freewallet.org yobit bgogoli eobot eobot.com отзывы 2019 yobit.net биржа vbulletin nulled rus wp super cache tarot falı irc web chat applet poloniex.com
Ti mivel mostok? - Mamami Fórum | Baba-mama közösségi és piactér

Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Ti mivel mostok?

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Ti mivel mostok?

Meg egy eve minden mosasnal hasznaltam öblögetöt, de mivel ez se a termeszetnek, se a baba börenek (se a kendöknek ) nem tesz jot, azota leszoktam rola. A "jo" mososzert viszont meg mindig nem talaltam meg. Gondolkozom mosodiokon, csak szkeptikus vagyok, hogy azzal tenyleg kijön-e a kosz. Az alternativa ecover lenne, ezt ismeri valaki?
    Eddig azert nem probalkoztam enyhebb mososzerekkel, mert a mosogepünk nagyon rossz. Nyolc csaladdal kell megosztani es mar biztos van 15 eves.

Mindenfele javaslatnak örülök.
    Fiu(2007) lány (2009) fiu (2017)

Nálunk mosódió van, jó működik. Az Almawin mosószert is tudom ajánlani, az is nagyon OK. Mindkettő nagybetűs ÖKO
    http://moshatopelus.blogspot.com/
    Egy apuka, aki kendőben hordoz, és (sok)mindent tud a mosható pelenkáról
    Benjámin (2007.11.10.) Mirjam (2010.02.07.)

Comment

Szia! Dreft babamosószert használok, az illata szuper, de a "durvább" foltoknál nem túl hatékony Foltokhoz áztatás és Vanish szappan, esetleg Clorox...

Comment

Én Ecover Delicate-tal mosom a gyapjút és selyem dolgokat, szeretem nagyon. Ezen kívül finn mosószert használok így nem sokat segítek velük (Erisan color pelenkákhoz és Softcare a ruhákhoz).
        Jucuu és Szilárd (2007.08.04.)
        http://jucuu.blogspot.com/

Comment

Én is mosódióval mosok már kb fél éve, de az egykilós csomagból alig hiányzik... Nekemnagyon bevált! Nem kell hozzá öblítő se, de a pelenkákhoz ezért teszek ecetet, meg néha (szódabikarbónát) is. Szóval nagyon gazdaságos, teljesen bio, elbomlik és kimossa a koszt. Persze nagyobb foltokat előre be kell áztatni, kiszappanozni, de igy is jó.
          A ruhának semmi illata nincs, esetleg lehet illóolajjal lehet turbózni, aki szereti. A keménység meg sztem nem a mosószertől függ annyira mint inkább a viztől. Vagy nem?
          Tervezek mosószódát beszerezni. Annak sincs semmi illata? És majd a gyapjúgatyókhoz is kéne vmi ÖKO...Tipp?

Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

Comment

Köszi a tanacsokat, akkor asszem beruhazunk mosodiaval.

Comment

Zsuzsa, én kb 3 éve a Frosch folyékony mosószerét haszmálom és nagyon szeretem. Nincs erős szaga (azzal engem a világból ki lehet kergetni), minden foltot kiszed, ha elsőre nem, akkor másodikra, és öko! Amúgy mindenből Froscht használok, tisztítószert, mosogatószert, mind nagyon jó és nem is drága. Az Ecover szerintem ugyanez a kategória, de azt még nem próbáltam, mert ami bevált azt nem szoktam leváltani.
              Félix (2007 nov) és Frida (2010 nov) mamája, a mamami adminisztrátora
              1001fonal.hu - természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

Comment

Mosószóda+Almawin kombó, fehérekhez több mosószóda. Higított ecetes öblítés.
                Ecovert is próbáltam, szintén jó. Fehér ruhákhoz, pelusokhoz eddig esküszöm a mosószóda volt az ultimate star.
                Rebaba blog

email: hellorebaba@gmail.com

Comment

Mosószóda, pelusokhoz szódabikarbóna, színes-kényesekhez Amway mosópor.
                  Livi

Comment

szia
                    én próbáltam a folyékony mosódiót, almawin, öko, verbéna illattal, nagyon puha és illatos lett a ruha, de a koszt nem szedte ki. aztán már csak úgy használtam, h mosószappant a foltra.
                    most a frosch 98%ban lebomlót használom, ami szuper, és tiszta is lesz tőle a ruha.
                    de azért az erős foltot a bébi ruháin (kaki, almalé, stb) előkezelem, mindig, biztos ami tuti.
                    és ami nem mellékes: az almawin sztem nem olcsó, viszont jó drága. a frosch ára kedvező. (almawin normál mosószer kb 4szeres ára, frosch kb másfélszeres.)
                    azért a fehér ruhákhoz alkalmanként teszek oxigénes fehérítőt is. ez a mosószóda nekem új, de lehet ki fogogm azt is próbálni. az olyasmi mint a szódabikarbóna?
                    fiam 2007 végi a lányom 2010 eleji
                    nem is tudom, ki élvezi jobban, mikor felveszem: a gyerek vagy én????
                    nyaralj a Balatonon: vár az Anker Villa

kevesebbet netezek, privit írj, ha fontos.
                    étékeléseim: http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=25129

Comment

Igen, elvileg majdnem ugyanaz. Asszem. De én is hajazok egy kilós mosószódára, csak még nem tom, hol kell venni. Mit ajánlotok? Az ÖKOSZ-t? Sima patikában pl. nincs?

Comment

liv731 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Mosószóda, pelusokhoz szódabikarbóna, színes-kényesekhez Amway mosópor.
                        Livi, ez a szódabikarbóna dolog érdekelne... pelusokhoz miért jó? És hogy használod?
                        Félix (2007 nov) és Frida (2010 nov) mamája, a mamami adminisztrátora
                        1001fonal.hu - természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

Comment

Én is szódabikarbónát használtam eddig, de mivel túl kicsi a kiszerelés és elvileg ugyanaz mint a mosószóda, én inkább vennék olyat.
                          Különben fehér ruhákhoz, pelenkákhoz szuperül bevált, a tisztapiszok konyharuhából is kiszedte a foltokat! (előáztatás nélkül!). Illata semmi, a mosódiónak se, az ecetnek sem. Én is rosszul vagyok már az öblítő illatától, pedig régen nagoyn szerettem. Anyósom szegény mindig úgy hozza a turis babaruhákat, én meg ájuldozom
                          Amúgy a mosószeres részbe kell önteni, semmi ördöngösség! Kb 1 dl/adag. De kevesebb is elég. Sötét ruhához meg marad a csak mosódió, semmi más!

Comment

Sziasztok,

én is mosószódát kezdtem el használni, és szerintem is nagyon jó, A lányom múltkor totál összekente friss vizes fűvel a ruháját, eddig ez soha nem jött ki, most pedig elsőre! Igaz epeszappannal bekentem előtte, de szerintem főként a mosószódának köszönhető. én kb. 75 ml használtam eddig, akartam is már kérdezni, hogy mennyit kell? Mosódiót is használtam, az is jó szerintem is, most kézzel is azzal mostam ki a gyapjúgatyát.
                            Kinga
                            Zorka 2001. december 7., Zalán 2004. május 13., Gerda 2007. június 26.
                            Piciházikó

Comment

Ez a mososzoda jol hangzik, olyat hol lehet kapni? Öszinten szolva fogalmam sincs,hogy az micsoda na megnezem a szotarban, hatha nemetül beugrik

Comment

Betöltés...
                              X