod dobozba uvegbe es van par adag kaved.
                        hát végsősoron, köszi az ötletet

azért reméltem h lehetne 1-2 hetem, h csak bepöccintem a cuccot és kész a kávé

Comment

hát végsősoron, köszi az ötletet

azért reméltem h lehetne 1-2 hetem, h csak bepöccintem a cuccot és kész a kávé
                          O en en ertem a kenyelmi szempontokat eleg eleg vonzo otlet
                          Csak lehet hogy egyszerubb kiontogetni mint elmenni a gepert visszavinni esetleg fizetni erte stb

Comment

Képzeljétek, vettem nemrég olívia krémdezodort. Maximálisan elégedett vagyok vele - levendulás-teafaolajost vettem kipróbálni, sajnos sok natúr/öko mindenféle mentes verziót próbáltam, de kevés jött be eddig. Hát ez eddig irtó szuper. (mellékesen jegyzem, a szappanjaik is sokkal jobbak a mannánál nekem)
                            Malacka

Comment

Sajnos nekem Olivia krémdezodor nagy csalódás volt, kb 10 percet bírt, így tovább keresek.

Comment

Sziasztok! Van alakinek jó tusfürdő recepje esetleg?
                                Szappant használunk de a férjem nem szereti, ezért neki tusfürdőt készítenék.

Comment

Betöltés...
                                X