freewallet.org yobit bgogoli eobot eobot yobit.net биржа vbulletin nulled rus wp super cache tarot falı irc web chat applet poloniex.com yobit.net yobit.net
Karácsony - sk ajándékok - Mamami Fórum | Baba-mama közösségi és piactér

Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Karácsony - sk ajándékok

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Nori szuperek a diszek!

Nalunk pont az ellenkezoje van iszonyu sok kepunk van. Direkt olyan telefonom van ami szuper kepeket csinal igy ez nem akadaly. Jo persze az kihivas hogy mindharom rajta legyen de ezt mar elengedtem jonlesz egyesevel is

Kozben elkeszultem a denever sapival berakom ide is de nem akarom szetoffolni a topicot szoval majd atlatogatok a horgolosba hatha van ott meg valaki

IMG_20191230_153113.jpg

Comment

Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Nori szuperek a diszek!

Nalunk pont az ellenkezoje van iszonyu sok kepunk van. Direkt olyan telefonom van ami szuper kepeket csinal igy ez nem akadaly. Jo persze az kihivas hogy mindharom rajta legyen de ezt mar elengedtem jonlesz egyesevel is

Kozben elkeszultem a denever sapival berakom ide is de nem akarom szetoffolni a topicot szoval majd atlatogatok a horgolosba hatha van ott meg valaki

IMG_20191230_153113.jpg
      Itt már nincs olyan, hogy "szétoffololás" . Hacsak nem történik valami csoda, mehet minden bárhová. Amúgy meg kapcsolódik a témához. A férjem telefonja is nagyon szép képeket csinál. sokszor szebbeket, mint a tükörreflexes gépünk.

nem csodálom, hogy a lányok is akarnak ilyet! Nagyon klassz!
      Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

Comment

Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        En minden evben egy zenes fotomontazst szoktam kesziteni csinalunk hozza rendes menut kiirjuk dvd re stb. De bevallom az utobbi ket evben nem csinaltam. Nagyon banom mert iszonyu jo visszanezni es szuper ajandek a nagymamak rongyosra nezik. De hatalmas melo es hat a szamitogephez kell hozza leulni ami kb eselytelen. En mindent a telefonomon intezek a gep ele ugysem jutok oda. De ugye ki kell valogatni a kepeket zenet valasztani alavagni stbstb. Tenyleg nagy munka .de megfogadtam hogy egyszer megcsinalom visszamenoleg. Egyszer
        Pár éve rájöttem, hogy tulajdonképpen ez szinte az egyetlen értelmes ajándék a nagyszülőknek. Mindent meg tudnak venni, amire szükségük van. Amúgy nálunk is egyre nehezebben jön össze. Az idén majdnem feladtam, annyira reménytelenül álltunk, sokszor eszembe jutott, hogy majd bepótoljuk karàcsony után, de attól tartok, ami nem készül el időben, az már később soha nem is fog.
        Nálunk is rengeteg kép van. A családban is van egy-két lelkes nagybácsi, nagypapa, aki szívesen fotózza a gyerekeket. Úgyhogy azzal szokott kezdődni a munkafolyamat, hogy összekunyerálom a családban a képeket.
        Tanítok, zenélek, nevetek, mesélek...
        Luca, B (2015) & F (2017)

Comment

Keményítős, szódabikarbónás díszeket két éve csináltunk a nagylánnyal, nekem jól működött. Az ablakra készültek csillagok meg angyalkák, illetve a képeslapokra is ez ment. Jópofa volt, csak buborékos borítékban mertem csak küldeni, s így kicsit drága lett az egész. Csatolok képet.
          Tanítok, zenélek, nevetek, mesélek...
          Luca, B (2015) & F (2017)

Comment

Betöltés...
          X