freewallet.org yobit bgogoli eobot eobot yobit.net биржа vbulletin nulled rus wp super cache tarot falı irc web chat applet poloniex.com yobit.net yobit.net
Ti mivel mostok? - Mamami Fórum | Baba-mama közösségi és piactér

Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Ti mivel mostok?

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Én nem rajongok érte, használtam egy időben de nem lett kedvenc. A mosogatószerüket sem szeretem
    Verus és az örökmozgók: S(9,8) & B(6) & B(0,9)
    hordozási tanácsadó (ClauWi)
    KreaTúra blog
    "Akkor jársz jól, ha mind közelebb lépsz ahhoz, amitől félnél"

Comment

bomami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      is, pedig azt már évek óta nem használok. Nálunk bevált!
      Koszonom. Oblitot miota uj mosogepem van en sem hasznalok, nem tudom merek -e beletenni.
      Azota vettem egy rozsaszint ami szines ruhakhoz valo.Szepen kimosott amit kellett.

Comment

Én véletlenül egyszer Ecovert vettem Sodasan helyett. Ennyire gyenge mosószerem még nem volt. Nekem kritikán aluli. A szaga kellemes, de az az érzésem, mintha sima vízben mosnék. Nem is használtam el a végét.
        Egy legényke és egy leányka édesanyja

Eladó autósülés, játéktartó pad, játékvarrógép, könyvek, népitánccipő iskolatáska és egyéb szeretett tárgyaink

Hiszek benne, hogy a Háborítatlan Szülés helyszíntől függetlenül mindenütt megvalósul, mert egyre többen szeretnénk és mert áldás kíséri. Csak ahhoz a tökéletességhez kell visszatalálni, ahogyan a Teremtő megalkotta és azt csak valóban indokolt esetben kiegészíteni a tudomány életmentő eszközeivel.

Comment

nekem a legtöbb mosószer (bio) nagyon gyenge. Így a mellétáplálós, ennitanulós időszakban szerintem a "hagyományos" mosószerek sem lennének jobbak. Vettem V.n.sht is, de az is oda adtam anyunak. Nekem az sem hozta ki a pl s.barack foltokat, vagy a kifolyt kakit stb...

Most ecoclean-t használok és a foltokra epe szappant. Ez a párosítás most jónak tűnik.

A Sodasan-ról még nem is hallottam. Érdemes kipróbálni? Te hol veszel?
          Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

Comment

Csak kétszer vettem, mert általában Sonettet használtok. Annak a mosóerejével elégedett vagyok. Egyébként mindkettőt a Netbionál. Nem a legolcsóbb hely, de a Sonett forgalmazója tényleg évszakonként változik, és ezért inkább kikötöttem itt, mert ez biztos. De néha három hetet is várni kell rá.
            Egy legényke és egy leányka édesanyja

Eladó autósülés, játéktartó pad, játékvarrógép, könyvek, népitánccipő iskolatáska és egyéb szeretett tárgyaink

Hiszek benne, hogy a Háborítatlan Szülés helyszíntől függetlenül mindenütt megvalósul, mert egyre többen szeretnénk és mert áldás kíséri. Csak ahhoz a tökéletességhez kell visszatalálni, ahogyan a Teremtő megalkotta és azt csak valóban indokolt esetben kiegészíteni a tudomány életmentő eszközeivel.

Comment

Van valahol Ecoegg tapasztalatos topik?
              Azóta megtaláltátok? Vagy valamelyik másik topikban vannak beszámolók?

Comment

Nyugtassatok meg! Nagyjából fél órája ment a mosás PUL pelenkákkal, mosótojással, mikor észrevettem, hogy a 60 fok helyett 90-re állítottam a hőmérsékletet. Megússzák mindenféle probléma nélkül? Ugye a külsőket és az Ecoegget is max 60 fokon szabad mosni, szóval most kicsit beparáztam, hogy kinyúlnak, tönkremennek a dolgok. Most átállítottam 40-re, reménykedem, hogy mindent rendben találok. Volt már mással ilyen?

Comment

ocelot eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Nyugtassatok meg! Nagyjából fél órája ment a mosás PUL pelenkákkal, mosótojással, mikor észrevettem, hogy a 60 fok helyett 90-re állítottam a hőmérsékletet. Megússzák mindenféle probléma nélkül? Ugye a külsőket és az Ecoegget is max 60 fokon szabad mosni, szóval most kicsit beparáztam, hogy kinyúlnak, tönkremennek a dolgok. Most átállítottam 40-re, reménykedem, hogy mindent rendben találok. Volt már mással ilyen?
                  Ecoegg-el semmi tapasztalatom. Nálam az fordult elő, hogy egy-egy külső bent maradt szárításra a gépben. Volt olyan külső, ami kibírta. A popin külsők jellemzően meghaltak (vagyis csak a gumijuk) egy-egy ilyen balesettől. A többi az egyszeri eseteket túlélte. Ismétlődés azért egy idő után bármilyen guminak betesz. Várd ki a végét, aztán elválik.
                  ​​​​​
                  ​​​​​​
                  Tanítok, zenélek, nevetek, mesélek...
                  Luca, B (2015) & F (2017)

Comment

Ecoegg-el semmi tapasztalatom. Nálam az fordult elő, hogy egy-egy külső bent maradt szárításra a gépben. Volt olyan külső, ami kibírta. A popin külsők jellemzően meghaltak (vagyis csak a gumijuk) egy-egy ilyen balesettől. A többi az egyszeri eseteket túlélte. Ismétlődés azért egy idő után bármilyen guminak betesz. Várd ki a végét, aztán elválik.
                    Úgy tűnik, a PULnak semmi baja, de lekopogom, mert ez majd élesben derül ki. A mosótojást sem viselte meg, kicsit talán göröngyös a felszíne. Lehet, hogy ha végigmegy a mosás, nem jártam volna ilyen jól, mindenesetre mostantól kétszer is ellenőrzöm, nem 9-est látok-e a 6-os helyett.

Comment

Nos...gyanta. Egyenlőre fenyő. Nagylány nekidőlt az egyik fának és gyantás lett a kabátja. Orkánszerű anyagból van, azaz nem szövet, de nem is az a vízlepergetős. Nem az ollós kiszedős módszert választanám, hanem valami mást. Viszont az egész háta olyan lett a kabinak, azaz nem szeretnék kísérletezni, tuti módszer kell. Van valakinek ötlete, hogy azt mivel lehet kiszedni? Köszi előre is!!!
                      Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

Comment

Benzin jó a gyantára. Jó büdös lesz utána, de tényleg kihozza.
                        Judit, T (2013), L (2016) és új picúr (2019)

Comment

Terpentin kiszedi, de annak guglizz utana, a ruhat nem szedi e szet
                          Anna - Lilla (2012/08) és Laurenz (2014/05)

Babahordozási tanácsadó

Comment

Hát végül körömlakklemosóval dörzsölgettem, vagy fél órán keresztül, majd gyorsan bevizeztem és epeszappannal átdörzsöltem és így várta míg mosásba kerül. Tök szépen kijött. Ici-pici halovány folt maradt 1 helyen, de az a következő mosással ki fog jönni.

Comment

Betöltés...
                            X